Dentalzone Piotr Biernikiewicz - opinie - Wrocław, Stomatolog

Biernikiewicz Piotr, lek. stomatolog.
http://dentalzone.pl/

Telefon kontaktowy: 

605 30 03 63

Dane adresowe: 

ul. Krucza 80
53-412 Wrocław

Dni i godziny przyjęć: 

Gabinet czynny:
Poniedziałek 8.30-15.00
Wtorek 8.30-19.30
Czwartek 8.30-19.30
Piatek 8.30-19.30

Niewątpliwie jest to

Niewątpliwie jest to najtańszy i najszybszy stomatolog we Wrocławiu co niestety skutkuje tym, że później trzeba wydać 10x więcej na sprzątanie po nim bałaganu. Zdaję sobie sprawę, że nie każdego stać na droższego dentystę i lepszy rydz nisz nic. Z pewnością również na te milion osób, które dr przyjmuje tygodniowo znajdzie się kilka zadowolonych. Jednak ja dzięki tym praktykom póki co skończyłam z rachunkiem na 1000 zł i nie jest to jeszcze ostateczna kwota. Przez pośpiech Pana doktora musiałam usunąć 6tkę w której z dnia na dzień zrobił się gigantyczny stan zapalny ponieważ kanał został źle oczyszczony- ból nie do opisania. To było 3 tygodnie temu, dzisiaj boli mnie kolejny ząb i na zdjęciu wychodzi, że w kolejnych dwóch zębach leczonych kanałowo u Pana doktora jeden jest do wyrwania ponieważ przez stan zapalny, który powstał przez złe oczyszczenie kanału jest 10% szans na jego uratowanie, drugi ząb do ponownego leczenia ponieważ tym razem został przeleczony za bardzo i materiał jest aż w kości, przy czym nie ma gwarancji na to, że uda się go do końca usunąć. Dzięki Bogu to "tylko" 3 kanały w innym wypadku zostałabym pewnie z 4 zębami na krzyż jeszcze przed trzydziestką. Nikomu nie życzę bólu przez który nie da się zmrużyć oka w nocy i żadne środki przeciwbólowe nie pomagają, nie życzę również brakujących zębów i perspektywy wstawiania implantów co niestety jest koniecznością. Pamiętajcie by nigdy nie zgadzać się na leczenia kanałowe bez zdjęcia rtg.
Chciała bym się jeszcze odnieśc do kometarza osoby, która pisze, że Pan dr uratował zęba na rok i ma być to powód do radości... doprawdy zęby mają nam jednak posłużyć trochę dłużej niż rok i nie jest to rak trzustki by się cieszyć, że ich leczenie zostało odrczone o rok, delikatnie mówiąc trzeba nie mieć wyobraźni żeby pisać takie głupoty. Karolina

Najlepszy Stomatolog we

Najlepszy Stomatolog we Wrocławiu. Pełen profesjonalizm. Miałam wątpliwą przyjemność leczyć się u innych dentystów a rezultat tego był taki,że oprócz wydanej fortuny omal nie straciłam zęba z winy Pani Stomatolog.Po konsultacji w gabinecie MArgo, dowiedziałam się, że konieczna będzie powtórna kanałówka oraz koronka. Koszt całego leczenia ok 2000zł. Do Pana Piotra trafiłam z polecenia i była to najlepsza rzecz jaka mi sie w zyciu przydarzyła. Ząb został odratowany i odbudowany, niepotrzebna była nawet koronka. Od tamtej pory ząbki leczę tylko w Dentalzone u Pana Piotra(podobnie jak moja rodzina i większość znajomych). Polecam!

Dentysta nieprofesjonalista,

Dentysta nieprofesjonalista, krótko zwięźle i na temat, tanio szybko źle. Pacjent wchodzi co 10 minut, nie zdąży dobrze usiąść na fotelu, a już następny? Mój przegląd trwał 3 sekundy, Pan doktor niekompetentny, niedokładny i traktuje pacjenta z góry. Tania plomba, to żaden zaszczyt, lepiej wydać dwa razy niż przyjść za 2 dni na powtórną wizytę, ponieważ wszystko co Pan doktor robi, to po krótkim czasie po prostu wypada. Dla mnie, to nie do pojęcia w XXI wieku, żeby tacy dentyści jeszcze istnieli, brak czasu dla pacjenta, profesjonalizmu i poświęcenia. Swoje zęby robione u Pana doktor B. pokazałem innemu dentyście i złapał się za głowę, poszarzałe najtańsze wypełnienia, a w dodatku niedoczyszczone ubytki i kanałówki, jednym słowem odradzam. Każdy kto ma rozum ominie ten gabinet, jeśli nie chce pozbyć się wszystkich zębów. Ten dentysta jest jakimś hardcorem, bo nikt normalny od godziny 8 do 22 nie dłubie pacjentom w zębach, z czego połowa jest później reklamacji, ponieważ nieraz byłem świadkiem jak przychodziły 2-3 osoby z reklamacją plomby itp. WIELKIE NIE DLA TEGO "DENTYSTY Z PRZYPADKU"

Zawsze na myśl o wizycie u

Zawsze na myśl o wizycie u dentysty miałem ciarki.Nie lubiłem takich wizyt. Ostatni raz u stomatologa byłem ponad 30 lat temu (poza ostatnią wizytą u Pana Piotra). Po prostu nie miałem potrzeby . Przed laty inna świetna stomatolog , Pani Frąckiewicz wykonała porządki w moim uzębieniu , niestety wtedy były to plomby amalgamatowe i teraz już nie dały rady. Trzeba było zatruć zęba ( pierwszy). Udałem się do Pana Piotra z polecenia iiiiiiii było super . Leczenie kanałowe i kompletny brak traumy. Nieprawdopodobne.
Jestem zadowolony (minęły ponad 3 lata ) i wciąż pod wrażeniem profesjonalizmu i empatii Pana Piotra.
Serdecznie pozdrawiam
Wojciech Burdziński

wypadly wszystki plomby!

wypadly wszystki plomby! OKROPNY

HOROR nie polecam!!!!

HOROR nie polecam!!!!

ja chodzę do Pana doktora

ja chodzę do Pana doktora od dziesięciu lat i nigdy się nie zawiodłam, jak była potrzeba otwierał gabinet, jest szybki co nie oznacza, że brak mu wiedzy i kompetencji , jestem zadowolona i polecam tego dentystę

REWELACJA ! szybki i tani !

REWELACJA ! szybki i tani ! a przedewszystkim skuteczny. WSPANIAŁY CZŁOWIEK ! polecam w stu procentach! Najtańszy i najlepszy dentysta na świecie

NIE POLECAM ! rok temu

NIE POLECAM !

rok temu poddałam się leczeniu kanałowemu u tego dentysty. Po jakimś czasie ząb zacząl boleć, co wywołało mój niepokój. Ból był cykliczny- zaczynało boleć i po dniu czy dwóch przechodziło, więc nie mogłam się zebrać do pójścia do dentysty. aż tu pewnego dnia przy jedzeniu cukierka wypadł mi kawałeczek plomby- tu zaczął się prawdziwy koszmar. Stało się to w długi weekend, kiedy trudno o czynny gabinet stomatologiczny- uratowała mnie wizyta na pogotowiu i silne leki przeciwbólowe. Po prześwietleniu okazało się, że kanały nie zostały doczyszczone a na dodatek niefachowo i nieumiejętnie zaplombowane!! Mimo że PAN B. jest stosunkowo tanim dentystą, koszta POMNOŻYŁY SIĘ 4krotnie, musiałam ponieść koszt leków, kolejnych wizyt u załamanych stanem zęba dentystów, zdjęć RTG, silnego antybiotyku...diagnoza to zapalenie kości szczęki, ból NIE DO WYTRZYMANIA. Doszło do tego nie przez moje zaniedbanie, bo dbam o higienę jamy ustnej, a przez POŚPIECH i BRAK PROFESJONALIZMU 'specjalisty'. Koszta to sprawa ważna, lecz drugorzędna, bo przez 4 dni dosłownie płakałam z bólu!
Zabieg był szybki i prawie bezbolesny, ale wolałabym posiedzieć na fotelu godzinę i mieć pewność, że został wykonany z należną PRECYZJĄ.
Mam nadzieję, że czyta Pan ten komentarz i weźmie pod uwagę fakt, że pacjenci którzy do Pana przychodzą ufają, że użyje Pan swych umiejętności by pomóc, a nie SZKODZIĆ.

Zgadzam się

Zgadzam się

Ten komentarz świadczy jak

Ten komentarz świadczy jak niska jest świadomość pacjenta. Pewnie w ogóle dentyści popsuli Ci zęby ,zafundowali próchnicę i częstowali cukiereczkiem na koniec :-).Włos się jeży na głowie do czego doprowadza możliwość bycia anonimowym w sieci. Powinnaś dziękować doktorowi, że przez rok miałaś uratowany ząb i odroczone to co i tak pewnie by się wydarzyło!

Wspaniały lekarz i cudowny

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Po prostu lekarz z powołania i z pasją.

Piotr Biernikiewicz leczy

Piotr Biernikiewicz leczy zęby całej mojej rodzinie.
Nigdy nie mogłam narzekać. Szybko, skutecznie, uprzejmie.
PEŁEN PROFESJONALIZM.
Polecam tego dentystę, wszystkich osobom które mają problem z zębami.

witam. jest super ,ponadto

witam. jest super ,ponadto leczysie cala moja rodzina jest o.k/

Witam. Jakś czas temu

Witam. Jakś czas temu wystawiłam pozytywną opinię temu dentyście jednak po ponad pół roku jestem w stanie rzetelniej ocenić skutki. Lekarz ten nie doczyścił mi dobrze zęba przez co miałam powazny proble3m zapalny ponadto na prześwietleniu innego zęba okazało się że zaplomboweał mi srebrną starą. ODRADZAM tego lekarza

Dzisiaj byłam pierwszy raz

Dzisiaj byłam pierwszy raz u Pana Piotra. Rewelka bez dwóch zdań. Nie wiedziałam,że można tak zadowolonym wyjść od dentysty;-) do tego bardzo szybko znalazł się termin dla mnie, gdy powiedziałam Panu Piotrowi,że ząbek bardzo boli. Tu też duży plus;-) do tego sprawnie i tanio. Jestem pod wielkim wrażeniem Pana Doktora. Od dzisiaj zaczynam regularnie chodzić do dentysty, jakże przystojnego Pana dentysty ;-)

U Pana Piotra z polecenia

U Pana Piotra z polecenia znajomej, zrobiłem "remont" uzębienia. Taki remont kojarzy się z wieloma wizytami i ogromnymi kosztami...a tu zaskoczenie...szybko tanio i profesjonalnie!!! Moim zdaniem człowiek wyjątkowo uczciwy...poleciłem kilku znajomym i również są zachwyceni..Może to nie tylko zawód pana doktora, ale również pasja? A może jeszcze Człowieczeństwo... w tym zmaterializowanym świecie.
Pozdrawiam Pana Piotra
Krzysztof Pawczuk
MuzykaSfer

Lekarz bardzo szybki, aż za

Lekarz bardzo szybki, aż za bardzo;/ przy leczeniu kanałowym dwóch zębów w jednym została ułamana igła, a w drugim jeden nieprzeczyszczony kanał,poza tym pozostałe 2 zęby bolą, Pan Piotr mówił, że moga boleć około 2 tygodni ale to trwa juz pół roku, nie wiem czy to wynika z tego, że zostało ich za dużo spiłowane....... ogólnie jest tanio i szybko ale niedokładnie i koszty są podwójne bo teraz ktoś musi to naprawić, ogólnie jestem bardzo niezadowolona

Jestem zaskoczona opinia

Jestem zaskoczona opinia Pani ktora nie miala odwagi sie podpisac a tak zle pisze o doktorze Piotrze B.- Pani opinia jest dla mnie bardzo niesprawiedliwa.
Jest to dobry stomatolog i oby takich wiecej TCZ.

prosze się podpisać.

prosze się podpisać.

Ten dentysta jest OKROPNY!

Ten dentysta jest OKROPNY! Byłam u niego dwa razy, za pierwszym razem aby przygotować zęba do kanałówki. Pierwsze wrażenie - bardzo szybki dentysta. Wiercił może 3 minuty (a co najmniej drugie trzy namawiał mnie wcześniej na znieczulenie, choć nigdy nie biorę), nie oczyścił dobrze zęba (który był zamknięty fleczerem z watą) - wwiercił się z rozpędu w watę, wiertło mu odskoczyło i ukłuło w język. Był wielce zdziwiony. Potem założył truciznę. Po niedługim czasie cały ząb i szczęka bolały mnie jak cholera. Poszłam do niego drugi raz - sam stwierdził, że pewnie z pośpiechu nałożył za dużo trucizny i podtruł kość. Oczyścił zęba, ale kiedy zaciskałam szczękę, bardzo mnie bolało - i teraz nastąpił HORROR (!!!) - piłował mi zęba, kazał zaciskać i pytał czy boli. Kiedy wreszcie przestało i zobaczyłam co się stało z moim zębem, popłakałam się. Spiłował mi całą koronę zęba na płasko. Nigdy do niego już nie pójdę, kiedy pokazałam zniszczonego zęba innej dentystce, złapała się za głowę. Nie rozumiem skąd ten pan ma tyle pozytywnych opinii, może nie każdy miał takie doświadczenia jak ja, ale raczej każdy mógł doświadczyć jego "pośpiechu", braku staranności, czy nawet braku rękawiczek (ciekawe czy po mnie wpychał te same palce w usta komuś innemu). Nie polecam, chyba już państwowa stomatologia jest lepsza.

Jestem fanką Pana Doktora.

Jestem fanką Pana Doktora. Przez kilka lat ( o zgrozo!) nie chodziłam do dentysty, bo się po ludzku bałam. Chrześnica mnie namówiła polecając Pana Piotra i dzięki Jej za to. Ale największe podziękowania dla Pana Doktora za skuteczne i bezbolesne uratowanie zębów, za empatię, za fachowość. Dzięki za całokształt !!! Anka Bizoń

Witam. Wczoraj byłam na

Witam. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u Pana Piotra Biernikiewicza i jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Pełna sterylność - jak tylko weszłam zaraz po wcześniejszym pacjencie zostało zdezynfekowane narzędzia, nałożone nowe końcówki do aparatury i nawet siedzenie zostało przemyte - a jako kobieta w ciąży jestem jeszcze bardziej wyczulona na te sprawy. Cały zabieg - borowanie oraz wymiana srebrnej plomby był bezbolesny i szybki. Po Lekarzu widziałam bardzo duże zaangażowanie w swoją pracę co daje poczucie że jest się w dobrych rękach. POLECAM!!

Fachowiec uczciwy i szybki!

Fachowiec uczciwy i szybki! Dla mnie rewelacja

właśnie zaczęłam leczyć

właśnie zaczęłam leczyć swoje ząbki u Pana Doktora po wcześniejszych perypetiach u pseudo Stomatologów, którzy kasowali mnie ile tylko mogli....przez godzinę wiercili w jedym zębie a jak przyszło do płacenia to wymyślali a to znieczulenie tyle, a to to i tamto!!!powtórze za moim przedmówcą"Ceny jak na jakość usługi bardzo niskie", jestem bardzo zadowolona, to jest lekarz z powołaniem!!i z prawdziwego zdarzenia...każdemu polecam!!
mam jeszcze zamiar po ściągnięciu aparatu wybielić ząbki u Pana Doktora:)

i ja przyłączam się do

i ja przyłączam się do pozytywnych opinii na temat Pana doktora. Super szybko, super tanio i z gwarancją na rok na wykonaną usługę. Do tego miło, sympatycznie i konkretnie. Polecam

fajne ma pan cycki, lubię

fajne ma pan cycki, lubię to

Witam,rewelacyjny

Witam,rewelacyjny stomatolog,pełen relaks i komfort.szybko ,tanio ,solidnidnie ,bezpiecznie i mogłabym tak wymieniac bezkońca.Polecam to fakowiec jakich w tej dziedzinie mało.

Uratował mi

Uratował mi ósemkę,którą w Auridencie chciano mi usunąć za grubą kasę.

Rewelacyjny stomatolog

Rewelacyjny stomatolog ..chodzę do niego cały czas ..kilka lat nie chodziłam wcale do stomatologa z powodu wielkiej traumy jaką przeżyłam w jednym z gabinetów. Jest rzeczowy ,i przede wszystkim bezboleśnie przeprowadza zabiegi ,,polecam wszystkim.,...

12>>>|

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.