Sławomir Piwowarczyk - opinie - Kraków, Nowy Sącz, Skawina, Ginekolog

specjalista ginekolog-położnik, ginekolog, położnik

Telefon kontaktowy: 

603 687 466

Dane adresowe: 

W GABINECIE Ludwin&Ludwin, Kraków, Rakowicka 17/7, rejestracja tel. 500802500
Centrum Medyczne Biegonice, Nowy Sącz, Węgierska 188, rejestracja tel. 124429099
NZOZ Siemiradzki-Skaw, Skawina, ul. Korabnicka 3B, rejestracja tel. 122768660

Polecam dr Piwowarczyka

Polecam dr Piwowarczyka prowadził mnie przez całą ciąże na fundusz i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Lekarz konkretny, dokładny i rzeczowy. Podczas badania zwraca uwagę na każdy niepokojący szczegół oraz informuje o wszystkim na bieżąco. Zleca wszystkie potrzebne badania. Odpowiada na pytania bez żadnych problemów, mozna śmiało pytać o wszystko. Lekarz bardzo miły oraz uprzejmy. Podczas badania jest delikatny. Wizyta trwa dość długo lecz to tylko świadczy o tym, że doktor Piwowarczyk nie zbywa pacjentek lecz podchodzi sumiennie do swojej pracy. POLECAM!

Pan doktor prowadził

Pan doktor prowadził wszystkie moje 3 ciąże. W połowie pierwszej okazało się że mam cholestaze ciężarnych, dzięki fachowej opiece ciąża doprowadzona przez Pana doktora do końca bez żadnych komplikacji zakończona cc w 36 tygodniu ciąży. Po kilku miesiącach zaszłam w kolejną ciążę i nie wyobrażałam sobie by opiekował się mną ktoś inny. Od początku Pan doktor miał na uwadze moja cholestaze i mały odstęp czasu od cięcia cesarskiego i wszystko było pod kontrola. Od początku chciałam rodzić w szpitalu w którym pracuje Pan doktor. Niestety po namowach rodziny zdecydowałam się na rozwiązanie w szpitalu w miejscowości, która jest bliżej mojego miejsca zamieszkania niż szpital w którym pracuje Pan doktor. Całe szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie ale miałam trochę komplikacji dlatego gdy po 2 latach ponownie zaszłam w ciążę już nie słuchałam dobrych rad ale od razu zdecydowałam się rodzić w szpitalu w którym pracuje Pan doktor i tak też się stało, miałam najlepsza opiekę, żadnych komplikacji i tylko żałuję że drugiej ciąży nie rozwiązywał Pan doktor. W swoich 3 ciążach miałam do czynienia z różnymi lekarzami ale do żadnego nie miałam i nie mam takiego zaufania jak do Pana doktora. To prawdziwy lekarz z powołaniem. Bardzo rzeczowy, profesjonalny i szczery. Nawet nie przyjdzie mi na myśl żeby zmienić na innego.

Wspaniały specjalista i

Wspaniały specjalista i człowiek. 100% profesjonalizmu, empatii i przede wszystkim wiedzy. Moja ciąża to było wielkie wyzwanie, a Pan Doktor sprawił, że od dwóch tygodni cieszymy się obecnością naszego cudownego Igorka. Jeżeli szukacie naprawdę dobrego i poważnie traktującego swoje zadanie lekarza to polecam Pana Doktora z całą odpowiedzialnością. Zawsze udzielał mi wyczerpujących odpowiedzi i porad co do właściwego prowadzenia ciąży. Operacja w 14 tc i cukrzyca ciążowa stanowiły nie lada wyzwanie. Na koniec długie i trudne cesarskie cięcie ze względu na moją dość zaawansowana endometriozę, po którym została zaledwie niewielka blizna. Długo by jeszcze opisywać, gdyż mój przypadek do najłatwiejszych nie należał, ale przecież nie o to tu chodzi - Was drogie Panie chcę po prostu zachęcić do skorzystania z usług Dra Piwowarczyka jako moim zdaniem najlepszego specjalisty w Krakowie.

Do pana dr Piwowarczyka

Do pana dr Piwowarczyka trafiłam 8 lat temu. Prowadził moją ciążę bardzo dobrze, zlecał z dokładnością wszystkie badania i pilnował, żeby wszystko było jak w najlepszym porządku. Dzięki niemu urodziłam zdrowego syna. Gdy zaszłam drugi raz w ciążę nie wyobrażałam sobie innego prowadzącego niż pana dr Piwowarczyka. Tym razem również mnie nie zawiódł. Zawsze pilnował moim badań, by były robione regularnie tak samo jak wizyty. Moim zdaniem pan dr Piwowarczyk jest najlepszym lekarzem, gdyż można liczyć na jego dobre rady, jest godny zaufania, miły, sympatyczny i nigdy nie zbywa swoich pacjentek, stara się pomóc najlepiej jak potrafi. Na prawdę polecam wszystkim Paniom !

Emilia O.

Najlepszy lekarz u jakiego

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Leczyłam się już u kilku ginekologów ale zdecydowanie pod opieką doktora Piwowarczyka czuję się najlepiej. Jeśli miałabym go ocenić w trzech słowach to użyłabym następujących - profesjonalny, uprzejmy, cierpliwy. Podczas wizyty i badania wszystko dokładnie wyjaśni i cierpliwie wysłucha. Jeśli potrzeba zleci dodatkowe badania ale nigdy niepotrzebne. Pan doktor prowadził moją ciążę i wykonał cesarskie cięcie. W trakcie pobytu w szpitalu zaglądał i pytał o samopoczucie. Wiem, że tylko dzięki jemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu dzisiaj mogę cieszyć się zdrowym synkiem. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE :) Szczerze bardzo polecam

Doktora Piwowarczyka

Doktora Piwowarczyka poleciła mi mama, chociaż sama jeszcze wtedy do niego nie chodziła, ale jej koleżanki z pracy tak. Po odwiedzeniu kilku innych lekarzy ginekologów, po moich problemach z zajściem w ciąże byłam sceptycznie nastawiona do pomysłu odwiedzenia kolejnego - nowego lekarza. Wiązało się to kolejny raz z opowiadaniem jaki mam problem na co się leczę, dlaczego o stracie poprzedniej ciąży itp. Jednak już pierwsza wizyta w gabinecie Doktora uświadomiła mi, że to nie jest lekarz, który ma dla mnie 10 min, nawet dobrze nie wysłucha o co chodzi i wysyła do domu ze skierowaniem na podstawowe badanie krwi. Dr Piwowarczyk trzymał, mnie w gabinecie na pierwszej wizycie ponad godzinę ( na kolejnych nie wiele krócej) dokładnie za każdym razem analizując badani, które miałam zrobione zalecał mi zrobienie badań o których nawet nigdy nie słyszałam, a pozytywne wyniki mogły by zaszkodzić przyszłej ciąży. Badania te chociaż nie należały do tanich pozwoliły zastosować odpowiednią terapię, a dzięki lekom i zaangażowaniu Pana doktora w listopadzie 2013 roku zostałam mamą ślicznej,zdrowej córeczki Zosi.
Moja ciąża nie należała do najłatwiejszych, oprócz tego , że mam problemy z tarczycą to w połowie ciąży okazało się, że mam cukrzyce i z tym Pan doktor doskonale sobie poradził. Wizyty nie były co miesiąc ( wielu lekarzy proponuje przychodzić co miesiąc albo i więcej - wiem bo w tym samym czasie kilka moich znajomych było w ciąży), tylko co dwa trzy tygodnie, i wtedy Pan doktor mógł dokładanie obserwować ciężarną co pozwoliło Mu wykryć u mnie małowodzie, od razu wysłał mnie do Szpitala Ujastek w Krakowie gdzie Sam ma dyżury. Co nie oznacza, że jak już byłam pod opieką innych lekarzy to Pan doktor już o mnie zapomniał, leżałam w szpitalu dwa tygodnie i jak tylko Dr Piwowarczyk miał dyżur zawsze do mnie przyszedł, ja mu opowiadałam jakie u mnie leczenie zastosowali, jakie badania robili a On mi odpowiadał, że wie bo już rozmawiał z lekarzami albo dzwonił zapytać jak tam jego pacjentka.
Dr Piwowarczyk jest prawdziwym lekarzem, takim z sercem i z powołaniem, potrafi dobrze doradzić, wspaniale się opiekuje pacjentkami a poza tym nie naciąga na niepotrzebne koszty. Bada pacjentkę za każdym razem ale jak widzi, że nie ma potrzeby zrobienia USG to nie robi na siłę, żeby naciągnąć pacjentkę na koszt. Chodziłam do Pana dr i na NFZ i prywatnie i nie zauważyłam różnicy w traktowaniu ( jak to ma w zwyczaju wielu innych lekarzy), zawsze wizyty przebiegały tak samo, wychodziłam z gabinetu poinformowana o wszystkim i bez poczucia, że zostałam przyjęta by tylko Doktor mógł dostać za mnie pieniądze i by szybko zapomniał o moim istnieniu.
Zaraz po pierwszej wizycie powiedziałam mamie jak fantastycznym i sympatycznym lekarzem jest Dr. Piwowarczyk i sama się do niego przepisała. Musze dodać, że wcale mi nie przeszkadza, że dr tak długo się czeka przed gabinetem u Pana dr, bo wiem że jak nadejdzie moja kolej to jak też długo siedzę u Doktora i nie jestem y=traktowana przedmiotowo.
Polecam Pana dr Sławomira Piwowarczyk z całego serca wszystkim Paniom nie tylko tym z problemami z zajściem w ciążę, każdej Pani życzę takiego doktora z wielkim sercem i takim podejściem do pacjentki. Świat byłby piękny gdyby wszyscy lekarze byli tak bezinteresowni i tak kochali to co robią - bo to widać u Pana dr. A poza tym jest to doktor, który nie osiada na laurach i cały czas jeźdź na sympozja czy konferencje aby se czegoś nowego nauczyć. Mój mąż mówi, że jak będziemy starać się drugie dziecko to tylko Dr Piwowarczyk będzie mnie prowadził, nawet jak już nie będzie przyjmował w Nowym Sączu to będziemy jeźdźić do niego do Krakowa.
Z całego serca polecam Doktora Piwowarczyka i śle Mu serdeczne pozdrowienia

Swietny Człowiek, a przy

Swietny Człowiek, a przy tym bardzo kompetentny lekarz. Operował mnie i przy tej okazji zrobił plastykę brzucha po fatalnej bliźnie po cesarskich cięciach. Oczywiście wszystko z własnej inicjatywy i naturalnie w ramach NFZ. Bardzo odpowiedzialnie i z dużym zaangażowaniem opiekował się mną podczas pobytu w szpitalu w Ujastku. Dzięki takiemu Lekarzowi i Człowiekowi świat natychmiast nabiera kolorów.

Gorąco wszystkim polecam,

Gorąco wszystkim polecam, prawdziwy profesjonalista, bardzo sympatyczny i otwarty człowiek, cechuje go niewątpliwie indywidualne podejście do każdej pacjentki , jest moim lekarzem od wielu lat i nigdy się na nim nie zawiodłam, a po każdej wizycie coraz bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, iż jest to prawdziwy lekarz z powołania, a nie z przypadku. Ponadto doskonale prowadził moją ciąże, każde niepokojące mnie sygnały szczegółowo analizował i wyjaśniał, a w razie wątpliwości zlecał dodatkowe badania i konsultacje dzięki czemu urodziłam śliczną i zdrową córeczkę. Naprawdę lekarz godny polecenia !!!

Pan dr Piwowarczyk był

Pan dr Piwowarczyk był pierwszym ginekologiem do którego się wybrałam i był to bardzo dobry wybór, mam nadzieję że nigdy nie będę musiała zmieniać lekarza! Bardzo rzetelnie prowadził moją pierwszą ciąże, czułam troskliwą opiekę którą otaczał mnie i moje maleństwo, pomimo iż ciąża przebiegała pomyślnie i bez komplikacji nigdy nie czułam się potraktowana przedmiotowo, wręcz przeciwnie w chwilach niepewności lub jakichkolwiek obaw mogłam liczyć na bezpośredni kontakt telefoniczny z którym nie było problemów. Gorąco polecam Pana doktora dziękując za profesjonalną opiekę.

Pod opiekę Pana dr

Pod opiekę Pana dr Sławomira Piwowarczyka trafiłam w 7 tygodniu ciązy. Od samego początku otoczył mnie profesjonalną opieką. Każda wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor przez cały okres ciązy zlecał wiele badań oraz konsultacji specjalistów. Wszystkie wyniki wnikliwie analizował. Wszystko w trosce o moje zdrowie i mojego maluszka. Pan doktor posiada ogromną wiedzę.Rzetelność, zaangażowanie idzie w parze z uprzejmością i życzliwością. 5 czerwca 2013 roku przyszedł na świat mój cudowny synek Maciuś :) Dzięki wspaniałej opiece Pana doktora wszystko odbyło sie bez zadnych komplikacji.Jestem szczęsliwa , że "trafiłam" w ręce Pana doktora. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora każdej kobiecie, która chce być otoczona fachową, rzetelną i życzliwą opieką w czasie ciąży jak również i po niej. Z całego serca dziękujemy Panu doktorowi za to ,że dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami małego Maciusia :) Ania i Maciej

W kilku słowach o Doktorze

W kilku słowach o Doktorze - znakomity w swoim fachu, uważny, dokładny podczas badań, udziela wyczerpująco odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Prowadził moją ciążę, zwracając uwagę na każdy szczegół. Nigdy nie oszczędzał nam swojego czasu i uwagi. Skrupulatnie zleca i wykonuje konieczne badania, monitorując prawidłowy przebieg ciąży, aby wykryć w porę ewentualne nieprawidłowości. Ponadto przemiły, życzliwy człowiek. Godny polecenia każdej przyszłej mamie.

Zdecydowanie polecam doktora

Zdecydowanie polecam doktora Piwowarczyka w zakresie prowadzenia ciąży. To doskonały profesjonalista. Prowadził moją ciążę bliźniaczą. Dzieciaki urodziły się zdrowe, w terminie i bez komplikacji, co wydaje mi się najlepszą rekomendacją. W czasie ciąży zlecał wszystkie zalecane badania, omawiał wyniki, zwracał uwagę na każdy szczegół. Opiekował się nami nawet w szpitalu, zarówno przed jak i po porodzie. Zawsze spokojny, chętnie odpowiada na wszystkie pytania, odnosi się z wielkim szacunkiem do pacjentek. Jeszcze raz z czystym sercem polecam.

Od pierwszej wizyty moją

Od pierwszej wizyty moją ciążę bliźniaczą prowadził Pan Dr Sławomir Piwowarczyk. Specjalista godny polecenia, poświęca każdej pacjentce dużo swoje czasu zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. W razie potrzeby zawsze można do niego zadzwonić i skonsultować problem. Posiada dużą wiedzę ginekologiczną, którą wykorzystuje w codziennej pracy. Szczerze polecam tego lekarza każdej przyszłej mamie.

Pana doktora Sławomira

Pana doktora Sławomira Piwowarczyka polecam jako wspaniałego lekarza z powołaniem, wzorowego pod każdym względem.
Na Pana Piwowarczyka trafiłam dzięki jednemu z portali internetowych. Była to moja druga ciąża i w porównaniu z poprzednim lekarzem prowadzącym, doktor Sławomir okazał się być lekarzem z ogromną wiedzą, rzeczowy, konkretny i miły. Moja ciąża od samego początku nie przebiegała prawidłowo, zapewne jej prowadzenie nie należało do najłatwiejszych, jednak Pan doktor wspaniale sobie z wszystkim poradził. Miałam ciągłe problemy z nadciśnieniem, nawracające zapalenia pęcherza, wysokie CRP. Pan doktor jednak podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie pomimo moich obaw i lęków. Zlecał mi wszelkie potrzebne badania, stale mnie kontrolował i dzięki temu udało mi się szczęśliwie urodzić wspaniałego synka.
Mimo że mieszkałam wtedy za granicą cały czas byłam w kontakcie z Panem doktorem zarówno mailowym jak i telefonicznym. Zawsze mogłam zadzwonić, o coś zapytać jak i wysłać mailem wyniki badań. Oczywiście co kilka tygodni byłam osobiście na wizycie a gdy była taka potrzeba to i częściej. Wiedziałam że martwi się o mnie i o moje dziecko, czuł się zobowiązany jako lekarz do tego aby doprowadzić moją ciąże do szczęśliwego finału. Zaufałam jego wiedzy i doświadczeniu.
Pan doktor ma wspaniałą aparaturę. Jestem z Nowego Sącza i tam też jeździłam na wizyty, gdzie zawsze miałam robione USG. Jednak na USG 3 D byłam w Krakowie, Pan doktor przyjmuje w prywatnym świetnie wyposażonym gabinecie na ulicy Rakowickiej. Posiada tam sprzęt lepszy niż specjaliści z Zachodu. Raz byłam na prywatnej wizycie u doktora we Frankfurcie który zlekceważył moje wysokie nadciśnienie, zapewniał że ma doskonały sprzęt do USG, że wszystko jest dobrze, podczas gdy doktor Piwowarczyk robiąc mi badanie w Krakowie za 2 tygodnie od tamtejszej wizyty wykrył u mnie dwunaczyniową pępowinę.
Od tamtego momentu musiałam być pod szczególnym nadzorem i robić częściej badania, wiedziałam że doktor się o mnie martwi, starał się pomóc we wszystkich dolegliwościach dokładnie doszukując się przyczyny. Na 2 tygodnie przed planowanym terminem porodu Pan Piwowarczyk zlecił mi codziennie robić KTG, wydaje mi się że czuł że coś jest nie tak, jednak nie do końca chciał mnie martwić.
Okazało się że synek był 2 razy owinięty pępowiną. Doktor z tego względu przyspieszył termin cesarki, dzięki czemu nie doszło do tragedii i synek mimo niskiej masy urodzeniowej (prawdopodobnie kwestia genetyczna) cieszy się wspaniałym zdrowiem, tryska radością a w wadze wyprzedził już niektórych rówieśników. Przez niską masę urodzeniową Oskarka tydzień spędziliśmy w szpitalu (rodziłam na Ujastku) gdyż synek był pod obserwacją na oddziale neonatologii.
W tym czasie doktor często mnie odwiedzał, zapewniał że wszystko będzie dobrze i rzeczywiście tak było.
Podsumowując- bardzo kompetentny i odpowiedzialny lekarz do prowadzenia ciąży zarówno prawidłowej jak i z komplikacjami. Jestem bardzo wdzięczna Panu Piwowarczykowi za pomoc i serdecznie dziękuje.
Gosia – szczęśliwa mama 2 miesięcznego Oskarka.

Regularnie, co roku

Regularnie, co roku profilaktycznie robiłam cytologię i zgłaszałam się na badanie ginekologiczne, ale żaden z lekarzy nie zauważył u mnie nigdy niczego podejrzanego. Kiedy przypadkowo pojawiłam się u doktora Piwowarczyka, nie zbagatelizował tego, co mówiłam. Okazało się, że mam daleko posuniętą endometriozę.
Doktor bardzo mi wtedy pomógł - operował mnie, interesował się moim samopoczuciem, przyjeżdżał do szpitala, mimo że był na urlopie, uspokajał, żartował. Jestem jego pacjentką od 2. lat.
Nigdy nie spotkałam tak sympatycznego i rzeczowego lekarza. Doktor wnikliwie analizuje wyniki badań i udziela wyczerpujących odpowiedzi. Samo badanie przeprowadza niezwykle delikatnie. Jest kompetentny, spokojny, więc wizyty przebiegają w niekrępującej atmosferze. Doktor poświęca każdej pacjentce mnóstwo czasu ( nie ma znaczenia, czy jest to wizyta prywatna, czy z NFZ ), więc przyjmuje w przychodni do późnych godzin nocnych.
Nie okazuje zniecierpliwienia, nie tworzy niezrozumiałego dystansu, co jest dość częste w przypadku wielu lekarzy. Jest ODPOWIEDZIALNYM, UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM, RZETELNIE I Z PASJĄ WYKONUJĄCYM SWÓJ ZAWÓD. Cieszę się, że trafiłam do doktora Piwowarczyka. POLECAM!
Agata G. - Nowy Sącz

Witam. Mam na imię Joanna i

Witam. Mam na imię Joanna i w właśnie niedawno urodziłam ślicznego synka.Ma na imię Jakub,a wszystko to za sprawą Pana Doktora i jego starannej opiece przez całe dziewięć miesięcy.Wizyty zawsze były prowadzone w miłej atmosferze ,pan doktor odpowiadał na każde nurtujące pytania . Czasami nawet błahe.Zawsze poświęca dużo czasu pacjentom,nie są to wizyty na zasadzie "odczep się" tylko są rzetelne i kompetentne.Uważam że Pan doktor wykonuję swoją pracę z pasją w tejże dziedzinie medycyny,ale to tylko moje skromne zdanie.
Jeśli mogę to polecam Pana doktora każdej przyszłej mamie ,bo na pewno nie pożałuje.Ja mu zaufałam i dziś cieszymy się razem z mężem swoją malutką pociechą.Pan doktor na pewno pozostanie moim lekarzem ginekologiem,czy to w ciąży czy też nie. Bardzo Panu dziękuję.Z poważaniem i szacunkiem
Joanna S. Buków

Gorąco polecam.

Gorąco polecam. Profesjonalista w swojej dziedzinie, bardzo dokładnie analizuje wyniki badań, udziela rzeczowych odpowiedzi na zadane pytania. Poświęca pacjentce dużo czasu podczas wizyty, nawet jeśli jest to wizyta na NFZ. Pan Dr Piwowarczyk prowadził moją pierwszą ciążę, cały czas skierowywał mnie na potrzebne badania i kontrolował wyniki. Podczas mojego pobytu w szpitalu zarówno przed jak i po porodzie (jak tylko miał dyżur), zaglądał do mnie i pytał o samopoczucie moje i mojej córeczki. Cieszę się że trafiłam na tak dobrego lekarza, który nawet poza swoim gabinetem interesuje się swoimi pacjentkami. Dziękuje bardzo, Panie Doktorze. Krystyna- Brzeźnica

Jestem bardzo zadowolona z

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu mojej ciąży, którą prowadził ten lekarz. W przyszłości chciałabym korzystać z usług tylko tego ginekologa. Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie.Razem z mężem dziękujemy Panu Piwowarczykowi za profesjonalizm, dzięki któremu mamy zdrową i śliczną córeczkę.

Do doktora Piwowarczyka

Do doktora Piwowarczyka trafiłam z pierwszą wizytą, gdy zaszłam w ciążę. Lepiej trafić nie mogłam. Jest lekarzem godnym zaufania, miły, sympatyczny, kompetentny dzięki czemu wizyty przebiegają w spokojnej, niekrępującej atmosferze. Odpowie na każde pytania. Jest lekarzem, u którego wizyta nie kończy się w gabinecie.Zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Zawsze można przyjść z problemem na który udzieli rzeczowej i konkretnej odpowiedzi rozwiewając wszystkie wątpliwości. Pilnuje wszystkich badań, aby były robione o czasie. Po porodzie przyszedł do mnie i do córeczki, zawsze pytał o samopoczucie moje jak i dziecka. Opieka na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno nie zmienię doktora Piwowarczyka na żadnego innego. Z całego serca mogę polecić wszystkim Paniom! Na pewno nie będziecie żałowały. Dziękuje bardzo.

Trafiłam do Pana Doktora w

Trafiłam do Pana Doktora w dość stresującym momencie mojej ciąży. Pan doktor skierował mnie na wszelkie badania, które rozwiały wątpliwości i wszystko zakończyło się "happy endem". Moja ciąża nie należała do łatwych, bo sporo przytyłam, a gdyby nie stanowczość Pana Doktora, kto wie jakby to wszystko się skończyło... Pan doktor jest bardzo sumienny i dokładny, dogłębnie analizuje wszelkie wyniki badań, odpowiada cierpliwie na wszystkie zadane pytania. Na pewno zostanie już moim lekarzem ginekologiem, i nie wyobrażam sobie żeby to ktoś inny poprowadził moją następną ciąże w przyszłości :) Bardzo Panu dziękuję za dotychczasową opiekę :)

Gdy w wieku 39 lat lecząc

Gdy w wieku 39 lat lecząc się na nadciśnienie zaszłam w ciążę potrzebowałam dobrego lekarza. Trafiłam do dr. Piwowarczyka, który prowadził całą ciążę aż do szczęśliwego rozwiązania. Dobry i kompetentny lekarz, kierował mnie na wszystkie niezbędne badania, bardzo dokładnie analizował wszystkie wyniki a wizyty przebiegały bezstresowo w miłej atmosferze. Polecam serdecznie i dziękuję za opiekę w ciąży i po porodzie.

moja pierwsza ciąża była

moja pierwsza ciąża była prowadzona przez Pana dr Sławomira Piwowarczyka i jestem naprawdę bardzo zadowolona. podczas wizyt kontrolnych zawsze cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie analizował wszystkie wyniki badań dzięki czemu moja ciąża przbiegała bez problemów. bardzo kompetentny lekarz cierpliwy, wyrozumiały i delikatny, poświeca pacjentce tyle czasu na ile to konieczne( a chodziłam na kasę chorych) zdobył u mnie pełne zaufanie dlatego polecam go wszystkim paniom zwłaszcza przyszłym mamusiom

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.