prof.dr hab.n.med. Marek Durlik - opinie - Warszawa, Chirurg

Dane adresowe: 

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie
ul. Wołoska 137
02-507 Warszawa

Dni i godziny przyjęć: 

Europejskie Centrum Medyczne
ul Komisji Edukacji Narodowej 96
Warszawa
tel. (22) 644-11-77
przyjmuje w Środy od 16:30

Szanowny Pan Profesor Marek

Szanowny Pan Profesor Marek Durlik.

Wyrażam podziękowanie i ogromną wdzięczność za przeprowadzenie bardzo trudnej operacji trzustki (Wipple'a). Mam 80 lat i dzięki Panu Profesorowi, jego wiedzy i doświadczeniu mogę żyć!!!
Dużo dużo zdrowia życzę aby mógł Pan przywracać je swoim pacjentom.

Wdzięczna poznanianka
Janina Zawieja z rodziną i połową Poznania.

Serdeczne podziękowania dla

Serdeczne podziękowania dla Pana Profesora Marka Durlika za jego odwagę, profesjonalizm, spokój, klasę, oddanie i szacunek do pacjentów. Po zdiagnozowaniu u mojej mamy guza głowy trzustki zadzwoniłam do szpitala MSWiA. Od razu poproszono o szybkie dostarczenie opisu tomografii, w tym samym tygodniu kiedy dostarczony był opis odbyło się konsylium. Mama została zakwalifikowana do operacji w szybkim terminie. Nie spodziewałam się tak konkretnego działania, ponieważ w szpitalu gdzie mama została zdiagnozowana nie było nawet mowy o terminie operacji. Następnego dnia po przyjęciu do szpitala MSWiA została przeprowadzona udana operacja. Mama dochodzi do siebie, czekamy na wynik badania histopatologicznego.
Po operacji Pan Profesor Marek Durlik dwa razy poświęcił mi swój czas na rozmowę. Pierwsza, po operacji była krótka i konkretna, druga, mimo ciężkich operacji w tym dniu, była dłuższa i bardziej dokładna. Dziękuję Panu Profesorowi za poświęcony czas i umiejetną, rzeczową rozmowę. Bardzo się cieszę, że mama była operowana przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie.
Jestem również wdzięczna całemu zespołowi Kliniki, począwszy od Pań w sekretariacie, które są niezwykle pomocne i kompetentne. Dziękuję wszystkim lekarzom, którzy z chęcią odpowiadali na moje pytania i zawsze byli uprzejmi, również tym którzy asystowali przy operacji mojej mamy. Dziękuję Paniom pielegniarkom i całej służbie medycznej za życzliwą i profesjonalną opiekę nad moją mamą, z uśmiechem i żartem.
To bardzo ważne dla rodziny kiedy wiemy, że bliska osoba jest w tak dobrych rękach.
Życzę Panu Profesorowi oraz całemu zespołowi Kliniki dużo zdrowia i długich lat szczęśliwego życia.

Wielką wdzięczność

Wielką wdzięczność składam Panu Profesorowi Markowi Durlikowi. Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem. Każdego pacjenta traktuje jednakowo. Jest to prawdziwy lekarz z powołania. Z całym swoim zespołem troszczą się o każdego chorego.
Jego uśmiech i życzliwość przywracają choremu chęć do życia.
Życzliwa pacjentka z Kraśnika

Bardzo proszę o kontakt,

Bardzo proszę o kontakt, jesteśmy w podobnej sytuacji, również z okolic Kraśnika. 725957627

Mój nr telefon u proszę

Mój nr telefon u proszę kontakt 794083792 mam chora mamusie potrzebuje kilku wskazowek

Witam. Prosiłabym bardzo o

Witam. Prosiłabym bardzo o kontakt. Podaje swój numer telefonu 785064764

Nikt nie pisze ilu ludzi

Nikt nie pisze ilu ludzi potraktował w nieludzki sposób,bez empatii.Mojego męża po trzech dniach z bólami i trzy dni po operacjì wypuścił do domu,bo stwierdził że nic się nie da zrobić.Leki wypisane przez klinikę w ogóle nie uśmierzały bólu.

Dlaczego usuwane są

Dlaczego usuwane są negatywne opinie ?!

Podzielam opinie Pana

Podzielam opinie Pana Huberta Krawczyka , jedna wielka masakra.Pan Durlik wykonał operacje na mojej córce bez, wykonania jakichkolwiek badan obrazowych w swojej Klinice, przeciął jelito, wiadomo czym się kończy przecięcie jelita wyciął inne narządy , które nie były w zakresie operacji. Po czterech dniach nowa operacja z powodu 4 centymetrowej dziury w żołądku. Po kilku dniach następna z powodu ropni .Następnie ciężko chorą wyrzucili ł ze Szpitala, gorączka nagły atak ostrego Zapalenia trzustki , z ropniami w jamie brzusznej i opłucnej .skrajnie wyczerpaną i niedożywiona bez jakichkolwiek badan Nikt nie przyznaje się do wyrzucenia córki. Po 4 dniach córka wróciła z ropniami do Kliniki . Następna 4 operacja . Przez 7 dni od czwartej operacji córka nie otrzymała żadnej formy jedzenia i zmarła , jak napisał biegły prawdopodobnie z głodu. Sprawy ciągną się od 5 lat , Pan Profesor nieskończenie wymyśla nowe stany chorobowe. Oczernia mnie i moja córkę .Doszło do tego , iż nawet obciąża sam siebie. Wymyśla nowe operacje z jego udziałem . Tłumaczyłem Panu Durlikowi , iż to nie on wykonał operacje , ale do końca nie wiem czy to zrozumiał. , iż to nie on je wykonał . Gdybym wiedział jaki jest naprawdę Pan Durlik to wolał bym żeby córkę leczyli lekarze ze Szpitala Powiatowego a nie jego Klinika MSW.
To co mnie spotkało tyle fałszu i obłudy to przekracza moje rozumowanie. Jeżeli ktoś mi nie wierzy a zamierza leczyć się u Pana Durlika to podaje swój telefon 787741952 może zadzwonić i sprawdzić czy mam racje czy nie.
Nie opisałem wszystkiego z uwagi na brak miejsca.

Współczuję mocno. To

Współczuję mocno. To przykre!!!

Pragnę serdecznie

Pragnę serdecznie podziękować Panu Profesorowi dr.hab.n.med.Markowi Durlikowi za wielki profesjonalizm,empatię i czujność onkologiczną.Decyzja co do mojej operacji była błyskawiczna/guz glowy trzustki/.Pan Profesor w mistrzowski sposób przeprowadził skomplikowaną operację Wipple"a/24.02.2020/. Zabieg odbył się bez powikłań.Czuję się dobrze.czekam na wyniki bad. hist.-pat.
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Oddziału Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii CSK MSWIA w Warszawie.
z wyrazami szacunku
wdzięczna pacjentka z Gdańska Beata Rachlewicz

Proszę o nr tel. do Pani -

Proszę o nr tel. do Pani - czeka mnie podobna operacja. Mam kilka pytań - Michał tel. 604250113

Serdeczne podziękowania dla

Serdeczne podziękowania dla Pana Profesora Marka Durlika za przeprowadzoną ratującą życie operację guza trzustki.
Pan Profesor jest nie tylko wybitnym specjalistą podejmującym się skomplikowanych wyzwań, ale również jest ON wspaniałym Człowiekiem o dużej wrażliwości, empatii i spokoju.
Dziękuję Panie Profesorze !
Tomasz Wójtowicz

Czy ma Pan jakieś namiary

Czy ma Pan jakieś namiary na profesora sprawa pilna

Proszę wejść na stronę

Proszę wejść na stronę Europejskiego Centrum Medycznego. Tam przyjmuje - termin wizyty to ok tydzień.

Witam, czy długo Pan

Witam, czy długo Pan czekał na operacje ?

Dziękuję Panu Prof.

Dziękuję Panu Prof. Markowi Durlikowi, jego współpracownikom i zespołowi medycznemu kliniki MSWiA za pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do w stosunku do pacjentów. Podziękowania w imieniu mojej żony - pacjentki i moim.

Serdecznie polecam Pana

Serdecznie polecam Pana prof. Marka Durlika wszystkim chorym wymagającym profesjonalnej diagnozy i interwencji chirurgicznej! Wyrazy głębokiego uznania i wdzięczności za uratowanie życia (przeprowadzenie skomplikowanej operacji), ogrom wiedzy i szacunek dla każdego pacjenta. CSK MSWiA w Warszawie powinien być dumny, że ma tak wspaniałego lekarza.
Zarówno Panu profesorowi, jak i wszystkim jego współpracownikom z oddziału Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii CSKMSW i A w Warszawie z całego serca dziękuję, życząc dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym,
Teresa Kościelska – Galas z rodziną

Chciałbym z całego serca

Chciałbym z całego serca podziękować profesorowi Markowi Durlikowi za uratowanie mi życia. Szybko i profesjonalnie podjął się operacji, od której zależało moje życie. Wcześniej, lekarze z Wrocławia po diagnozie stwierdzili, że nie mam szans na przeżycie, co było ogromnym ciosem dla mnie i mojej rodziny. Jednakże dzięki doświadczeniu Pana profesora i jego zespołu guz został zlikwidowany, a ja czuję się obecnie o niebo lepiej. Brak mi słów by wystarczająco podziękować za operację i opisać jak wspaniałym lekarzem jest Pan profesor Durlik. Zdecydowanie polecam wszystkim z problemami wizytę u niego i kierowanie się jego zaleceniami jak i ogromnym doświadczeniem.

Czesław Laskowski z Wrocławia

Dzień dobry. Chciałem

Dzień dobry.
Chciałem podziękować Panu doktorowi Markowi Durlikowi za przeprowadzenie w marcu 2018 operacji usunięcia guza wątroby i woreczka. Pan doktor jest bardzo konkretny, kompetentny, interesuje się pacjentem. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Pana doktora. Jeszcze raz dziękuję i polecam Pana prof. Marka Durlika każdemu, gdyż jest po prostu świetny w tym, co robi.

Profesor Marek Durlik

Profesor Marek Durlik przeprowadził skomplikowana operacje trzustki mojej siostry Ewy Ciesielskiej. Jest wspaniałym specjalista i sympatycznym człowiekiem. Doswiadczony, kompetentny, profesjonalny. Jestem szczęśliwa i wdzięczna, ze siostra trafiła pod jego opiekę.

W czerwcu 2017 roku

W czerwcu 2017 roku zdiagnozowano u mnie guza trzustki. Zarówno SPSK Lublin jak i UCK Gdańsk odmówiły podjęcia się operacji. Dopiero Pan Profesor Marek Durlik dał mi nadzieję i podjął bardzo szybką decyzję o ratowaniu mojego życia. Dnia 12 lipca 2017 roku wspaniały zespół w składzie: Pan Profesor Marek Durlik, dr Ireneusz Ziobrowski, dr Tomasz Chełchowski podjął się skomplikowanej operacji: pankreatektomia totalna ze splenektomią i rekonstrukcją żyły wrotnej. Usunięto guza wraz z naciekami. Dziś mijają trzy miesiące od operacji a ja czuję się dobrze i cieszę się życiem. Dziękuję Panie Profesorze i życzę długich lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, pomyślności i ludzkiej życzliwości. Dziękuję również całemu personelowi medycznemu Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii za opiekę w okresie pooperacyjnym.
Teresa Sadowska z rodziną

Trudno znaleźć adekwatne

Trudno znaleźć adekwatne słowa, aby wyrazić wdzięczność i podziękowanie za pomoc, której tak wyjątkowy człowiek i lekarz, jakim jest Pan Profesor Marek Durlik, udzielił mojej mamie Zofii Surowiec - Jakubowskiej. W początku sierpnia 2017 roku u mamy ujawniono guz głowy trzustki. Wizyta u Pana Profesora odbyła się 16 sierpnia 2017 roku, 24 sierpnia 2017 roku mama została zoperowana przez Pana Profesora w szpitalu MSWiA w Warszawie. Po tygodniu mama wróciła do domu. Oczywiście jej powrót do zdrowia przebiega stopniowo, nie bez bólu i z ograniczeniami ze strony przewodu pokarmowego, ale czujemy się bardzo szczęśliwi, że został nam podarowany cenny czas. Dzięki Panu Profesorowi, który jest najwyższej klasy specjalistą, nadto znakomicie zarządzającym podległym mu oddziałem. Wielkie uznanie należy się także Paniom pielęgniarkom, które wykonywały swoje obowiązki z zaangażowaniem i troską o pacjenta, motywując go do walki z chorobą, do walki o siebie. Ukłon również w stronę Pana doktora Marcina Hampela - za poświęcony mamie i nam czas, cierpliwość i ciepło, tak potrzebne w tym wyjątkowo bolesnym i przerażającym okresie. Wiemy, że przed nami dalszy etap leczenia, ale wierzymy, że nie bez powodu los pozwolił nam zetknąć się z Panem Profesorem i jego zespołem i że wszelkie siły rządzące wszechświatem nie zgodzą się na zmarnowanie tak znakomicie wykonanej podczas operacji pracy.
Dziękujemy z całego serca i życzymy sukcesów, szczęścia oraz zdrowia jak dzwon. Jest ono potrzebne Państwu i nam - pacjentom.
Córka Zofii Surowiec - Jakubowskiej.

Dziękuje prof. Markowi

Dziękuje prof. Markowi Durlikowi za fachowo przeprowadzoną operację wątroby. Jest Pan niesamowitym lekarzem, miłym, sympatycznym i przede wszystkim wspaniałym fachowcem.
Podziwiam Pana również jako ordynatora za wspaniałą organizację pracy. Mili lekarze, wspaniałe pielęgniarki, uśmiechnięty personel - tego właśnie potrzebuje chory. W szpitalu na Pana oddziale czułam się jak w prywatnej, porządnej klinice, gdzie chory nie pozostaje sam ze swoim bólem.
Jestem pełna uznania, szacunku i podziwu dla Pana. Chapeaux bas.

PANIE PROFESORZE JEST PAN

PANIE PROFESORZE JEST PAN CZŁOWIEKIEM Z SERCEM NA DŁONI . W CZERWCU ZDIAGNOZOWANO U MOJEGO MĘŻA GUZ GŁOWY TRZUSTKI .PANIE PROFESORZE PODJĄŁ PAN NATYCHMIASTOWA DECYZJĘ O OPERACJI POMIMO DUŻYCH KOMPLIKACJI /ŚPIĄCZKA FARMAKOLOGICZNA/PO DWÓCH MIESIĄCACH POBYTU W SZPITALU MĘŻA UDAŁO SIĘ URATOWAĆ .PAN SWOJĄ DOBROCIĄ BARDZO NAS WSPOMAGAŁ ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.MĄŻ W TEJ CHWILI NORMALNIE FUNKCJONUJE I CZUJE SIĘ DOBRZE.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJE ŻONA I DZIECI ALEKSANDRA ŁABIŃSKIEGO.

JAK SIĘ MĄŻ CZUJE PO

JAK SIĘ MĄŻ CZUJE PO WSZYSTKIM ,MOJA MAMA JEST 2TYGODNIE PO OPERACJI JEST SŁABA I ŚPI NIEWIWM CO BĘDZIE DALEJ JESTEM ZAŁAMANA

Czapki z glow przed

Czapki z glow przed Profesorem.
Rozpoznanie brzmialo jak wyrok potem decyzja i abstrakcyjna operacja. Profesjonalizm Profesora i jego zespolu to kosmos w wydaniu medycznym.Chemioterapia pomimo wielkich obaw przebiegala znosnie
Samopoczucie i badania wykonywane na biezaco potwierdzaja obrany kierunek Wszystko to tez za sprawa pozytywnego myslenia i wsparcia ze strony wszystkich spotkanych osob na drodze do normalnosci ze szczegolnym uwzglednieniem najblizszych.
DZIEKUJE PO STOKROC ze swiadomoscia ze to nie jest wystarczajace
Operowany -odroczony
z dnia 2015.07.15 g 8.00 Lat 62

Dziękujemy gorąco Panu

Dziękujemy gorąco Panu Profesorowi za przeprowadzenie skomplikowanej operacji wycięcia nowotworu trzustki u mojego męża Józefa Olejnika. Podziwiamy Pańską wiedzę, fachowość oraz życzliwość i oddanie potrzebującym pomocy, wspieranie nie tylko chorych, ale i ich rodzin.
Jako lekarz i jako człowiek jest Pan godny najwyższego podziwu i szacunku. Na Pana ręce składamy także serdeczne podziękowania całemu personelowi Pańskiego oddziału, a w szczególności Pani doktor Marcie Matejak-Górskiej opiekującej się pacjentem.
Życzymy Panu i współpracownikom dalszych sukcesów w Waszej trudnej i odpowiedzialnej pracy.
Z wyrazami szacunku
Żona i Dzieci Pacjenta

Gryfice( zachodniopomorskie), 01.03.2016r.

Wspaniały człowiek

Wspaniały człowiek prof.PAN dr hab. n. med. Marek Durlik dał szansę na dalsze życie mojemu mężowi.
11 lipca 2014r. zdiagnozowano guza głowy trzustki, pilne skierowanie do Centrum Onkologii w Bydgoszczy i rozpoczął się dalszy dramat. Mąż po zawale serca powikłanym NZK, po pomostowaniu tętnic wieńcowych oraz wszczepieniu kardiowertera defibrylatora w 2012r. Ryzyko operacji w skali ASA-4. Mimo trzech konsultacji kardiologicznych nadal nie mieliśmy nadziei. Nasza córka biorąc ksero dokumentacji medycznej trafiła 28.07.14r. do oddziału Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. Wystarczyła jedna chwila rozmowy, wgląd w historię choroby by Pan Profesor podjął natychmiastową decyzję o przyjęciu męża na oddział. Przyjęty został 30.07.14r. a następnego dnia 31.07.14r. przeprowadzono udaną operację. Mimo najwyższego ryzyka Pan Profesor nie zawahał i wyciął guza , a serce dalej bije!! Było to jak zdobycie Mount Everest. Profesor jak wirtuoz pokierował całym zespołem medycznym, aby wszystko przebiegło koncertowo. Mimo, że jesteśmy z Bydgoszczy , bez żadnych protekcji, znajomości i prywatnych wizyt bez najmniejszego wahania Profesor podjął się mimo wielkiego ryzyka ratowania męża. Jest to lekarz budzący najwyższy podziw i szacunek. Słowami trudno wyrazić naszą wdzięczność. Z całego serca dziękujemy Panu Profesorowi Markowi Durlikowi za zdecydowane leczenie i znakomitą opiekę, oraz całemu wspaniałemu zespołowi Kliniki, min.dr Zuzannie Kaszyckiej , pielęgniarkom, pani psycholog Dorocie Zielinskiej.
z wyrazami szacunki wdzięczna żona pacjenta
Zbigniewa Ostrowskiego z Bydgoszczy

Dzien dobry jak czuje sie

Dzien dobry jak czuje sie mąż ??

12>>>|

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.