Jeremi Sawa - opinie - Lublin, Opole Lubelskie, Poniatowa, Ginekolog

doskonały fachowiec, delikatny, trafne diagnozy, przyjazny, doskonały kontakt z pacjętką, poczucie humoru w krepujących sytuacjach

Dane adresowe: 

Lublin, Nałęczów

- ile pani waży? ile ma

- ile pani waży? ile ma pani wzrostu? Ma pani 40 kg nadwagi... (jestem u ginekologa czy dietetyka?moja pierwsza myśl) Chce się przebadać, zrobić cytologię, mam nieregularne miesiączki. -To wszystko przez otyłość. Nie zabezpieczam się z partnerem, a nie zachodzimy w ciążę. - To dobrze, bo to tragedia by była! Dziecko od razu chore itd... Twierdzi pan, że tylko szczupłe osoby zachodzą w ciążę i rodzą zdrowe dzieci? - Tak! Na koniec tekst - psitkę ma pani zdrową... Czy tak zachowuje się profesjonalny lekarz? Jestem załamana jeśli chodzi o polską służbę zdrowia, zwłaszcza lekarzy z twz. doświadczeniem. Gdybym była osobą wrażliwą to rozpłakałabym się i szukała zakadu pogrzebowego, po tekstach i przepowiedniach pana doktora. Mam dystans i zdaje sobie sprawę, że sporo moich dolegliwości może być spowodowanych otyłością, ale czy nie lepiej najpierw zbadać, a potem wyrokować?

Nie polecam. Byłam na kilku

Nie polecam. Byłam na kilku wizytach w ciąży, ani razu mnie nie przebadal, dlubal tylko w papierach i co chwile wysyłał na nowe badania krwi, wizyty miałam ze 3/4 i ani jednego badania, tylko siedzenie przy stoliczku i czekanie aż coś powypelnia. Przy ostatniej wizycie stwierdził że ubieram się jak bezdomna i kazał się normalnie ubrać. Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek wyglądała jak bezdomna a jak mu coś nie pasowało to nie powinien tego komentować. W końcu pan Sawa jest lekarzem a nie stylista mody z tego co mi wiadomo. Po tym komentarzu nie na miejscu zmieniłam lekarza a do tego więcej nie wrócę. Chyba pan powinien pomyśleć już nad emeryturą skoro tak się wypala w zawodzie, bo wcześniej słyszałam same dobre opinie, teraz coraz częściej zle.

to myślisz że przy kazdej

to myślisz że przy kazdej wizycie przez całą ciążę będzie Cię "badał"? po co?? bez przesady.

Nie polecam. Lekarz

Nie polecam. Lekarz zdiagnozowal u mnie nadzerke i kazał się modlić o dobry wynik cytologii bo różnie to może być, przy wymrazaniu nadzerki zajadal ciasteczka. Co do moich pozostałych dolegliwości podejrzewał pcos, endometrioze, ale nie trafił z diagnozą. W końcu na szczęście zmieniłam lekarza. Trafiłam na młodego człowieka który od razu po pierwszej wizycie powiedział co mi dolega.

Nie polecam. Po jego

Nie polecam. Po jego poradach trafiłam do szpitala a tam łapali sie za głowe co za średniosiecze. Poza tym, Pan Doktor ma problem z goleniem przez pacjentki krocza i wredie to komentuje!

Za każdym razem to

Za każdym razem to samo..przychodzę na swoją wizyte i ponad godzina czekania na poczekalni,mimo ustalonej konkretnej godziny wizyty! Brak poszanowania pacjentek,nie polecam..

Wydaje mi się, że lekarz

Wydaje mi się, że lekarz specyficzny. Prowadził mnie przez dwa lata. Tera jestem w ciazy i jest tragedia. To dopiero 8 tydzien. Byłam tydzien temu i dał 3 badania z krwi kazał przyjść po tygodniu i zlecił kolejne dwa badania z krwi przyjść następnego i dał kolejne badania z krwi. 3wizyty brzuch mnie dziwnie boli a on mówi ze to nie związane z ciąża. Nawet mnię nie przebadał. Jestem Załamana. Wie Ze mam ciężką anginę a karze przychodzić codZiennie. Rano na badania krwi a popołudniu z wynikami i jak tylko wchodzę od razu łapie za skierowanie i pisze kolejne badania. Wogóle nie interesuje się mną. A do tej pory myślałam że nigdy nie zmienię ginekologa.

Wczoraj byłam na swojej

Wczoraj byłam na swojej pierwszej w życiu wizycie ginekologicznej, strasznie się bałam i trzęsłam. Ale Pan Doktor Sawa okazał się być świetnym człowiekiem i lekarzem. Zarówno on i Pani położna byli bardzo sympatyczni. Doktora Sawe poleciła mi koleżanka i jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ na ogół jestem nie skora do różnego rodzaju lekarzy i wizyt u nich, ale Pan Doktor to bardzo dobry lekarz. Za 3 tygodnie znowu mam u niego wizytę i mogę powiedzieć ze idę tam z przyjemnością i spokojem ducha :)

Lidio a rodzilas normalnie

Lidio a rodzilas normalnie czy cesarka w poniatowej.? Bo szukam szpiitala gdzie odplatnie robia cesarke a dr sawa jest lekarzem prowadzacym moja ciaze

potwierdzam ze pan doktor

potwierdzam ze pan doktor jest bardzo spokojny i delikatny podczas wizyt ale tez roztargniony bo dostalam recepte bez moich danych adresowych i pesela - licze jednak ze wyleczy mnie z uciazliwych dolegliwosci bo dopiero zaczynamy batalie o moje lepsze zycie

Zazwyczaj zostawia to

Zazwyczaj zostawia to położnej by wypisała wszystkie dane.
Zresztą nie przypominam sobie aby nigdy o tym nie powiedział mi że położna wypełni dalej

Takimi sprawami jak pesel i

Takimi sprawami jak pesel i inne dane zajmuje się pielęgniarka .

Jesli chodzi o leczenie to w

Jesli chodzi o leczenie to w moim przypadku się nie przyłożył. Być może prowadząc ciążę opiekuje się bardziej matka i dzieckiem. Byłam u niego trzy razy i za każdym razem bardziej olinteresowaly go moje pieprzyki na nodze i Blizne która posiadam od paru lat. Pieprzyki kazał mi wypalać wszystkie i straszył nowotworem. Z 15 minutowej wizyty 10 poświęcał na to żeby mi zachwalic jakim dobrym specjalista jest i ze można te pieprzyki usunąć. W rezultacie zajmując się nie tym co trzeba doprowadził mnie do ciężkiego zapalenia . Nie polecam.

Do końca mojego życia

Do końca mojego życia będę polecać dr Sawę z bardzo prostej przyczyny.
Prowadził mi 3 ciąże, perfekcyjnie zadbał o to żeby zminimalizować moje dolegliwości ciążowe.
Perfekcyjnie wybadał guzek piersi mojej Matce co potwierdziło potem USG.
Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Inni lekarze do ktorych chodziła moja Mama nie zainteresowali się niczym.

Polecam lekarza prowadzi

Polecam lekarza prowadzi moją drugą ciążę. Kompetentny, fakt ma czasami humory jednak nie przekłada to się w żaden sposób na przebieg wizyty.

Ja polecam dr.Sawa. od

Ja polecam dr.Sawa. od pierwszej wizyty u ginekologa cały czas chodzę do niego. jestem bardzo zadowolona. potrafi wszystko wytłumaczyć i tak zagadać pacjentkę,że nawet nim wiadomo kiedy koniec badania. świetny lekarz!

Polecam lekarza.

Polecam lekarza. Doświadczony, spokojny i pewny swoich decyzji. Zajmuje się mną od ładnych paru lat - prowadził moją ciąże. Prawda, że ma swoje humory ale nie wpływa to w żaden sposób na diagnozę pacjentki. Teraz zaszłam drugi raz w ciążę i nie mam zamiaru zmieniać lekarza.

czy ktoś może podać nr do

czy ktoś może podać nr do doktora i adres?

NZOZ Lekarze Specjalisci

NZOZ Lekarze Specjalisci ul.Topolowa Lublin

Pan doktor Sawa regularnie

Pan doktor Sawa regularnie szkoli się na równi z młodymi lekarzami. A dzięki Jego intuicji i doskonałemu wyczuciu zawodowemu ( którego brak niestety młodym lekarzom) sprosta nie jednemu wyzwaniu ginekologicznemu i internistycznemu.

Dr. Sawa prowadzi moją

Dr. Sawa prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolna z jego opieki...Bardzo sie interesuje losem pacjentek, czego nie mozna powiedziec w tych czasach o wiekszości lekarzy... polecam dr. Sawe bo jest naprawde dobrym, cierpliwym lekarzem z poczuciem humoru...

Drogie Panie radzę unikać

Drogie Panie radzę unikać tego Lekarza Partacza starej daty. W obecnych czasach nie powinno być już miejsca dla lekarzy z jego przekonaniami. Nie dba o terminowe wykonywanie badań swoim pacjentkom, w moim przypadku nie zlecił standardowego testu glukozy do 35 tyg (bo i po co?!) gdybym nie trafiła do szpitala i nie zajął się mną ktoś inny mogłoby się to skończyć bardzo źle. Ten człowiek uważa że kiedyś też kobiety rodziły a przecież nie było tych wszystkich badań i udogodnień a więc nic nam się nie stanie jak trochę pocierpimy. Może jeśli jest wszystko w porządku z ciążą to ten heretyk może prowadzić waszą ciąże ale na wszelki wypadek radzę go unikać i wybrać się do prawdziwego lekarza.

gdyby to były herezje to

gdyby to były herezje to musiałabyś korzystać z usług tzw: "babki", albo szamanki. oj nieładnie nieładnie, przestrzegać można przed bandytami.

Jestem zaskoczona i

Jestem zaskoczona i zbulwersowana tak śmiałymi wypowiedziami na temat lekarza z dużym doświadczeniem i długoletnią praktyką.
Zanim będziesz wygłaszać takie opinie to dobrze się nad tym zastanów bo mnie ów dr. prowadził dwie ciąże w tym dwie wysokiego ryzyka i sprawdził się rewelacyjnie. A ja do zbyt zdrowych nie należę. Dzięki jego troskliwej opiece czuję się dobrze, mam zdrowe dzieci i regularnie przychodzę na kontrolę. Trochę więcej pokory i taktu.

Drogie przyszłe Mamusie

Drogie przyszłe Mamusie chcę Wam przekazać, że rodziłam z dr. Sawą dwoje dzieci, ostanie na początku pazdziernika i mogę z całą odpwiedzialnością polecić oddział ginekologiczno - położniczy w Poniatowej dlatego, że jest tam:
- specjalistyczna opieka;
- spokój, cisza, bez odgłosów odbywających się porodów;
- piękne położenie szpitala (las); jak w bajce;
- zainteresowanie matką i dzieckiem;
- nikt się niczemu nie dziwi, nikt nie pokrzykuje, nie popędza, żadnych złośliwych uwag;
Dlatego o tym piszę ponieważ jestem z Lublina i muszę stwierdzić, że Lubelskie szpitale nie spełniły moich oczekiwań; jeśli ktoś chce mieć domową atmosferę z pełnym zabezpieczeniem do naprawdę warto nadrobić niewiele kilometrów i czuć się bezpiecznie.
Lidia z Lublina.

Kiepski lekarz- nie potrafi

Kiepski lekarz- nie potrafi nawet rozpoznać ciąży bliźniaczej

to widocznie coś zle

to widocznie coś zle interpretujesz, świetny fachowiec, urodziłam troje dzieci pod nadzorem doktora Sawy i wszystkie rady i diagnozy sprawdziły się w 100 procentach. Oby takich lekarzy więcej było. pozdro.

Bardzo sympatyczny Pan z

Bardzo sympatyczny Pan z dużym poczuciem humoru. Rozładowuje napięcie więc badania wcale nie są takie straszne:). Jest to moja pierwsza ciąża, więc strasznie panikuję i pytam o wszystko, zazdroszczę temu Panu cierpliwości. Mogę polecić każdej przyszłej mamie tego lekarza. Jeśli idzie się do dr. Sawy jak do człowieka a nie z pretensjami i humorami i co to nie ja to wizyta jest całkiem bez stresowa. Dr Sawa jest prawdziwym fachowce.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.