Anna Miżowska Instytut EMPIRIA.PL - opinie - Łódź, Psychoterapeuta

Oferuje szeroki zakres usług psychologicznych i psychoterapeutycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Całość oferty na stronie www.pychologprzelom.pl oraz www.instytutbadanpsychologicznych.pl

Przykładowe formy pomocy:

1. Badanie dojrzałości szkolnej dziecka 6 i 7 letniego przy pomocy testów (posiadam różne testy) oraz wydanie pisemnej opinii psychologicznej.

2. Pomoc dzieciom w wyrównywaniu deficytów rozwojowych: Uwagi, Impulsywności, Komunikacji, ADHD, Lęku Szkolnego, Zahamowania itp.

3. Badania psychologiczne i pisanie diagnoz osób z różnymi problemami. Diagnozy wystawiane są na podstawie metod naukowych w postaci różnych testów - psychologiczne badania na broń, psychotesty dla kierowców, orzeczenia psychologiczne dla pracowników zabezpieczenia technicznego (licencja), orzeczenia psychologiczne dla pracowników ochrony fizycznej, badania psychologiczne do operacji plastycznych (korekcja nosa, korekcja biustu - względy zdrowotne), do resekcji żołądka, opinie i analizy psycholingwistyczne, opinie psychologiczne postaw rodzicielskich do sądów, badania osobowości testem MMPI - 2 dla psychiatry, opinie powypadkowe i pourazowe (po traumach i stresach) dla ubezpieczyciela, opinie psychologiczne dopuszczające do występów publicznych w teatrach, opinie psychologiczne do szkół baletowych, opinie do procesu adopcyjnego (także dla obcokrajowców), diagnoza dysleksji u osób dorosłych.

4. Wybór szkoły, profilu klasy, studiów, zawodu zgodny z preferencjami osobowościowymi. Pomoc przy zmianie zawodu u osoby w wieku dojrzałym.

5. Badanie inteligencji, osobowości, pamięci, temperamentu osób w różnych grupach wiekowych.

6.Psychoterapia indywidualna, par, rodzin.

7. Psychoterapia: nerwice , depresje, zaburzenia osobowości, DDA , bulimia, anoreksja, ortoreksja, bigreksja, zespół Munchhausena, hipochondria, somatyzacja, żałoba, rozwód, wypadek, zespół stresu pourazowego, dysmorfobia, zaburzenia lękowe, histeria, neurastenia ,nerwica depresyjna, choroba afektywna.

8. Pomoc psychologiczna dla osób uzależnionych od środków psychoaktywnych oraz z uzależnieniami behawioralnymi typu hazard, sexoholizm, pornografia, zakupy, komputer, sport itp. Pomoc dla osób współuzależnionych.

9. Pomoc psychologiczna i profesjonalne doradztwo wizerunkowe i strategiczne dla właścicieli firm, liderów i przywódców.

10. Profesjonalna pomoc psychologa w:
*trudnościach w nauce
*trudnościach wychowawczych, problemach z zachowaniem *wyborze szkoły, kierunku studiów (badanie preferencji zawodowych)

Borykasz się z: Fobią społeczną, nerwicą natręctw, hipochondrią, bezsennością, zaburzeniami jedzenia, hiperwentylacją, atakami paniki, niepokojem, koszmarami sennymi, lękami, stanami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi.

Przeżyłeś: Kryzys, uraz, stratę, trudno ci o tym mówić... Chcesz: pozbyć się objawów, dddychać pełną piersią i brać z życia to co najlepsze, podnieść swoją samoocenę i odkryć swoje mocne strony, otrzymać pełną diagnozę psychologiczną tzn. profil osobowości, badanie intelektu (IQ, też Omnibus dla najlepszych) itd. Otrzymać pomoc w wyborze zawodu i studiów (diagnoza zdolności i zainteresowań) nauczyć się profesjonalnego relaksu (jacobson, schultz).

PEŁNA DYSKRECJA!

Pacjenci mogą korzystać także ze wszystkich usług Naszej Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej EMPIRIA.PL(diagnoza i terapia: dysleksja, indywidualny tok nauczania, wspomaganie rozwoju, itp.) działającej na terenie naszego instytutu. Poradnia jest jednostką wpisaną do rejestrów kuratorium i posiada wszelką moc prawną poradni państwowej. Różnica polega jedynie na fakcie, iż usługi są płatne a czas oczekiwania krótki. Wydajemy także diagnozy / opinie o dysleksji, dyskalkulii, dysgrafii, dysortografii dla osób dorosłych.

Kierowców zapraszamy zaś do przeprowadzania psychotestów w Naszej Pracowni Badań Kierowców, świadczymy wszelkie usługi dotyczące badań kierowców i innych zawodów, zgodnie z obowiązującymi przepisami: psychotesty do pracy, psychotesty po zatrzymaniu przez policję - punkty, wypadek, alkohol, badania psychologiczne w zakresie medycyny pracy, handlowcy, taksówkarze, egzaminatorzy / instruktorzy nauki jazdy, psychologiczne badania na broń ( broń palna, gazowa, sportowa, kolekcjonerska itp.), psychologiczne badania kuratorów, sędziów, prokuratorów, syndyków, pracowników ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego.

Szczegóły na stronie
www.instytutbadanpsychologicznych.pl

Jesteśmy elastyczni i staramy się pomóc także w mniej typowych sprawach. Zapraszamy!

Psycholog Łódź, Psychotesty, Opinie psychologiczne, Orzeczenia psychologiczne, Zaświadczenia psychologiczne, Testy psychologiczne, Rekomendacje i Ekspertyzy, badanie więzi w rodzinie, tokofobia, biegły psycholog sądowy Sądu Okręgowego w Łodzi w zakresie: psychologii, psychoterapii, psychologii transportu, badań na broń, ekspert medialny - psycholog komentowanie spraw społecznych, bieżących wydarzeń, badanie postaw rodzicielskich, badanie predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej i prowadzenia rodzinnych domów dziecka, rekwalifikacje, zaświadczenia tokofobia, zaświadczenia do PIP występy publiczne dzieci w teatrach, szkoły baletowe - opinie psychologiczne i wiele innych.

Telefon kontaktowy: 

698 092 159

Dane adresowe: 

Łódź
ul. ŻUBARDZKA 4 p.45-48
blisko dworca Żabieniec
dojazd autobusem 96 78
tramwajem 8 13 5 2

Dni i godziny przyjęć: 

rezerwacja godzin telefoniczna

codziennie 8-22

Koszt wizyty: 
120 zł

Jako przedstawiciel Fundacji

Jako przedstawiciel Fundacji na rzecz pomocy społecznej "PROMYK" chciałbym wystawić bardzo pozytywną opinię dla Pani doktor Anny Miżowskiej. W roku 2017 zrealizował specjalistyczne poradnictwo indywidualne w zakresie diagnozowania i leczenia nadpobudliwości u 44 dzieci oraz specjalistyczne poradnictwo indywidualne w zakresie diagnozowania i leczenia objawów zespołu FAS u 27 dzieci. Fundacja, podopieczni oraz ich rodziny możemy szczerzy polecić Panią doktor Annę Miżowską .

Doradziła mi jak odzyskać

Doradziła mi jak odzyskać kontakt z dziećmi. Sześć lat bez możliwości widzenia z synami. bezcenne porady.
polecam

Na wizytę czekałem trochę

Na wizytę czekałem trochę długo. Dostałem jednak cenne rady co zorbić z moim problemem. Od wizyty minęło sporo czasu. widać rezultaty . W porównaniu z innymi psychologami u jakich byłem to bardzo dobra specjalistka. Moge polecić z czystm sercem.
pacjentgabinetu

Bardzo jestem zadowolony,

Bardzo jestem zadowolony, polecam!

Pani pomogła mi w trudnej

Pani pomogła mi w trudnej sprawie. Chodziło o spotkania dziecka z dziadkami. Super doradztwo. Moja rodzina jest już spokojna Janinka

trudno się dostać, ale

trudno się dostać, ale warto bylo czekać.

Do PANI ANI skierował mnie

Do PANI ANI skierował mnie mój prawnik w związku z moim rozwodem. Chcę wyrazić wdzięczność na tym portalu za całokształt pomocy. Będę polecał także poza internetem. Dziękuję i polecam internautą! Adam S.

Po długim czekaniu na

Po długim czekaniu na wizytę chcę podzielić się swoimi refleksjami z internautami.
To mój 5 psycholog, wszyscy poprzedni nie dorastają do tej pani psycholog. Pól roku spotkań zmieniło kompletnie mój toksyczny sposób myślenia i w końcu rzuciłam alkohol, kawę i słodycze. Wiem, że zdrowy styl zycia to podstawa szczęścia i radości. DZIĘKUJĘ!!!!! PACJENTKA

Psychotesty to dla mnie

Psychotesty to dla mnie udręka ale sie dało wszystko ok !!

Popieram pozytywne opinie w

Popieram pozytywne opinie w 100 % i pozdrawiam :)

Psychoterapia działa,

Psychoterapia działa, polecam zamiast tabletek :)

Profesjonalna pomoc,

Profesjonalna pomoc, profesjonalnego psychologa i psychoterapeuty.
PiotrEs

Też robiłem psychotesty w

Też robiłem psychotesty w tym gabinecie i jestem bardzo zadowolony. Wszystko bez nie potrzebnych stresów, a zawsze się tego bałem.

Ten psycholog robił mi

Ten psycholog robił mi psychotesty jeżdżę w międzynarodówce i zależało mi na czasie bo zadko jestem w kraju wszystko poszło sprawnie. Jestem zadowolony. Psycholog zgodził sie na psychotesty nawet w sobote wieczorem.
Drajwer.

Od Pani psycholog

Od Pani psycholog Miżowskiej otrzymałam pomoc w bardzo ważnej dla mnie kwestii, sprawa związana była z moją ciążą. Pani Miżowska do Psycholog przez duże P, Będę polecać wszystkim swoim znajomym w trudnych sprawach życiowych.

Do tej pory nie wierzyłem w

Do tej pory nie wierzyłem w psychoterapię chyba dlatego że trafiałem do jakichś szarlatanów mieniących się psychoterapeutami. Teraz wiem że na prawdziwą psychoterapię można trafić tylko do renomowanego psychologa bo inaczej można tylko si≤ę rozczarować

Miałem wypadek i polecono

Miałem wypadek i polecono mi panią Miżowską jako najlepszego psychologa w łódzkim od stresu powypadkowego,a mi jako kierowcy ten stres może mi przeszkadzać. Zgłosiłem się do tego po pomoc i po wizycie czuję się pewniej. Zapisałem się już na dalsze wizyt bo nie chcę też się bać i brać leków, które pzeszkadzają w jeżdzie. Tomek

Jestem stałą słuchaczką

Jestem stałą słuchaczką Radia Łódź i w audycji Wychowanie to wyzwanie posłuchałam ostatnio rad pani psycholog z Empirii.pl na temat wakacyjnych wyjazdów dzieci. Moje dziecko przezywało zawsze horror, zastosowałam kilka rad pani psycholog i moje dziecko już się nie boi, jestem w szoku, że rady zadziałały. Postanowiłam podziękować pani psycholog na portalach, i miło mi aż czytać te wszystkie opinie na dobrym lekarzu bo widac że to skuteczny psycholog, mam nadzieję że ją jeszcze usłyszę w audycji. MamaBasia

Psycholog Anna Miżowska

Psycholog Anna Miżowska pomogła mi w bardzo trudnej sprawie sądowej. Borykałem się przez wiele miesięcy ze swoją byłą żoną zabraniającą mi kontaktów z dziećmi. Byłem bezsilny i zmęczony. Po rozmowie z p. Anną nabrałem przekonania, że tylko spokój i konsekwencja mogą mi pomóc. Zachowanie spokoju było trudne. Opłaciło się jednak. Dziś jestem zadowlony z kontaktów z dziećmi i nie wiem jak bym się dziś czuł i co by się stało bez pomocy Pani Anny. Polecam ojcom którzy muszą walczyć o dzieci!

Psycholog Anna Miżowska

Psycholog Anna Miżowska pomogła mi w bardzo trudnej sprawie sądowej. Borykałem się przez wiele miesięcy ze swoją byłą żoną zabraniającą mi kontaktów z dziećmi. Byłem bezsilny i zmęczony. Po rozmowie z p. Anną nabrałem przekonania, że tylko spokój i konsekwencja mogą mi pomóc. Zachowanie spokoju było trudne. Opłaciło się jednak. Dziś jestem zadowlony z kontaktów z dziećmi i nie wiem jak bym się dziś czuł i co by się stało bez pomocy Pani Anny. Polecam ojcom którzy muszą walczyć o dzieci!

Niedawno widziałem Panią

Niedawno widziałem Panią Annę Miżowską w Tvn i przypomniałem sobie terapię u niej. Każde spotkanie to było dowiedzenie się czegoś nowego o własnej osobowości. Pani Anna zawsze życzliwa i wyrozumiała dla moich notorycznych spóźnień (korki, moje wrodzone spóźnialstwo). Moje życie stało się bardziej świadome, przestałem krzywdzić i wykorzystywać ludzi. Mimo, że terapia to nie chodzenie do kościoła to stałem się lepszym człowiekiem. Staram się teraz żyć w zgodzie ze swoimi potrzebami i patrzeć na zdarzenia z różnych perspektyw, nie oceniać od razu. Cieszyć się tym co mam tu i teraz. Dziękuję, polecam wszystkim panią Annę. Darek1976

To najlepsza terapeutka

To najlepsza terapeutka jaką poznałem, a poznałem już kilkoro. Tylko Ona właściwie rozpoznała mój problem i razem znaleźliśmy jego rozwiązanie. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, będę je kontynuował bo bardzo mi pomagają.

Wspaniała psycholożka oby

Wspaniała psycholożka oby więcej takich ludzi w służbie zdrowia. Aż miło by było chorować ;)

Gorąco polecam panią

Gorąco polecam panią psycholog, skończyłam już terapię i jestem baerdzo zadowolona. Można u niej w gavbinecie odzyskać sens życia :)

Znakomita pani psycholog,

Znakomita pani psycholog, pomogła mi w moich problemach rodzinnych o których myslałam że sa nierozwiazywalne.

mnie również pani dr

mnie również pani dr pomogła, jestem szczęśliwy i zadowolony, myślałem że nie wytrzymam napięcia i tu taka niespodzianka. Zachęcam wszystkich do leczenia, zwłaszcza paru moich kolegów, bo ja jestem wreszcie wyleczony !

Skończyłem terapię pół

Skończyłem terapię pół roku temu czuje się świetnie. i to wszystko dzieki terapii z panią Anią. Bardzo dobre doświadczenie, nauczyłem się mówić o swoich emocjach, wyrażać je. Sprawy które nie były dla mnie w ogóle istotne stały sie priorytetowe, nauczyłem się dbać nie tylko o sprawy materialne, ale też o swoją głowę. Pani psycholog pomogła mi, i jestem jej bardzo wdzięczny za to.
Renatto80.

Zgłosiłam się do tej

Zgłosiłam się do tej psycholog żeby podjąć decyzję co mam w życiu robić. W tym roku kończę studia i brakowało mi pewności czy to był dobry wybór. Pani psycholog wykonała mi dwa testy, które pokazują w jakim zawodzie mogę się spełnić i być zadowoloną. Wyniki tych testów bardzo mnie ucieszyły, bo gdzieś głęboko o takiej pracy myślałam. Jednak bałam się, że mi to nie wyjdzie. Teraz postanowiłam się z tym zmierzyć i czuję że się uda. Psycholog dokładnie odpowiedziała na moje pytania, wątpliwości, omówiła wyniki testów. Poleciłam swoim koleżankom taki sposób wyboru pracy. Myślę też że przy dylematach życiowych będę korzystała z pomocy psychologa, bo teraz mi to bardzo pomogło i czuję się pewniejsza. Pani psycholog jest super, pozdrawiam.

też polecam moim kolegom,

też polecam moim kolegom, bo warto, jestem wyleczony i szczęśliwy. Myślałem że już nic nie da się zrobić i udało się, ucieszyłem się bardzo !

Byłem w Instytucie

Byłem w Instytucie Empiria.pl zrobić psychologiczne badania na broń,dużo dowiedziałem się o sobie i swojej psychice. O swojej odporności, bardzo wartościowe spotkanie. Polecam panią psycholog, spokojna, opanowana i zainteresowana człowiekiem.
Kanon

12>>>|

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.