Adrianna Wilczek - opinie - Wrocław, Neurolog

Specjalista neurologii dziecięcej, pediatra
Dr n. med. Adrianna Wilczek
adriannawil@wp.pl www.neurologdzieciecywilczek.pl
Doktorantka Instytutu Psychoneurolgii w Warszawie, z dużym doświadczeniem klinicznym (wieloletnia praca w Oddziale Neurologii Dziecięcej we Wrocławiu ),staże zagraniczne w USA, publikacje międzynarodowe, aktywny udział w konferencjach i kongresach międzynarodowych. Recenzent amerykańskiej gazety STROKE od 2002 roku.
www.neurologdziecięcywilczek.pl

Telefon kontaktowy: 

603 785 509

Dane adresowe: 

ul.. Czeremchowa 7,
53-009 Wrocław
adriannawil@wp.pl

Dni i godziny przyjęć: 

rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-15.00

Dziękujemy i absolutnie

Dziękujemy i absolutnie polecamy najlepszego neurologa dziecięcego w Polsce rodzice Przemka z Jasła

Jestem bardzo zadowolona z

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Dr Wilczek, jest to lekarz z powołania z bardzo dużą wiedzą o wielkim sercu. Będąc na pierwszej wizycie byłam w szoku że moje dziecko zostało tak dokłladnie i rzetelnie zbadane , a przy tym zero stresu dla dziecka idobra zabawa. Trafna diagnoza i co ważne świetny kontakt jak się coś dzieje. Moja córcia uwielbia Panią Dr Ade i chętnie jeździ na wizyty. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
BASIA____ mama IZABELI

MOGE POLECIC PANIA DR

MOGE POLECIC PANIA DR ADRIANNE PONIEWAZ MOJA CORKA BYLA POD JEJ OPIEKA I LECZENIEM
Od 3 roku chorowala i wiele razy byla w oddziale neurologii dzieciecej z powodu napadow padaczki
DOKTOR Adrianna Wilczek dobrala leki i teraz mam zdrowe dziecko
Corka nawet w nauce jest teraz lepsza
Dziekujemy i jako bardzo zadowoleni rodzice polecamy innym zmatrwionym jak kiedys my rodzicom
Bardzo dobra lekarka

Dobra wrażliwana naproblem

Dobra wrażliwana naproblem rodzica odpowiada cierpliwie
na wszelkie wątpliwości.Widać ze praca z dziećmi to prawdziwe
Powołanie.Absolutnie godna polecenia.Natalia

Świetna lekarka, która

Świetna lekarka, która rozumie problemy drugiego człowieka. Nasze maleństwo zbadała bardzo dokładnie, przeczytała wypisy ze szpitali, zleciła badania diagnostyczne. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Pani doktor Wilczek ma profesjonalne i czułe podejście do małych pacjentów. Szczerze polecam rodzicom, którym zależy dalszy prawidłowy rozwój dziecka.

Witam a jaki jest koszt

Witam a jaki jest koszt wizyty u Pani neurolog ???

Pani Adrianna Wilczek jest

Pani Adrianna Wilczek jest najwspanialszą lekarką na świecie. Marika i babcia

Świetny fachowiec i oddany

Świetny fachowiec i oddany dzieciom specjalista.Wysokie kompetencje .
Rozpoznała u naszego synka rzadka chorobę genetyczną.Wszystko to czyni Panią dr Wilczek lekarzem w 100 procentach godnym polecenia.

Pani Doktor to wspaniały

Pani Doktor to wspaniały lekarz .POLECAM

Jestesmy ogromnie

Jestesmy ogromnie wdzieczni.Nasza corka 10 miesieczna jak sie okazalo nie ma padaczki ,ale tak sie okazalo po zaleconych badaniach wykonanych przez kardiologa-wade serca.To Pani Doktor zalecila badania.Teraz bedziemy wreszcie mogli leczyc dziecko ,a wczesniej umieralismy ze strachu przy kazdym napadzie .KOMPETENTNA LEKARKA
Mama Oli

Dobry fachowiec,kulturalna i

Dobry fachowiec,kulturalna i z szacunkim do rodziców i dziecka.Syn jest niepelnosprawny i porusz sie na wózku.Ta doktor traktowała go jak zdrowe dziecko.I mimo,ze ma on problemy ze zrozumieniem dal sie dokładnie zbadac O szystko wypytala rownież i o nasza sytuacje .Za wizytę nie wzięła
pieniedzy.mimo ze byliśmy długo.mama Kuby

Moja corka po 5 latach

Moja corka po 5 latach leczenia z powodu napadow padaczkowych -tracila przytomnosc i padala na podloge-
ma teraz odstawiane leki.
Nie ma slow radosci dla nas jako rodziny.
W tej chorobie trzeba cierpliwosci i dobrego lekarza.
mama Karoliny M.

Panią dr. Adę poznałam w

Panią dr. Adę poznałam w maju 2008 roku, kiedy to mój piętnastoletni syn dostał pourazowego ataku padaczki. Nie wiedziałam dokładnie jak będzie od tego momentu wyglądało życie mojej rodziny. a szczególnie mojego syna Arka, gdyż w skutek wypadku samochodowego częściowo stracił sprawność ruchową, a do tego doszła jeszcze padaczka...
O Pani dr. Adzie dowiedziałam się całkiem przypadkiem i po wysłuchaniu kilku dobrych opinii na Jej temat, zadzwoniłam i umówiłam się na pierwszą wizytę. Pani dr. zrobiła szczegółowe badania i przepisała lekarstwa. Od tego momentu minęło już 3 lata i atak już się nie powtórzył...

Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, jaką dostaliśmy od Pani dr. Wilczek. Z czystym sumieniem mogę polecić Ją innym osobom, które szukają pomocy, gdyż na pewno ją dostaną.

Teresa Kordy.

LEKARZ REWELACJA!!! mój

LEKARZ REWELACJA!!! mój synek był "leczony" od 3 lat i słyszałam tylko - wyrośnie , to bezdech, przejdzie. Dopiero dr Ada fachowo zbadała syna zleciła badania - okazało się , że to padaczka. Po dodatkowych badaniach , które pani doktor kazała zrobić jak najszybciej ukazały co spowodowało padaczkę - guz mózgu!!! a inny lekarz wszystkie objawy u syna lekceważył! dzięki fachowości pani doktor oraz odpowiedniego pokierowania w ciągu 1 dnia byliśmy już w Warszawie (CZDz), a operacja odbyła się w ciągu 1,5 tygodnia. Pani doktor w tym czasie stale się interesowała leczeniem syna - dzwoniła, pisała, podtrzymywała nas na duchu. Nadal kontrolujemy syna i stan jego zdrowia u pani doktor i nie zamierzamy tego zmieniać!!! Po prostu DZIĘKUJEMY!!! Jedyne co żałuję to to, że tak późno trafiliśmy do pani dr Wilczek - wtedy guz nie byłby tak duży...

Pani Adrianna jest

Pani Adrianna jest fantastycznym lekarzem i tak samo cudownym człowiekiem.
Gdy byłam u pani Ady ostatnio,powiedziała mi że z jej gabinetu wychodzi tylko prawda.Bardzo mnie to zadowoliło.
Pani Ada co najważniejsze potrafi wesprzeć na duchu,każdego.
Polecam!!!

Olimpia

Wybitna lekarka!!!

Wybitna lekarka!!!

W pelni zgadzam sie z

W pelni zgadzam sie z opinia.Syn zyje ,a mial ciezkie zaburzenia rytmu serca leczone jako padaczka.Lekarka zalecila natychmiastowy pobyt w oddziale kardiologicznym i tam lekarze wlasciwie ustawili lleczenie.
Polecam tego lekarza! i oddzial akardiologii dzieciecej Szpitala 40-lecia
Anna

Pani Doktor to wspaniały

Pani Doktor to wspaniały lekarz , bardzo dobry diagnosta , mający zawsze czas dla swoich pacjentów. To przede wszystkim ciepły , życzliwy i cudowny CZłOWIEK !
Szczerze polecam wszystkim rodzicom walczącym o zdrowie dzieci

Pani Doktor to wspaniała

Pani Doktor to wspaniała kobieta i doskonały specjalista. Cenimy ja za serce, pomocną dłoń oraz świetne podejscie do dzieci i przerażonych rodziców:) Polecam z całego serca.

trszeczke za rózowo ,ja

trszeczke za rózowo ,ja tego niesteyty nie dostrzegłem oprocz tego ze jest miła Nic sie nie zmienilo w moim zyciu

Pani Doktor to wspaniały

Pani Doktor to wspaniały specjalista,który ma świetne podejście do małych pacjentów,jak i ich rodziców.Odpowiada na każde zadane pytanie dotyczące choroby dziecka.To był nasz kolejny neurolog do którego trafiliśmy by uzyskać informacje na temat choroby naszego dziecka i Pani doktor jako jedyna skierowała nas na badania w poradni genetycznej i to dzięki Niej wiemy z czym przyszło nam sie zmierzyc i jak postępować z naszym dzieckiem.Z całego serca Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy.

Pani Doktor to lekarz z

Pani Doktor to lekarz z powołania- nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, choć każdy ma prawo wyrazić własne zdanie.
Nasza córeczka urodziła się z bakterią, która między innymi spowodowała u niej opóźnienia w rozwoju psychoruchowym. Dzięki Pani Doktor i jej zaleceniom, dzisiaj mamy dobre wieści i wiemy, że Oliwia dorównuje swoim rówieśnikom i wszystko jest na dobrej drodze do tego, by była całkowicie zdrowa.
Poza tym Pani Doktor jest bardzo życzliwą i zawsze uśmiechniętą osobą. A co najważniejsze potrafi nawiązać niesamowity kontakt z dzieckiem.
Naprawdę polecam!!!

Polecam Panią dr.Wilczek Do

Polecam Panią dr.Wilczek
Do Pani doktor trafiliśmy,kiedy nasza córka miała pól roku.Powodem wizyty były napady padaczkowe.Nie mieliśmy ze sobą żadnej dokumentacji ze szpitala z opisem przebytych napadów,ponieważ,nie mieszkamy w Polsce.Pomimo tego Pani dr.Wilczek podjęła się leczenia naszej córki.Skierowała nas na odpowiednie badania,i ustaliła dawkę leku.
Teraz Ola ma już prawie dwa latka i od tamtej pory nie miała żadnego napadu.
Naprawdę gorąco polecam Panią dr.A.Wilczek

Kochana Pani Doktor

Kochana Pani Doktor Ado!
Razem z mężem i synkiem Jacusiem, który dzięki pani zaleceniom stawia już pierwsze kroczki po zejściu z wózka! Składamy serdeczne życzenia świąteczne. Dużo dobrego,
rodzina ze Szczawnicy

Mojej kochanej Pani doktor

Mojej kochanej Pani doktor zdrowych wesołych swiat i szcesliwego nowego roku zuyczy marika i babacia

Witam, jesteśmy

Witam,
jesteśmy zadowolonymi rodzicami, którzy absolutnie nie zgadzają się z negatywnymi opiniami. Pani Doktor jest pełna serca i oddania dla swoich pacjentów, zawsze. Ponad wszystko jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor. Zawdzieczamy jej wszystko.

Polecam Panią Doktor

Polecam Panią Doktor

Rewelacja .Ustawila corke na

Rewelacja .Ustawila corke na leki przeciwpadaczkowe gdy ta miala mnostwo napadow.Juz nie bylo nadziei bo bylo ich mnostwo.Przejechalismy z daleka i warto bylo.
Wczesniej bylismy w wielu Klinikach w tym CZD Warszawa .Corka od kilku miesiecy nie napaadow.A my jestesmy szczesliwi.I polecamy lekarza
Dziekujemy
rodzice Marzenki z Bydgoszczy

Nie polecam tej pani. U

Nie polecam tej pani.
U mojego synka znalazła rozszczep kręgu, zdiagnozowała go organoleptycznie poprzez ucisk palcem, co (jak dowiedziałam się później) nie stanowi żadnej metody diagnostycznej.W karcie badań nawet o tym nie wspomniała, więc bezpiecznie nie zostawiła żadnego śladu, tylko mnie wprowadziła w stan permanentnego niepokoju. Skonsultowałam to z kilkoma innymi lekarzami, także z neurologiem z poradni rehabilitacyjnej, którzy zdziwili się tak pochopna diagnozą na podstawie niemiarodajnego badania. Okazuje się, że syn jest zdrowy i nie ma żadnych objawów rozszczepu.

To rewelacyjny lekarz oraz

To rewelacyjny lekarz oraz człowiek, do naszej córeczki podeszła z ogromnym sercem, a mała odrazu zareagowała usmiechem.Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie, rehabilitacja naszej córeczki potrwała tylko 1,5 miesiaca a nie do ukonczenia 1 roku życia. Pani doktor to ciepła i miła osoba nie dbająca o zdobywanie fortuny, lecz dba o dobro dzieci. Wizyta nie trwa chwilkę (a dzieci nie sa traktowane pobieżnie), lecz tyle by dokładnie zbadac dziecko przeprowadzic wywiad i postawic diagnozę oraz wesprzeć rodzinę,....z całego serca polecam!!!!

12>>>|

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.