HELP - Poznańska Agencja Medyczna - opinie - Poznań, Stomatolog

Help. Centrum stomatologii

Stomatologia zachowawcza
Chirurgia szczękowa
Protetyka
Rentgen
Wybielanie zębów
Laseroterapia

mail: stomatologia@help.poznan.pl
więcej: www.help.poznan.pl

Telefon kontaktowy: 

0 61 866 54 84 - telefon/fax

Dane adresowe: 

60-741, Poznań, Głogowska 82
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

24 h

OSTRZEGAM przestroga przed

OSTRZEGAM przestroga przed partaczem dla wszystkich którzy chcą skorzystać usług Malingowskiego lub punktu w którym przyjmuje. W lutym miałam wyznaczoną wizytę ( wymiana plomby w żywym zębie) Marcin Malingowski rozwiercił mi plombę nie płucząc ani razu zębiny. Po czym specyficzną żółtą cieczą w strzykawce z igłą przepłukał opiłki starej plomby oraz zębiny. Dmuchnął powietrzem po czym zaplombował ząb i "zeszlifował" plombę wiertłem które użył do ściągnięcia starej plomby. Wypełnienie zęba razem z zębem mi pocharatał. Cały proces trwał 4 minuty (za te partactwo 300 zł. ) ZĄB po rozwierceniu POWINIEN zostać oczyszczony strumieniem wody ( ani razu nie zostało to wykonane) nałożony kwas ortofosforowy ( który po nałożeniusię dokładnie wypłukuje strumieniem wody) po czym nakłada się system wiążacy a następnie wypełnienie światłoutwardzalne. Na koniec poleruje wiertłem diamentowym oraz poleruje gumką ząb. Swoją reklamację złożyłam telefonicznie następnego dnia ( rozmowy są nagrywane) i umówiłam na wyznaczony termin do Marcina Malingowskiego w celu wyjaśnienia jakiej substancji żrącej użył w strzykawce do przepłukania zębiny i co dzieje się teraz z zębem pod plombą dlaczego ząb zmasakrował. NIE UZYSKAŁAM ODPOOWIEDZI! Malingowski był zdenerwowany. Czekałam za odpowiedzią od Malingowskiego bez skutku! Postraszono mnie policją! Złożyłam pisemną reklamację której nie uwzględnili. Także jeśli nie chcesz wyniszczyć swoich zębów lub rozwiercać ponownie i płacić 2x za ząb polecam omijać tego człowieka który nie powinien pod żadnym pozorem wykonywać tego zawodu. Bo to zły człowiek bezczelny i arogancki do człowieka.

Dr Matelska - odradzam. Na

Dr Matelska - odradzam. Na zdjęciu wygląda na miłą panią, jednak rzeczywistość zupełnie inna. Niemiła i nie ma cierpliwości do pacjenta, nawet niechętnie odpowiada na pytania. Dziwię się, że jeszcze tam pracuje, mimo niskiej oceny na pewnym popularnym portalu.

Dramat. Żonie rozwiercił

Dramat. Żonie rozwiercił zęba jako leczenie interwencyjne w niedzielę o godzinie 13. O 18 prawie zeszła z bólu po kilku ketonalach. Pojechaliśmy po raz drugi , odprawił z kwitkiem twierdząc żeby nie wymyślała. O 20 znaleźliśmy innego lekarza ktory na szczęście nas przyjął . Lekarka stwierdzila że wszystko jest we krwi, niechlujnie wyczyszczone, nerwy na wierzchu, i że gdyby nie przyjechała mogłoby się skończyć gorzej gdyż mogło wdać się zakazenie. Po rozmowie telefonicznej gdyż już nie przyjmował stwierdził że nie ma sobie nic do zarzucenia.

Ale total niewypał i

Ale total niewypał i rozjebunda

Polecam dr Gonciarza.

Polecam dr Gonciarza. Trafiłam przypadkiem na dyżur, bo ulamal mi się ząb. Byłam w ciąży, więc bałam się czy leczenie kanałowe, które musiałam przejść nie zaszkodzi dziecku. Pan doktor wszystko wytłumaczył, odpowiedział na każde pytanie. Wykazał się profesjonalizmem, fachowoscia oraz ogromną wiedzą. Zawsze przed podjęciem działań opowiadał co będzie się działo i co będę odczuwać tak bym się nie bała. Miałam też usuwane ósemki zabieg szybki bezbolesny nawet nie wiadomo kiedy traci się zęba;)

Jeśli ktoś w Poznaniu chce

Jeśli ktoś w Poznaniu chce wybielić zęby to polecam gorąco "Piękny Uśmiech" - studio wybielania zębów w Poznaniu, ul.Piekary 12. Wybielanie zębów w gabinecie daje świetne efekty i jest bezpieczne bo jest tam stosowany żel który nie niszczy szkliwa, nie zawiera nadtlenku wodoru. To bardzo tanie i skuteczne wybielanie oraz całkowicie bezbolesny zabieg.

Dr Marcin Gonciarz Help jest

Dr Marcin Gonciarz
Help jest super! Zawsze można uzyskać pomoc i to za małe pieniądze w stosunku do innych przychodni. Już od 15 lat leczę u nich ząbki i zawsze byłam zadowolona chociaż trafiałam na różnych lekarzy. Ostatnio miałam przyjemność odbyć wizytę u dr Marcina Gonciarza. Widzę, że ma różne opinie, ale te złe pochodzą myślę od osób, które zbyt długo czekały z wizytą u stomatologa. W pewnych "ostatecznych sytuacjach", znieczulenie już nie działa. Ja jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Pan doktor jest bardzo życzliwym człowiekiem, który chętnie tłumaczy wszystko, mówi co robi, na mnie osobiście to działa bardzo zbawiennie, bo jak wiem, co mnie czeka, to mniej się boję. Niestety nie wszyscy dentyści tak robią. Z samego leczenia też jestem bardzo zadowolona, wykrył mi to, czego moja NFZ-owa dentystka nie widziała, a powinna, cóż, lepiej myślę zapłacić, niż potem żałować. Tak więc polecam doktora Marcina z czystym sumieniem i życzę wszystkim samych pozytywnych doświadczeń dentystycznych. U doktora Marcina jest naprawdę bardzo sympatycznie i konkretnie, co również sobie cenię :)

Pan Marcin Gonciarz to super

Pan Marcin Gonciarz to super fachowiec mialem zarosniety korzen 10minut i po korzeniu w dziąsle jest mala dziurka i jest ok pozdrawiam

Super stomatolog! Polecam dr

Super stomatolog! Polecam dr Marcina Gonciarza. Chodzimy do niego cała rodzina :) wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Tata rwał sobie zeby u panan doktora, bardzo sobie chwalił. Mama robiła protezke a ja z mężem plombujemy zęby.

Zaleta: otwarte 24 h Wada:

Zaleta: otwarte 24 h
Wada: bolesne leczenie - może by tak właściciel dał kasę np. na dysze plazmowe?

Polecam dr Łukasza

Polecam dr Łukasza Mettlera, który ma świetne podejście do pacjenta. U niego na fotelu można czuć się bezpiecznie i nawet przy bardzo trudnej ekstrakcji. Co za wspaniały lekarz !

Witam Właśnie jestem po

Witam
Właśnie jestem po usunięciu zęba madrości- mojego pierwszego w życiu,mam założone szwy.Zabieg przeprowadzał stomatolog Gonciarz :) muszę przyznać ze na obecna chwile jestem zadowolona z fachowości, zabieg przebiegł prawie bezbolesnie i w miare szybko- zobaczymy co będzie dalej.
pozdrawiam doktora Gonciarza:)

Tak słyszałam , że dr

Tak słyszałam , że dr Gonciarz fajny i kompetentny lekarz, ja miałam przyjemność z dr Łukaszem Mettler - świetny, kompetentny a przede wszystkim profesjonalny! !!! Usunięcie skomplikowanej ósemki bezbolesne i po zabiegu również nie było aż tak źle jak mogło się wydawać. Miły pan dr i dodatkowo przystojny :) Polecam HELP!

Ile kosztowała ta

Ile kosztowała ta przyjemność?

Już pewnie sprawa

Już pewnie sprawa nieaktualna, ale dla czytających odpowiem. 195zl
Właśnie jestem po rwaniu górnej ósemki.. trwało to 15minut z czego 10 czekaliśmy aż znieczulenie zacznie działać.
Szybkie zdjęcie rtg, znieczulenie i ósemka obruszona i wyrwania na 2 pociągnięcia!!! Jestem panikarą a to było super szybkie: )
Dr Gonciarz jest mega!

Chyba jakaś nowa dentystka

Chyba jakaś nowa dentystka pracuje w Helpie. To jest młoda kobieta; z pewnością dobra jako fachowiec, ale potrafi być niemiła.

Pani Monika Graczyk to

Pani Monika Graczyk to prawdziwy skarb! Uśmiechnięta, przyjazna, swoją pracę wykonuje szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zero bólu! polecam wszystkim!

Oddajcie nam Panią Monikę

Oddajcie nam Panią Monikę :) ŁÓDŻ

najlepsza Dentystka na

najlepsza Dentystka na świecie:)

Podpisuję się pod tym

Podpisuję się pod tym komentarzem :)

Która to pani, taka o

Która to pani, taka o ciemnych włosach?

Poznańska Agencja

Poznańska Agencja Towarzyska HELP 24h - "przyjął mnie młody, łysy dr i to w nocy" ;)

Tylko Doktor Graczyk ;)

Tylko Doktor Graczyk ;) Polecam :)

NIE POLECAM - dr Gonciarz

NIE POLECAM - dr Gonciarz fatalny dentysta! Nie umie wyrwać zęba, nie podważył go, tylko szarpał całą głową, rozwalił mi dziąsło!!! Po wykonaniu nie przepisał antybiotyku (a miałam stan zapalny!) Nawet nie chciał mi przepisać silniejszego leku przeciwbólowego, stwierdził że wystarczy Ibuprom! 5 dni po wyrwaniu miałam spuchniętą cala lewą część twarzy, ból ucha, i głowy! Miejsce gdzie miałam wyrwanego zęba było zainfekowane, leciała mi biała ropa....!!! Wylądowałam na ostrym dyżurze!!! NIE POLECAM NIKOMU! ! !

Stan zapalny nie jest

Stan zapalny nie jest wystarczajacym wskazaniem do antybiotyku. Gdyby tak bylo wszyscy na wszystko łykali by antybiotyki a w konsekwencji rozwijala by sie antybiotykoopornosc bakterii i leki przestawaly by dzialac. Wowczas w stanie zagrozenia zycia nie bylo by juz lekow. Antybiotyk to ostatecznosc.
Jesli bolala Pana rana po 3 dniach od usuniecia zostal Pan poinformowany o koniecznosci kontroli na ktora sie Pan nie zglosil.
Nie mył Pan zebow i nie stosowal sie do zalecen po zabiegu i dlatego rozwinelo sie zapalenie zebodolu.
Rozwalone dziaslo....Zęby usuwa się kleszczami i wyjmuje sie z kosci i dziasla. Dziwi mnie fakt, ze jest Pan wzburzony rana poekstrakcyjna. Zdziwil bym sie gdyby jej nie bylo po zabiegu. Do usuniecia uzywa sie pewnej sily ruszajac kleszczami. Ruchy glowa u pacjenta sa normalne. Fakt tego typu zarzutow świadczy jedynie o braku elementarnej wiedzy w tej dziedzinie z panskiej strony.

Dr Gonciarz - Polecam.

Dr Gonciarz - Polecam. Kilka dni temu trafiłem do Helpu z bólem z którym odwiedziłem wcześniej 3 dentystów niestety żaden nie potrafił mi pomóc. Jeden wysyłał mnie do laryngologa, drugi do neurologa.. Dopiero gdy trafilem do Pana dr Marcina Gonciarza moje cierpienia sie skonczyły. Jestem pod wrazeniem fachowości, kompetencji jaki i empatycznego podejścia do pacjenta ze strony Pana doktora. To prawdziwy lekarz z powołania, specjalista w swej dziedzinie jak ich mało. Naprawdę polecam.

Popieram wszystkie osoby

Popieram wszystkie osoby piszące peany na cześć dr Moniki Graczyk. Jestem dawną pacjentką z Łodzi. Bardzo żałuję, że Pani doktor przeniosła się do Poznania.

Miastu Łodź dziekujemy za

Miastu Łodź dziekujemy za Dr Monikę Graczyk :)

Dr Marcin Gonciarz-

Dr Marcin Gonciarz- profesjonalista w każdym calu. Konkretny, rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny i przystojny:)

Doktor Gonciarz Marcin - to

Doktor Gonciarz Marcin - to lekarz, którego mogę polecić. Ma bardzo profesjonalne podejście, dużą wiedzę, jest bardzo miły dla pacjenta , jego diagnozy zawsze są trafne - byłam u niego kilka razy. Zawsze chętnie udziela pomocy w nagłych przypadkach i zna się na tym co robi. POLECAM!!

12>>>|

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.