Prywatny Szpital Okulistyczny 'Weiss Klinik'. - opinie - Chorzów, Okulista

Prywatny Szpital Okulistyczny 'Weiss Klinik'.
operacje zaćmy metodą facoemulsyfikacji, operacje przeciw jaskrowe,
przeszczepy rogówki, operacje usunięcia zeza, operacje opadniętej powieki,
zabiegi rekonstrukcyjne powiek Chorzów
http://www.weissklinik.pl

Telefon kontaktowy: 

032 245 97 63

Dane adresowe: 

ul. Wiejska  4
41-503 Chorzów

Po pierwsze rejestracja –

Po pierwsze rejestracja – dwa krzesełka tak blisko siebie jakby dwoje znajomych umówiło się na kawę. Rejestratorki wypytują o różne dane osobowe, widocznie Weiss Klinik jest placówką eksterytorialną i przepisy RODO ich nie obowiązują. Dla kontrastu - w innej placówce takie dane podaje się pisemnie, a nie ogłasza do publicznej wiadomości jak tutaj.
Po drugie – wykupiłem pakiet dotyczący konkretnej choroby. Należałoby się spodziewać, że pakiet powinien zawierać wszystkie potrzebne badania i być wystarczający. Tymczasem okazało się, że muszę dokupić kilka badań, przez co cena wzrosła prawie o 100%. Znowu dla porównania – w innej tego typu placówce nieznacznie wyższa cena obejmuje wszystkie badania, łącznie z tymi za które w Weiss Klinik musiałem zapłacić dodatkowo.
Po trzecie konsultacja lekarska u lek. med. Kornelii Walkowicz – osoba mało kontaktowa, nie próbująca nawet wyjaśnić pacjentowi różnych aspektów i konsekwencji doboru soczewki, jak taka lub inna soczewka przełoży się na jakość życia, nie zainteresowana oczekiwaniami i potrzebami pacjenta, np. nie zapytała o wykonywaną pracę, na jakim rodzaju widzenia najbardziej mi zależy itd.
I na koniec - nie otrzymałem żadnej pisemnej informacji o dokonanym wyborze rodzaju soczewki i metody operacji, tylko ogólną kwotę do zapłaty. I znowu – w innej placówce, którą na szczęście znalazłem, nie tylko lekarz porozmawiał ze mną, wypytał o oczekiwania, wyjaśnił, ale także dostałem na piśmie wszystkie informacje i ustalenia dokonane podczas konsultacji.
Z porównania doświadczeń w obu placówkach wiem, że można potraktować pacjenta podmiotowo i tak samo na tym zarobić (w końcu po to istnieją prywatne placówki medyczne), jak również tak, jak w Weiss Klinik postawić na taśmową obsługę pacjentów, traktując ich przedmiotowo, wyłącznie jako źródło pieniędzy (w dodatku wyciąganie pieniędzy na dodatkowe badania było bardzo nie w porządku).
Ogólnie, radzę poszukać innej placówki, na szczęście konkurencja jest duża i nie brakuje jeszcze takich, które wiedzą jak należy traktować pacjentów.

Jestem po zabiegu

Jestem po zabiegu femto-lasik już 3 miesiące i po tym czasie mogę ocenić swoje zadowolenie. Zabieg szybko i sprawnie, jedynie ten czas oczekiwania przed i po zabiegu męczący trochę. W dniu zabiegu mocne szczypanie oczu i katar, na drugi dzień juz wizja super HD :) Czasami problemy z ostrością, ale generalnie efekty świetne!!!! Obsługa i doktor Cwalina na medal!!!!

Świetna klinika i świetni

Świetna klinika i świetni lekarze!!!! Pomogli mi uratować wzrok, trafiłam tu w ostatniej chwili. Doktor Nita to prawdyiwa profesjonalistka. Dziękuję

Cieszę się, że trafiłam

Cieszę się, że trafiłam do Weiss Klinik, bo wcześniej nigdzie nie potrafili poradzić sobie z moim przypadkiem. Po laserowej korekcji wzroku metodą EBK w tejże klinice widzę znaczną poprawę. Polecam gorąco.

Jestem tydzień po

Jestem tydzień po femto-lasiku w Weiss Klinik, operowała dr Rogowska. W dzień zabieg widziałam super wyraźnie, na drugi dzień już gorzej, teraz znów wszystko wraca do normy. Jedyne co to mam roszczepienia wokół świateł, ale efekt halo halo wykluczony. Po prostu związane jest to z gojeniem się i ma minąć.

5 lipca miałem zabieg EBK w

5 lipca miałem zabieg EBK w Weiss Klinik. 2 tygodnie było różnie, potem juz tylko super. Po kontroli miesięcznej zostało -0,5 wady, teraz widzę jeszcze lepiej. Zobaczymy jak będzie na kontroli w październiku. Jestem zadowolony i polecam.

Miałem w maju zabieg

Miałem w maju zabieg epi-lasik w Weiss Klinik. Zabieg wykonywał dr Łukasz Cwalina. Wszystko poszło super, szybko i bez bólu. Widzę coraz lepiej, ale oczy się męczą, dalej mam światłowstręt. W badaniach wszystko dobrze wychodzi, wada niewielka jeszcze wychodzi, co ma jeszcze zejść.

Jestem tydzień po zabegu

Jestem tydzień po zabegu metodą femto-lasik. Długo się zastanawiałem nad zabiegiem i samą proponowaną metodą, ale dziś nie żałuję absolutnie! Zabieg całkowicie bezbolesny, bardzo szybki, od razu widziałem wyraźnie, ból po zabiegu żaden - mimo, że lekarz uprzedzał o ewentualnym bólu. Teraz już widzę świetnie i wracam powoli do obowiązków. Polecam!

W listopadzie miałem

W listopadzie miałem laserową korekcję wzroku w Weiss Klinik. Widzę ok. ale dopiero od tygodnia. W moim wypadku stabilizacja trwała dłużej, ale to mi już powiedzieli na tych badaniach. jest OK.

Jestem po kontroli pół

Jestem po kontroli pół roku po laserowej korekcji epi-lasik i wszystko nadal super!!!! Zespół suchego oka minął, widzę dalej ok. Podtrzymuję więc moje zadowolenie:) Przypomnę, że wcześniej miałem wadę -3 i -2,5, teraz jest to 0,0.

Tragedia!!!zabieg miałem w

Tragedia!!!zabieg miałem w weiss klinik w 15.05.2015 operował dr. Cwalina dzisiaj mija dokładnie 3 miesiące (12 pełnych tygodni od zabiegu) miałem wade - 1.75 i - 2.25 gdy po miesiącu robiłem badania wzroku na własną rękę w prywatnym gabinecie okulistycznym okazało się że zostałem z wadą po -0.75 na oko w poniedziałek jestem umowiony na wizytę kontrolną, a wczoraj nie widzą do tej pory zbytniej poprawy ponowiłem badanie w innym gabinecie w miescie i diagnoza się pokrywa z tym co widziałem wcześniej -0.75 na oko :/ Na ten moment opisując widzenie mogę stwierdzić- efekt ghosting który na początku zabiegu był straszny nieco ustąpił, widzenie w w dzień jest dość akcpetowalne jesli chodzi o ostrość- twarze które na poczatku widziałem podwojnie i zlewały mi się, zrobiły się nieco bardziej widoczne (chodz do perfekcji brakuje jeszcze bardzo duzo) a efekt odbicia jest już niewielki, poważne schody zaczynają się gdy stopień oswietlenia spada im ciemniej tym gorzej (nawet w pokoju w dzień jest już kipesko widoczność nieostra jakby za mgłą) a prawdzwy koszmar jest gdy zaczyna robi się szarówka i wieczór (z odległosci okola 5m nie jestem już wstanie rozpoznać twarzy wszystko jest bardzo nieostre i mam wraznie jakby z tych -0.75 robiło się przynajmniej -2) staram się wtedy nie prowadzić samochodu gdyż pewnie widze jedynie widząc swiatła refflektor z na przeciwka i odblask pasów na jezdni nic poza tym. Sterydy które brałem na początku chyba nie były zbytnio trafione miesiac po badaniu lekarz stwierdził bardzo wysokie nienaturalne ciśnienie w oku i przepisał mi inne. Od samego poczatku stosowałem sie do zaleceń i bodajrze 21 lipca wziołem ostatnią dawkę sterydów ( nie liczać do dnia dzisiajeszego 5 razy dziennie krople nawilżające) Patrzać na to wszysko dzisiaj po odłożeniu sterydów mam wrażenie że widzę odrobinkę gorzej jak poprzednio chodz efekt ghost jest już znikomy. Lekarz na ostatniej wizycie kazał uzbroić się w cieprpliwość i poczekać do trzech miesięcy będąc przekonany że widzenie będzie ok(ciekawie co powie teraz) twierdząc że rogówka oka jeszcze do końca się nie wygoila i że mogę mieć jeszcze problem z akomodacją oka po zabiegu. Szczerze zaczynam już wątpić w prawidłowe widzenie jedyną szansą dla mnie wydają się być(wg własnej oceny) kolejna tym razem trafiona odpowidnia porcja sterydów- czas pokaże. Chciałem dodać że zabieg robilem tylko ze względów zawodowych ( inaczej w ogole bym sie na to nie pisał) i jeżeli całośc nie ulegnie poprawie będę musiał zrezygnować i nie wyobrazam sobie tego bo oprócz pięniedzy wylożonych na zabieg jeszcze przynajmniej trzy razy tyle wydałem na przekwalifikowanie się :/ sorry za nieskładność, będę wdzięczny za kontakt gdy ktoś spotkał się już z takim przypadkiem i udało mu się jakoś z tego wybrnąć MathauS18@interia.eu

Kurcze to nieciekawie u

Kurcze to nieciekawie u Ciebie... Mnie operowała dr Rogowska i jak pisałam wcześniej wszystki jest super. Ale zmieniała mi 3 razy krople, bo właśnie było wysokie ciśnienie, potem miałam problemy z ostrością. Może i u Ciebie teraz zapodają inne krople i wszystko się unormuje? No i ja miałam plusy, to też podobno inaczej. Ale bądź dobrej myśli, może zabieg uda się powtórzyć jeśli faktycznie wada Ci zostanie. Daj znać potem co i jak.

Również miałam zabieg

Również miałam zabieg korekcji laserem w Weiss Klinik i jestem bardzo zadowolona z efektów tego zabiegu. Wada przed zabiegiem +3,5 i +2, metoda epi-lasik, po zabiegu po 3. miesiącach wada wynosi 0.

Miesiąc temu przeszłam

Miesiąc temu przeszłam zabieg laserowej korekty metodą EBK. Jestem szczęśliwa i zadowolona!!!!! Klinika i dr Rogowska-Godela na medal!!!! Żałuję, że wcześniej panikowałam i nie decydowałam się. Nie ma co odwlekać, tylko korzystać z postępu w medycynie:P

Po korekcji laserowej wady

Po korekcji laserowej wady -3 i -2,5 jest totalne pełne 0!!!! metoda epi-lasik, zabieg odbył się w lutym u dr Rogowskiej-Godeli. Polecam

W klinice Weiss wykonywałem

W klinice Weiss wykonywałem zabieg laserowej korekcji wady wzroku, korzystałem z oferty groupon. Wada przed zabiegiem +2 i +2,5. Po zabiegu żadnej wady, okulary po 20 ponad latach poszły w odstawkę!!!!! Zostałem obsłużony na wysokim poziomie, mimo groupona. Polecam zabieg, jak i klinikę Weiss.

Klinikę oceniam bardzo

Klinikę oceniam bardzo dobrze. W grudniu przeszedłem zabieg laserowej korekcji wady wzroku, wyjściowa wada OL -4 OP -4,5 i niewielki cylinder. Po zabiegu 0,0 na obydwa oczy, metoda zabiegu epi-lasik. Jestem bardzo zadowolony z obsługi kliniki i efektów zabiegu. Polecam.

Polecam wszystkim

Polecam wszystkim niezdecydowanym! :) jestem 3 tygodnie po zabiegu i jestem tak mega szczęsliwa i zadowolona, że brak słów! Super klinika, pełen profesjonalizm.

Szpital Weiss Clinic w

Szpital Weiss Clinic w Chorzowie oceniam skrajnie negatywnie. Jestem osoba ktora bardzo zadko pisze jakiekolwiek opinie, zmusilo mnie to teraz podczas kolejnego juz dlugiego oczekiwania w rejestracji oraz poczekalni na umowiona i kosztowna wizyte (140zl). Na poczatku 2014 roku zakupilam na gruponie kupon na laserowa korekcje wzroku. Pierwsze wizyty i badania byly ok. Az do dnia zabiegu, kiedy juz zdenerwowala mnie nieporadnosc personelu oraz dlugie oczekiwanie na jakakolwiek wiadomosc. Zabieg byl bardzo nie przyjemny, doszlo do kaplikacji. Zabieg musial byc powtorzony tego samego dnia po kolejnym oczekiwaniu na ostatniego pacjenta. Pierwsza kontrola po zabiegu wyszla prawidlowo. Kolejna wizyta zostala przelozona na inny termin ktory okazal sie dla mnie nie dostepny. Wtedy to zaczelam coraz gorzej widziec + bole glowy + zmeczenie. Na kolejnej kontrolnej wizycie okazalo sie ze moje oczy sa w strasznym stanie. [zmatowienie rogowki]. I bedzie niezbedne powtorzenie zabiegu po uplywie pol roku. Od tego czasu co kilka misiecy przychodze do kliniki, place, czekam godzine w kolejce aby dostac kolejna recepte oraz zaproszenie na kolejne badania. Jestem zalamana, boje sie ze ta opinia, dzieki ktorej chce tylko uchronic kolejne osoby moze odbic sie na moim zdrowiu. Pozdrawiam serdecznie i zycze szczescia.

Szczerze dziwi mnie Twoja

Szczerze dziwi mnie Twoja opinia, gdyż ja mam zupełnie inne wrażenie odnośnie obsługi. W dniu zabiegu rzeczywiście jest małe zamieszanie, ale nie powiem, że się czeka i czeka, i do tego bez informacji. Jakie komplikacje wyszły u Ciebie w trakcie zabiegu, że był powtórzony pod koniec dnia i jeszcze Cię czeka kolejny zabieg? Który lekarz Cię operował? Ja miałam zabieg u dr Rogowskiej-Godeli i wszystko jak najbardziej dobrze...

Jestem dwa tygodnie po

Jestem dwa tygodnie po zabiegu laserowej korekcji. W końcu widzę dobrze!!! Pierwszy tydzień był nieciekawy i nawet chwilami żałowałam tej decyzji. Widzenie poprawiło się po zdjęciu soczewek, a teraz każdego dnia jest coraz lepiej. Nie załuję więc i jak najbardziej polecam:) Zabieg miałam w Weiss Klinik, a operowała dr Rogowska Godela, przemiła osoba.

Efekty zabiegu laserowej

Efekty zabiegu laserowej korekcji przeszły moje najśmielsze oczekiwania!!! W końcu widzę świat i to bez okularów:) Weiss Klinik jak najbardziej polecam, obsługa bardzo miła, a Pan Doktor Łukasz Cwalina to lekarz z powołaniem.

Jestem miesiąc po zabiegu

Jestem miesiąc po zabiegu epi-lasik w Weiss Klinik. Pierwsze dni to był koszmar, ciągłe pieczenie i swędzenie, a oczu nie można dotknąć! Potem stabilizacja widzenia, zamglone obrazy i momentami rozszczepione. Od tygodnia widzę już bardzo dobrze, nawet lepiej niż wcześniej w okularach czy soczewkach. Zabieg wykonywał doktor Łukasz Cwalina, przemiły i spokojny człowiek. Polecam z czystym sumieniem tę klinikę i doktora:)

Obudzić się i widzieć

Obudzić się i widzieć wszystko wyraźnie bez okularów to naprawdę nowe życie!!! Długo wahałam się na ten zbaieg, dziś nie żałuję absolutnie!!! Polecam szczerze, szczególnie pan dr Łukasz Cwalina - super człowiek i fachowy lekarz.

U mnie mija 3 miesiące od

U mnie mija 3 miesiące od epi-lasik, operowała mnie dr Anna Rogowska-Godela. Gojenie trochę trwało, były problemy z ostrością i suchym okiem, ale teraz jest rewelacyjnie! Polecam Weiss Klinik i Panią Doktor.

W końcu mogę patrzeć bez

W końcu mogę patrzeć bez okularów i swobodnie bawić się z moim synkiem! Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na zabieg. Polecam wszystkim okularnikom i mamom, które mają aktywne dzieciaki:) Weiss Klinik jak najbardziej pozytywnie!

Polecam Weiss Klinik i

Polecam Weiss Klinik i laserową korekcję. Zabieg nieprzyjemny, ale zdecydowanie warto!

Jestem po zabiegu ponad rok

Jestem po zabiegu ponad rok i jak najbardziej polecam laserową korekcję, jak i Weiss Klinik.

Polecam, jak najbardziej OK.

Polecam, jak najbardziej OK. Fajnie, że mają na miejscu teraz optyka i rabat dla swoich pacjentów na okulary. Oceniam jako pacjent poradni okulistycznej.

Laserową korekcję wzroku

Laserową korekcję wzroku metodą lasik miałem wykonywaną w Weiss Klinik 3 miesiące temu. Zabieg przebiegł pomyślnie, a obsługa była bardzo miła. W pierwszym tygodniu miałem kłopoty z widzeniem i ból oczu, lecz teraz widzę już normalnie i jestem zadowolony, że już nie muszę nosić okularów.

12>>>|

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.