Zespół Opieki Zdrowotnej W Jędrzejowie - opinie - Jędrzejów, Alergolog, Anestezjolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Gastroenterolog, Ginekolog, Kardiolog, Lekarz rodzinny, Neonatologia, Okulista, Ortopeda

Zespół Opieki Zdrowotnej W Jędrzejowie
EKG, USG, RTG, rektoskopia, badania endoskopowe, spirometria, punkt pobrań, badania laboratoryjne, echo serca Jędrzejów
http://www.zozjedrzejow.eu

Telefon kontaktowy: 

041 386 14 91

Dane adresowe: 

ul. Małogowska  25
28-300 Jędrzejów

Byłam operowana w tym

Byłam operowana w tym szpitalu (endoproteza stawu biodrowego) trzy miesiące temu. Lekarze wspaniali,opieka personelu medycznego także. Czysto,schludnie,miło. Dzięki nim chodzę bez bólu,po kilku latach. Polecam ten szpital wszystkim . Dziękuję za profesjonalną opiekę całemu personelowi medycznemu a w szczególności dr Andrzejowi Kozłowskiemu .

Halina D.

Miałam okazję widzieć

Miałam okazję widzieć pracę personelu pogotowia ratunkowego i SOR-u. To co zobaczyłam do końca mojego życia zostanie mi przed oczami. Na SOR przywieźli bardzo bliską mi osobę, byłam od samego początku i widziałam jak się zachowują w stosunku do umierającego pacjenta : Opieszałość! Brak Zainteresowania pacjentem! Po moim krzyku żeby coś zaczeli robić, lekarka wstała i powiedziała "proszę nie siać paniki",a gdy poprosiłam o transport pogotowiem lotnicznym (zaznaczę, że pacjent miał udar ) lekarka odpowiedziała, że takich przypadków nie transportujemy nie zainteresowała się w ogóle ! Kpina! Tragedia! To nie SOR to kostnica. Nadmienię, że osoby pracujące w pogotowiu mineły się z powołaniem przewodnika po tamtejszych zabytkach bo właśnie w taki sposób jechali z pacjentem Umierającym do szpitala! Nie na sygnale i do pacjenta i z pacjentem, a w tym przypadku każda sekunda była na wagę złota!

Oddział Chirurgiczny

Oddział Chirurgiczny wspaniałe pielegniarki troskliwi lekarze walczyli o zdrowie i życie mojego dziadka , Nie poddali się mimo wszystko. My jako odwiedzający chorego widzieliśmy troskę o każdego pacjenta . Salowe również dbały o każdego . Dziękuję za opiekę nad chorym do ostatnich minut życia. dziekuję......

Na oddział wewnętrzny

Na oddział wewnętrzny szpitala w Jędrzejowie zostałem skierowany przez lekarza rodzinnego. W oddziale przeszedłem szereg badań specjalistycznych, wdrożono odpowiednie leki po których czuję się o wiele lepiej. Jestem zadowolony z leczenia i z podejścia lekarzy do pacjentów.

W oddziale ortopedycznym

W oddziale ortopedycznym szpitala w Jędrzejowie miałem operację biodra. Lekarze tam zatrudnieni to w pełni wykwalifikowany personel o najwyższych umiejętnościach mający do dyspozycji najlepszy sprzęt. Zaangażowanie i fachowość personelu należy stawiać za wzór dla innych.

Do poradni tej chodzę na

Do poradni tej chodzę na konsultacje gdyż jestem po operacji kręgosłupa. Za każdym razem jestem bez problemu przyjęta, lekarz za każdym razem pyta jak się czuję i kiedy zachodzi potrzeba kieruje mnie na rehabilitację kontrolne badania. Jest super.

Ja leczenie szpitalne mam

Ja leczenie szpitalne mam już za sobą. Cieszę się , że leżałem w tym szpitalu gdyż pracują tu naprawdę wspaniali ludzie którym którym leż y na sercu życie i zdrowie pacjenta.

Na oddziale pediatrycznym

Na oddziale pediatrycznym szpitala w Jędrzejowie leżał mój syn. Niezwykłe zaangażowanie, profesjonalizm i wielka empatia to cechy osób pracujących na oddziale pediatrii tego szpitala. Panie pielęgniarki w czasie pobytu dały się poznać jako wysoko wykwalifikowane, rzetelne i celująco wykonujące swoje obowiązki osoby.

Niespodziewanie znalazłem

Niespodziewanie znalazłem się na oddziale ratunkowym szpitala w Jędrzejowie gdzie pracujący tam personel mile mnie zaskoczył. Doktor - pełen profesjonalizm plus ludzkie podejście do sytuacji, przemiły, sympatyczny, ciepły dla pacjenta, oby tak było wszędzie

Na oddziale wewnętrznym

Na oddziale wewnętrznym szpitala w Jędrzejowie leżałąm kilka dni i mogę polecić go każdemu choremu. Przemiły personel wykazuje tu pełne zaangażowanie w działania na rzecz pacjenta, fachowa profesjonalna opieka, leczenie na wysokim poziomie.

Na oddziale wewnętrznym

Na oddziale wewnętrznym szpitala w Jędrzejowie leżałam kilka dni i mogę polecić go każdemu choremu. Przemiły personel wykazuje tu pełne zaangażowanie w działania na rzecz pacjenta, fachowa profesjonalna opieka, leczenie na wysokim poziomie.

Niedawno wróciłam z

Niedawno wróciłam z oddziału rehabilitacji i muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o rehabilitantów to jest w nich sama radość, życzliwość,żart i optymizm. Otaczają sercem i zarażają swoim uśmiechem, są fantastyczni przy których powrót do sprawności to sama przyjemność mimo różnych trudności.

Adaś trafił na oddział

Adaś trafił na oddział pediatryczny z zapaleniem płuc, zajęto się nim natychmiast. Lekarze fantastyczni, badania dzieci bardzo dokładne, codzienne informacje o stanie zdrowia dziecka, o wszelkich badaniach. Pielęgniarki cudowne, opiekuńcze, ciepłe o wielkich sercach.

Moje dziecko leżało na tym

Moje dziecko leżało na tym oddziale około 2 tygodnie. Codziennie mieliśmy informacje o stanie zdrowia dziecka, wiedzieliśmy o podawanych lekach, o robionych badaniach i rokowaniach. Lekarze bardzo życzliwi, cierpliwi do dzieci, pielęgniarki także. Ogólnie opieka bez zarzutów.

Jeśli chodzi o pobyt mojego

Jeśli chodzi o pobyt mojego syna to ja i moja rodzina przeżyliśmy szok.Syn był dwukrotnie w szpitalu .Jest niedziela i jedziemy karetka do szpitala.Izba przyjęć obsługa przemiła !!! Czekamy na lekarza.Dzwonię do domu , wchodzi lekarz , kładę telefon na krześle i zaczyna się rozmowa z lekarzem.Moja rodzina przysluchuje się rozmowie są w szoku!!! To mnie cieszy że telefony mają funkcję nagrywania , bo nikt by mi w to nie uwierzył.Syn został przewieziony do Kielc .Lekarz -przyjaciel rodziny postawił diagnozę przez telefon,a dany pan lekarz trzymał syna w szpitalu dwukrotnie i stwierdził, że syn symuluje i powinien trafić na oddział psychiatryczny.

Od jakiegoś czasu jestem

Od jakiegoś czasu jestem pacjentką poradni urazowo ortopedycznej w Jędrzejowie. Lekarz który mnie leczy to wspaniały specjalista, podchodzi do pacjenta z sercem, umie słuchać pacjenta, cierpliwy uprzejmy i wyrozumiały.

Niespodziewanie znalazłam

Niespodziewanie znalazłam się na oddziale ratunkowym, obsługa mile mnie zaskoczyła, doktor pełen profesjonalizm plus ludzkie podejście do sytuacji, przemiły, sympatyczny, ciepły dla pacjenta.

Wróciłem z oddziału

Wróciłem z oddziału chirurgii szpitala w Jędrzewie. Osoby zatrudnione w tym szpitalu zasługują na uznanie za ich profesjonalizm, empatię i chęć pomocy pacjentom. Bardzo dobry szpital!

Byłam operowane w tym

Byłam operowane w tym szpitalu w oddziale ortopedii. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i pomocy całego personelu dzisiaj czuję się dobrze. Super Ordynator oraz pozostali lekarze pełni profesjonalizmu, cierpliwości i wielkiego serca.

W zeszłym tygodniu byłam

W zeszłym tygodniu byłam pacjentką SOR w szpitalu w Jędrzejowie.Bardzo współczuję osobom które tam pracują gdyż mają niewdzięczną pracę, codziennie widzą ludzką tragedię. Personel bardzo życzliwy i pomocny.

Miałam okazję być na SOR

Miałam okazję być na SOR w Jędrzejowie gdyż moja koleżanka uległą bardzo poważnie wypadkowi. Z podziwem i wdzięcznością obserwowałam pracę pracujących tam ludzi. Naprawdę ciężko tam pracują i nie mają chwili wytchnienia, pracują tam fantastyczni ludzie z powołania.

Jestem byłą pacjentką

Jestem byłą pacjentką oddziału ginekologiczno położniczego szpitala w Jędrzejowie. Miałam tam robiny zabieg ginekologiczny i mogę powiedzieć, że to bardzo dobry szpital i bardzo dobra wysoko wyszkolona kadra medyczna. Opieka medyczna także bez zastrzeżeń.

Na oddziale pediatrycznym

Na oddziale pediatrycznym szpitala w Jędrzejowie leżał mój wnuczek. Codziennie widziałam jak z troską o zdrowie dzieci oraz z ogromnym zaangażowaniem pracuje tam personel lekarski jak i pielęgniarski. Uważam że leczenie tam dzieci odbywa się na najwyższym poziomie.

Moja kolejna wizyta w

Moja kolejna wizyta w poradni neurologicznej przebiegła bardzo sprawnie. Lekarz tam pracujący to wspaniały człowiek, zawsze stara się pomóc, ma niesamowitą wiedzę i dużą cierpliwość.

Wróciłem z oddziału

Wróciłem z oddziału ortopedii gdzie miałem zabieg artroskopii kolana. Oddział jest super wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt a lekarze tu pracujący są super specjalistami. Pielęgniarki są również bardzo życzliwe i chętne pomóc kiedy zachodzi taka potrzeba. Jestem zadowolony.

Mój pobyt na oddziale

Mój pobyt na oddziale trwał kilka dni i jestem zadowolony z fachowego podejścia lekarzy jak i pielęgniarek do pacjenta. Codziennie lekarze pytali o moje samopoczucie. Są bardzo oddani swojej pracy a do tego jest wszędzie czysto i przyjemnie.

W lipcu byłam pacjentką

W lipcu byłam pacjentką oddziału wewnętrznego szpitala w Jędrzejowie. Muszę powiedzieć, że jest tam profesjonalna i pełna oddania opieka, fachowość i zaangażowanie w pomoc pacjentom. Uważam, że cały personel oddziału należy stawiać jako wzór dla innych.

Mogę powiedzieć, że

Mogę powiedzieć, że szpital w Jędrzejowie to wspaniały szpital. Jego siła są przede wszystkim zatrudnieni tam lekarze-najlepsi specjaliści. Personel pomocniczy również kompetentny i doświadczony.

Na oddział ortopedii

Na oddział ortopedii miałem robioną operację stawu kolanowego. Operacja przebiegła bezproblemowo po której świetnie się czuję i powoli dochodzę do pełnej sprawności. Z pełnym przekonaniem polecam ten szpital.

Byłem kilka dni na oddziale

Byłem kilka dni na oddziale chirurgii i jestem zadowolony z opieki, zaangażowania i pomocy personelu szpitala w Jędrzejowie. Pracują tama osoby z powołania, są doświadczeni i pomocni.

1234>>>|

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.