Aneta Radel-Mossakowska - opinie - Olsztyn, Psychiatra, Psychoterapeuta

specjalista psychiatra
psychoterapeuta

Telefon kontaktowy: 

089 542 58 61

Dane adresowe: 

ul.Kanta 1A
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

od pn. do pt. po rejestracji telefonicznej
rejestracja telefoniczna od pn. do pt. w godz. 9:00-16:00

Wspaniała kobieta! Jak

Wspaniała kobieta! Jak najbardziej polecam :)

Wyrazacie sie panstwo o tej

Wyrazacie sie panstwo o tej kobiecie na tyle zle i prostacko ze moge stwierdzic smialo ze problem jest w was i zaden psychiatra.nie pomoze jezeli bedzie sie.mialo takie podejscie do terapi i lekarzy.Jezeli zaczynasz sie.leczyc obowiazkiem lekarza jest nie.klepac pacjenta po ramieniu tylko uswiadomic mu bolaca prawde o jego stanie.i zachowaniu.Dobry lekarz mowi pacjentowi jego wady imowi to czego pacjent nie chve uslyszec a gdy uslyszy nie godzi sie ztym i jak piszecie lezy kilka dni z dolem wlozku.Nerwice to czesto ucieczka od tego co tu i teraz od tego czego nie chcemy widziec i slyszec a jak zobaczymy i sie nam nie.spodoba to wtedy zrzucamy wine na zlego lekarza...Polecam Pania.dr Anete ma ogromna wiedze

NIE POLECAM

NIE POLECAM KATEGORYCZNIE!!!! PO WIZYCIE U NIEJ CHOROWAŁAM 3 DNI. CZUŁAM SIĘ JAKBY PO MNIE CZOŁG PRZEJECHAŁ!!!A TO ONA POJECHAŁA PO MNIE. JAKO LEKARZ BIEGŁY SĄDOWY TYLKO ZASZKODZI KAŻDEMU, KPI Z NA ŻYWCA MASAKRA!

Najgorszemu wrogowi nie

Najgorszemu wrogowi nie radziłabym się u niej leczyć. Ta pani sama powinna się leczyć psychiatrycznie, chociaż nie wiem czy to coś by jej dało. Gdy musiałam z nią rozmawiać, chciało mi się rzygać. Nie wiem jak taka osoba może pracować w takim zawodzie i to jeszcze na najwyższym stanowisku. Oczywiście po znajomości, bo nikt normalny by kogoś takiego do tego nie dopuścił. Wydaje się jej, że jak ma po znajomości taką posadę, to może do woli obrażać i krytykować innych ludzi, oceniać ich i wywyższać się. Mam nadzieję, że szybko zakończy się jej chora kariera i zamkną ją w wariatkowie, bo tylko tam się nadaje.

No musi sie leczyc bo sama

No musi sie leczyc bo sama chciala popelnic samobojstwo i dalej pracuje porady daje a jest sama chora dorabia sie na ludziach

Ordynarna, arogancka

Ordynarna, arogancka kobieta. Wymądrza się, wywyższa, wydaje jej się, że nie wiadomo ile znaczy. Jest osobą podłą, chamską, bez uczuć, bez jakiejkolwiek wiedzy w tej dziedzinie. Jest tak samo okropna jak i z resztą cały jej ośrodek akson! Nastawienie przedmiotowe, lekceważący stosunek do pacjenta. 8 miesięcy czekania na psychoterapię, a potem ci powie, że ci nie da, albo wciśnie do kogoś, kogo sama chce. Odradzam akson, odradzam anete mossakowską, która sama powinna się leczyć.

Pani mossakowska to

Pani mossakowska to najgorszy psychiatra u jakiego sie liczyłem już pomijając ze wizyta to 180 zł tragedia to fakt ze nie pomaga wypisuje receptę na 1 opakowanie leków i mówi żeby za 3 tygodnie znowu u niej być po 2 opakowanie leków. Ona chce jak najwiecej zarobić potrafi zakpić sobie z problemów za dużo poucza i ocenia tak było w moim przypadku liczyłem sie tam prawie rok i przegrywałem terapie więcej do niej nie wrócę. Odradzam

Jewel I chodziles rok to

Jewel I chodziles rok to powinienes wiedziec ze wizyta pierwsza to 170 zł a następne 150. Nie odreagowywuj swojej frustracji na lekarzu bo jeżeli ty masz kiepskie podejście do leczenia to wszyscy lekarze bedą do niczego!

Nigdy nie zapomnę jak Pani

Nigdy nie zapomnę jak Pani Mossakowska potraktowała mnie,kiedy przestałam pchać jej pieniądze do kieszeni. Pretensjonalna, nadufana w swojej ambicji , leniwa kobieta. Byłam u niej na terapii, zero zrozumienia, ziewała, wieczne patrzenie na zegarek i infantylność. Do takich ludzi przychodzą osoby po pomoc , a nie po to, żeby charytatywnie oddawać pieniądze.

Kobieto to nazywa sie

Kobieto to nazywa sie przeniesienie! Poczytaj sobie i idż szukaj terapii!

Pani Mossakowska, myślisz,

Pani Mossakowska, myślisz, że nie wiemy, że SAMA się tu bronisz w nieudolny sposób ? Kolejna niemerytoryczna odp OD CWANEJ LEKARECZKI. Jesteś fachowcem, to prawda, ale nie jako lekarz, ale jako maszynka do robienia kasy. W tym jesteś mistrzem. Nawet pracowników ograbiasz z godnej pensji.

Aneta była pierwszą

Aneta była pierwszą osobą, która mnie uszanowała, przeszła ze mną 4 lata terapii, była najlepszym co mnie w życiu spotkało i pomogło mi poskładać się z kawałeczków, nie opuściła mnie przez te długie lata i nigdy jej tego nie zapomnę

Nie polecam, przepisała mi

Nie polecam, przepisała mi takie tabletki, że mało nie zeszłam z tego świata. Miesiąc musiałam dochodzić do siebie.

czytając ten wpis, a z

czytając ten wpis, a z reguły nie udzielam się na forach, powiem, że pomyślne leczenie zależy od pacjenta, bo trzeba umieć współpracować z profesjonalistami.

a ja jestem bardzo

a ja jestem bardzo szczęśliwy, że dwa lata temu trafiłem do pani doktor. To było z polecenia od innego psychiatry, bo nie mógł ze mną wytrzymać i sobie poradzić. Dopiero ta Pani postawiła super diagnozę. Urojenia paranoidalne. Zdarza się. Przyjechałem do niej specjalnie aż z Gdynii. Nie sądziłem , że w tym wieku można mieć takie urojenia i być tak infantylnym jak dziecko. Teraz po terapii polecam tą dr wszystkim moim kolegom i przyjaciołom.
RAFAŁ Z GDYNII.

Beznadziejna lekarka, po

Beznadziejna lekarka, po wizycie wyszłam w gorszym stanie psychicznym niż weszłam. Całą wizytę mi dowalała jaka to jestem beznadziejna i leniwa. Zero zrozumienia, zamiast motywować i podnosić na duchu to człowieka dołuje, ocenia jakim jest się człowiekiem po 10 min rozmowy. Traktuje pacjenta z góry i potrafi się kpiąco zaśmiać z tego co się jej powie o swoich problemach. Wszystkim wrażliwym osobom z depresją oraz z niską samooceną zdecydowanie odradzam..u mnie po wizycie nasiliły się myśli samobójcze - tak mnie dobiła psychicznie. Odradzam wizytę.

Nie rozumiem tej nagonki! Ta

Nie rozumiem tej nagonki! Ta Kobieta narobiła sobie wrogów. Dobrze , że ja tego nie czytałem przed pójściem na wizytę. Dla mnie to objawienie. Uwierzcie , wiem co piszę! Przebiegłem już wielu psychiatrów i psychologów ale ta jest najlepsza. Poczułem , że na to , abym wyzdrowiał mam wpływ , nie mogę czekać na cud, tylko wziąć się do roboty. A jednocześnie czuję od niej wsparcie, nie czuję się z tym wszystkim bagnem sam. Polecam! Nie słuchajcie tych bredni!!!

Mam b.złe

Mam b.złe doświadczenia.Zdecydowanie odradzam

Również nie polecam,

Również nie polecam, pięknie ubrana pani patrząca na zegarek kiedy skończy się wizyta i zainkasuje pieniądze na następny ciuch. Pójście na psychoterapię to duży wysiłek, nie tyko finansowy, szkoda, ze zaprzepaszczony przez nieudany wybór psychoterapeuty...

Zazdrościsz , że ktoś ma

Zazdrościsz , że ktoś ma pieniądze?
Nie usprawiedliwiaj swojej bezczynności.Nawet najlepszy terapeta bez twojego udziału nie dokona cudu.Są różni terapeci, jeżeli ńie odpowiada ci ten to szukaj innego.A wydatek jest rzeczywiście duży , to jak inwestycja.Jedni inwestują w dolary , inni w siebie!Próbuj , ńie poddawaj się!

świetna lekarka i człowiek

świetna lekarka i człowiek - zdecydowanie polecam

Zdecydowanie NIE POLECAM.

Zdecydowanie NIE POLECAM.

A JA ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

A JA ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

MOI DRODZY !!! AKSON jest

MOI DRODZY !!!
AKSON jest ośrodkiem bardzo dobrym, wręcz wyśmienitym !!!

TO od nas samych zależy ile zaangażujemy się w zajęcia i ile z nich wdrożymy w życie. Ośrodek bardzo pomaga i pani doktor także. W AKSONIE możemy co tydzień mieć konsultacje indywidualną, lekarską, a w razie potrzeby częściej, gdzie tak jest? . Jeżeli jesteśmy chorzy na choroby psychiczne to nikt nas nie wyleczy tylko zaleczy trudne emocje, objawy. Praca, ciągła praca należy do nas. Cudów nie ma! Pozdrawiam cała kadrę AKSONU, muszę ich ponownie poprosić o pomoc !

Bardzo wdzięczny i zadowolony pacjent!

Nie polecam tej Pani,

Nie polecam tej Pani, wyglada na to ze przedmowcy maja racje,chodzi jej tylko o pieniadze? Nie pomogla mi,nie potrafila czy nie chciala? Za droga do tego,nie polecam

A pokaż mi takich lekarzy ,

A pokaż mi takich lekarzy , którzy pracują za darmo? Komunizm już się skończył a doktor Judym to już w ogóle przeszłość!

Pani Mossakowska jest

Pani Mossakowska jest lekarzem, który z pewnością nie pomaga pacjentowi, byłam u niej na wizycie prywatnej, zapłaciłam 180 zł i poleciła mi kupić książkę w celu wyleczenia się z fobii społecznej i nerwicy lękowej, to jakiś żart ! Nie polecam tego lekarza !

Nie wiem gdzie byłaś ale

Nie wiem gdzie byłaś ale wszystko to taka prawda jak cena za wizytę!Swoją frustrację wypalaj gdzieś a nie tu, gdzie ludzie szukają pomocy!

Książka,poradnik to bardzo

Książka,poradnik to bardzo dobry i sprawdzony sposób terapeutów wielu specjalności. Żeby efektywnie korzystać z leczenia musisz poznać swoje zaburzenie, chorobę, sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach. To Twoje podręczne vademecum, szybkie rozwiązanie codziennych wątpliwości. Też takie mam - właśnie z polecenia dr Mossakowskiej i nie żałuję, przydało się wielokrotnie. I uważam, że mimo wszystko to uczciwe z Jej strony, mogłaby by przecież sama Cię edukować za grube pieniądze, podawać wiedzę, którą możesz znaleźć w polecanej literaturze...Ale oczywiście wybór należy do nas. Myślę też, że książka nie była jedyną formą pomocy, którą Ci zaproponowała. Z perspektywy czasu i uzyskanych efektów leczenia polecam pomoc dr Mossakowskiej. I dodam iż od dłuższego czasu nie korzystam już z porad prywatnych tylko z NFZ, a jakość usługi nie zmieniła się wcale. Więc trudno mi uwierzyć, że chodzi jej tylko o pieniądze. Życzę wszystkim potrzebującym pomocy powodzenia i wytrwałości w zmianie siebie i swojego życia - to naprawdę możliwe

bardzo dobry lekarz! pomogla

bardzo dobry lekarz! pomogla mi niesamowicie ocalila zycie

12>>>|

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.