Jolanta Kozłowska - opinie - Wrocław, Psychoterapeuta

Gabinet psychologiczny
Mgr. Kozłowska Jolanta

mail: jkozlowska@pani-psycholog.com.pl
Więcej informacji na stronie: www.pani-psycholog.com.pl

Telefon kontaktowy: 

602 232 651

Dane adresowe: 

Karola Olszewskiego 23C / 18
51-642 Wrocław

Chciałabym polecić Panią

Chciałabym polecić Panią Jolantę Kozłowską wszystkim potrzebującym wsparcia. Jest bardzo zaangażowana w proces terapeutyczny. Jej postępowanie jest przemyślane, dopasowane do każdej osoby i sytuacji. Książki zalecane są dodatkową pomocą, do której zawsze można wrócić. Pani Psycholog jest silną osobowością, co może niektórym daje poczucie ograniczenia, ale z drugiej strony tylko to pozwala dokonać oczekiwanych zmian w naszym życiu.

Raczej nie polecam. To tylko

Raczej nie polecam. To tylko moje osobiste doświadczenie ale jest właśnie takie. Poczułam się na terapii jakby przytrzymywana, praca szła wolno, przez etapy głównie tłumaczenia i edukowania. No ale innym być może to pomaga. Pozdrawiam, E.

Ludzki człowiek i

Ludzki człowiek i doświadczony psycholog
Fachowa i wrażliwa. Otwarta na ludzkie problemy i profesjonalna w pracy.
Emanująca spokojem i wewnętrzna siłą. Pozytywna wobec życiowych spraw.
To moja opinia na temat pracy Jolanty Kozłowskiej i jestem przekonana,że takiego samego zdania jest wiele osób, które miały szczęście do Niej trafić, i którym pomogła, tak jak mi.
Nazywam ją Jolką -Inspiracją, bo taka właśnie jest. Nie dała mi "ryby" lecz "wędkę".
Jest wyjątkowa.

Polecam gorąco P. Jolantę

Polecam gorąco P. Jolantę Kozłowską, gdyż jest doświadczonym i skutecznym psychologiem oraz wspaniałym, wrażliwym człowiekiem.
Panią Jolę znam od 10. lat. Trafiłam do Niej z depresją (przejawiającą się m.in. problemami z koncentracją, obniżonym nastrojem itd.). Trwająca ok. 2-3 lata terapia zakończyła się dla mnie pełnym sukcesem; depresja bezpowrotnie minęła, w moim życiu zaszły pozytywne zmiany i zaczęłam spełniać swoje marzenia (zmiana pracy, małżeństwo). Pani Jola była dla mnie oparciem, inspirowała mnie. Zrozumiałam, że w terapii ważna jest systematyczność i cierpliwość. I to zadziałało. Jestem teraz szczęśliwym człowiekiem i patrzę optymistycznie w przyszłość.
Panią Jolę cenię za pełen profesjonalizm, wiedzę, mądrość życiową, zaangażowanie i to, że jest konkretna.
Dodam jeszcze, że pomiędzy wizytami kolejnych pacjentów są zostawione przerwy - takie rozwiązanie daje poczucie komfortu i anonimowości (mam pewność, że nie spotkam kogoś znajomego).
Na podstawie moich doświadczeń mogę powiedzieć, że Pani Jola pomogła mi zarówno w tych trudnych dla mnie czasach, jak i dobrych (po wieloletniej przerwie, od 3. miesięcy spotykamy się ponownie - tym razem przychodzę dla własnego rozwoju osobistego, inspiracji i wprowadzenia jeszcze lepszych zmian w moim życiu).
Polecam wszystkim tym, którzy chcą poprawić jakość swojego życia.

W swoim życiu byłam u

W swoim życiu byłam u około 40-50 psychologów. I nigdy nie spotkałam psychologa tak cudownego, jak Pani Jola. Kogoś, kto potrafi rozproszyć strach przed śmiercią, rozproszyć cierpnienie, rozproszyć smutek, nieszczęście. Nie spotkałam również specjalisty o takim potencjale i tak światłym umyśle, niesamowitej wiedzy i doświadczeniu. Myślę, że osoby, które piszą tak negatywne komentarze nie są na tyle inteligentne, by zrozumieć Panią psycholog Jolantę Kozłowską. Najwyraźniej nie mają też w sobie tego zrozumienia i dobrego nastawienia, nie wyobrażam sobie spotkać lepszego psychologa, Pani Jola jest zdecydowanie najlepszym psychologiem, jakiego w życiu spotkałam. Nikt inny nie wyprowadził mnie z ciężkiej depresji, nikt inny nie sprawiał, że po z ntkaniu czułam się tak cudownie, energia jaka z niej emanuje jest czysta i niesamowita. To osoba niezwykła, jakby nie z tego świata....

Czasem się zastanawiam, co

Czasem się zastanawiam, co by się stało gdybym tej kobiety nie spotkała na swojej drodze... Bałam się śmierci, nie mogłam spać, uzależniałam się od wszystkiego, czego dotknęłam... narkotyków, władzy, mężczyzn, jednocześnie gardząc nimi. Długo myślałam, że ja tu rządzę, że to wszyscy tańczą jak ja gram, a nawet, że jestem Bogiem... Moje ego napompowało się to katastrofalnych rozmiarów i to ono mną rządziło. Te wizyty przez przeszło już rok pozwoliły mi przestać się bać, jestem wolna i rozwijam to w sobie nadal. Czuję sens życia i własnego istnienia, nie ranię innych i samej siebie. Dziękuję !

Pani Jolanta ma wrodzoną

Pani Jolanta ma wrodzoną intuicję, nie myśli schematycznie. Ma wszechstronną wiedzę i imponujące ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie. Prowadzi do samopoznania, nie uważa, że wie lepiej, bo każdy sam powinien poznać prawdę o sobie. Pani Jolanta to wie i szanuje. Potrafi słuchać i jest znakomitym obserwatorem. Wie, kiedy ma pocieszyć, a kiedy przywołać do porządku. Czasem wizyta wygląda w zaskakujący sposób. Warto otworzyć się na te nowe doświadczenia, a z czasem zrozumie się dlaczego wtedy właśnie tak to wyglądało. Ocena pracy Pani Jolanty po jednej, dwóch wizytach jest ignoranctwem. Spotykamy się wraz z mężem z Panią Jolą od pół roku. Nie sądziliśmy, że po 10 latach związku można poczuć miłość tak głęboko, nieporównywalnie głębiej niż na początku.

Miałam okazje poznać

Miałam okazje poznać Panią Jolę osobiście-jej metody pomocy mi nie odpowiadały, faktem jest jej dziwaczność.Nie mogłam wyrazić swojego zdania na dany temat,gdyż zostało ono odgórnie narzucane przez Panią Jolę.Nie mogłam się wygadać.Nie mowiłyśmy o tym co mnie gnębi co boli.Opinia negatywna jak dla mnie.

Dziwne wszystkie opinie

Dziwne wszystkie opinie napisane mniej wiecej w tym samym czasie !!! a potem cisza..... co sugeruje tylko jedno.. ale to zostawiam ocenie kazddego rozsadnego internauty.
Dziwne jest to także w kontekście , ze Pani Jola która ja miałam szczęście poznać to psycholog mówiąc najoględniej cudaczny-nieznoszaca sprzeciwu i innego spojrzenia na problem. Być może była to nieudolna próba rozwiązania problemu przez konflikt ale Pani Jola zapomniała sie w trakcie...

Niezwykly

Niezwykly psycholog
Rozpoczecie terapii i regularne wizyty u p.Joli zmienily zycie moje i mojej zony w ogromnym stopniu. Po rocznym pobycie w Australii i po powrocie do Polski cierpialem na nerwice zoladkowa, moja narzeczona(obecnie zona Marlena) miala objawy depresji, oboje bylismy na krawedzi rozpadu zwiazku i nie widzielismy wyjscia z sytuacji.
Poznanie Joli bylo przelomowym momentem naszego zycia, porzucilismy ogromny bagaz emocjonalny ktory dzwigalismy od czasow dziecinstwa, uporzadkowlaimy relacje miedzy soba co zaowocowalo dojrzala decyzja o slubie po kilku miesiacach terapii(a raczej milych spotkan z bardzo wrazliwa i otwarta osoba jaka jest Jola). Po 10 miesiacach odkrywania siebie bylismy gotowi na wziecie odpowiedzialnosci w swoje rece.
Dzieki ksiazkom ktore Jola dawala nam kazdego tygodnia do czytania zrozumielismy jak wielki potencjal drzemie w kazdym z nas i ze mozemy kreowac swoje zycie sami i realizowac swoje marzenia. Spelnilismy swoje marzenie wyjezdzajac rok po slubie do Irlandii gdzie kroczymy od sukcesu do sukcesu, po dwoch latach kupislimy dom nad morzem 100km od Dublina, zmienilem zawod na bardziej inspirujacy i pomagajacy ludziom zmienic swoja sylwetke i uwierzyc w siebie(jesterm trenerem osobistym nowego rewolucyjnego systemu www.Educogym.com ktorego nie ma jeszcze w Polsce ale bedzie :_)wkrotce). Jesli masz jakiekolwiek problemy wiedz ze wszystko, absolutnie wszystko mozna rozwiazac naprawic, ze zycie jest dobre, musimy tylko sie otworzyc na nie, zaufac, ze kluczem do szczescia i radosci jestesmy my sami. Uwazam sie za szczesciarza ze dane mi bylo trafic na tak wspaniala osobe z ktora po dzis dzien jestesmy w kontakcie!! Polecam szczerze, to nie jest zwykly psycholog kliniczny, ale osoba ktora pokaze ci inna, lepsza strone zycia i Ciebie samego i pozwoli uwierzyc ze wszystko jest mozliwe!!! Dziekuje Jolu z calego serca :_)!!!Michal

Witam! Na terapię do pani

Witam! Na terapię do pani Joli chodziłam 8 miesięcy, dzięki jej pomocy udało mi się w przeciągu tak krótkiego czasu pokonać problemy, które wydawały mi sie nie do pokonania (m.in.alkoholizm i depresja). Jest osobą niezwykle wrażliwą i uduchowioną, pokazała mi aspekty zycia na które wcześniej nie zwracałam tak wielkiej uwagi, pokazała jak ważny jest rozwój duchowy i przeżywanie radości. Dzięki pracy z panią Jolą moje życie zmieniło się nie do poznania, nabrało większej głębi i spokoju wewnętrznego, którego mi było brak.Potrafiła mnie zmobilizować i popchnąć do działania jak nikt inny. Początek terapii jest zawsze bardzo ciężki i był to dla mnie czas, w którym przy zyciu trzymała mnie myśl, że przyjdę na kolejna wizytę i poczuję się lepiej.. był to czas, w którym żyłam od wizyty do wizyty..z tygodnia na tydzień czułam się lepiej, moją ciężką pracą i profesjonalizmowi oraz wrażliwości pani Joli zawdzięczam moją obecną rownowagę oraz radość życia! Gorąco polecam spotkania z pania Jolą!

Witam! Polecam panią

Witam!
Polecam panią Jolantę Kozłowską każdemu - kto ma problemy lub szuka inspiracji, jest to profesjonalistka w każdym calu!
Terapie rozpoczełam wieku 27 lat, mialam dużo lęków, niewielkie poczucie wartosci i inne problemy. Pracowała ze mna, ale także motywowala mnie do pracy - dzieki terapii, i uzyskanym inspiracją -zmienilam siebie i swoje zachowanie.
Pokonałam problemy i leki. Po latach, gdy terapia i problemy to już wspomnienie - mogę stwierdzić, że praca z panią Jolantą to inwestycja na całe życie!
Polecam panią Jolantę Kozłowską i to gorąco!
Jest to niezwykła osoba i świetny specjalista!

Mogę z całego serca

Mogę z całego serca polecić Panią Jolantę. Na prawdę miałam wielkie szczęście, że trafiłam właśnie do Pani Joli. Nie oceniała, nie krytykowała - zawsze mnie wysłuchała, a przede wszystkim wskazywała mi możliwe drogi i rozwiązania moich problemów kiedy już myślałam, że znalazłam się w sytuacji bez wyjścia. Zawsze służy fachową pomocą i radą, a ponad to, co dla mnie było najważniejsze, pomaga nauczyć się czerpać radość z życia!

kiedy zaczelam terapie

kiedy zaczelam terapie mialam 21 lat, porblemy ze wszystkimi relacjami, moimi rodzicami, narzeczonym i sama soba, juz po kilku spotkaniach zobaczylam dlaczego moje relacje z blismkimi sie nie ukladaja i co gorsza moj zwiazek milosny zabrnal w slepy zaulek, pozniej bylo juz tylko lepiej, Pani Jola i jej sposob prowadzenia terapii sprawily ze narodzilam sie na nowo, ciesze sie zyciem, moj zwiazek absolutnie zmienil sie w cos wyjatkowego i oboje podjelismy decyzje o malzenstwie w krotkim czasie, teraz wiemy jak radzic sobie z nieporozumninimi na codzien, mamy sprzeczki ale dochodzimy do porozumnienia blyskawicznie, przed terapia potrafilismy gniewac sie i nie rozmawiac tygodniami! Pani Jola pokazala nam jak konstruktywnie rozmawiac i wytyczac zdrowe granice w kazdej relacji.
dzieki temu nasze wspolne zycie jest naprawde owocne i duzo porstsze niz naszych rowiesnikow ktorzy np nie moga sie uwolnic od kontroli rodzicow.
naprawde polecam prace z Jola bo jest bardzo swiatla i doswiadczona osoba w tym co robi.
inne przyklady polepszenia jakosci zycia po odbyciu terapii to:
- uwierzenia we wlasne mozliwosci i potencjal, przed terapia nie moglam znalesc zadnej dobrej pracy mimo rozpoczetych studiow,
w trakcie terapii dostalam bardzo dobra ofete pracy, pare miesiecy pozniej wyjechalm za granice i bez porblemu znalazlma prace w swoim zawodzie
- fantastyczne relacje z moimi rodzicami, zrozumnie dla ich celi i zamierzen, odnalazlam swoje miejsce na nowo w rodzinie, nie boje sie powiedziec to co czuje, i wszystkim wychodzi to na zdrowie,
- fantastyczne relacje z tesciami, kiedy moje pierwsze lata kontaktu byly bardzo bolsne, rozumiem swoje potrzeby i ich, potrafie wytyczyc zdrowe granice dla nas wszystkich.
- zrozumnienie samej siebie, nie mam juz ekstremalnych wahan nastrojow i napadow lekow przed wszystkim w zyciu.
- absolutnie najwspanialsze relacje z moim mezem, kiedy poszlismy na terapie mielismy sie juz rozstac ze soba!!! teraz wiem ze te wszystkie problemy ktore mielismy byly tylko poczatkiem wszystkiego co najlepsze w zyciu!

jeszcze raz naprawde polecam Jole a odkryjesz na nowo piekno i sens zycia!

Zglosilismy sie do Pani

Zglosilismy sie do Pani Jolanty z problemami malzenskimi. Nigdy nie spodziewalbym sie, ze mozna tak szybko i trafnie postawic diagnoze. Ma niesamoite doswiadczenie i metody. W ciagu kilku miesiecy nie tylko rozkwitlo nasze malzenstwo ale i "zalatwilismy" wiele problemow z dziecinstwa czego efektem jest wieksza radosc zycia, lepsze relacje z rodzina i pewnosc siebie oraz wiara we wlasne mozliwosci. Polecam wszystkim, ktorzy chca w swoim zyciu cos zmienic a nie chca marnowac czasu!

Skuteczna, konkretna i

Skuteczna, konkretna i doświadczona pani psycholog. Po pracy z nią są namacalne wyniki i poprawa funkcjonowania całej rodziny i przede wszystkim dzieci. (A kłopoty były i to niemałe).Pod jej wpływem dzieją się rzeczy niezwykłe. Zainspirowała nas, abyśmy odkryli w nas drzemiące talenty ... Jesteśmy szczęśliwi, że do niej trafiliśmy. Po prostu gorąco ją polecam!!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.