"CZAR-DENT" Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej - opinie - Białystok, Anestezjolog, Chirurg szczękowy, Endodonta, Implantolog, Implantoprotetyka, Medycyna estetyczna, Ortodonta, RTG zębów, Stomatolog, Zdrowie i uroda

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CZAR-DENT to wyjątkowe miejsce, w którym naszym pacjentom oferujemy szeroki zakres najwyższej jakości usług. Zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatologii, a największe uznanie zdobyliśmy dzięki setkom udanych zabiegów implantologicznych i chirurgicznych.

Wiedza, doświadczenie i pasja wybitnego zespołu lekarzy prowadzonego przez dr Bogusławę Czarnowską sprawiają, że liczba naszych pacjentów stale rośnie. Umiejętności personelu, innowacyjne metody leczenia i zaawansowane technologie pozwalają nam na udzielanie długoletnich gwarancji na wiele zabiegów protetycznych i implantologicznych.

Dane adresowe: 

ul. Świętokrzyska 5, lok U2
15-843 Białystok
tel: 85 661 01 61
e-mail: swietokrzyska@czar-dent.pl

ul. Porzeczkowa 14
15-815 Białystok
tel: 85 653 70 61
e-mail: porzeczkowa@czar-dent.pl

Dni i godziny przyjęć: 

od poniedziałku do piątku: 08.00 - 20.00
w soboty: 8.00-15.00

inny poziom i jakość

inny poziom i jakość leczenia. Po mojej pierwszej wizycie w Polsce i w tym gabinecie, przyjeżdzamy całą rodziną. I nie tylko, że jest taniej niż Holandii, ale LEPIEJ!

Leczenie kanałowe w

Leczenie kanałowe w narkozie - właśnie jestem po i dochodzę do siebie. Żadnego bólu. Trochę tuż po zabiegu zawroty głowy i delikatne nudności. Obecnie - wielka radość! Dziękuję zespołowi! świetna robota

miałem rwanie! Pierwszy raz

miałem rwanie! Pierwszy raz w życiu. I nie mam traumy. polecam

Moim zdaniem pracują tu

Moim zdaniem pracują tu najlepsi specjaliści w Białymstoku.

Szczerz, ale naprawdę

Szczerz, ale naprawdę szczerze żałuję, że trafiłam tu dopiero niedawno. Okazuje się, że wcale wyrywanie zębów nie jest obecnie jedynym rozwiązaniem. Poprzednia dentystka naprawdę zniszczyła mi uśmiech, a teraz muszę inwestować w implanty i odbudowę kości (pewnie jakoś inaczej to się nazywa). Jeżeli jakiś dentysta powie Wam, że nie można nic zrobić i ekstrakcja jest jedynym rozwiązaniem - zgłoście się do CZAR-DENT. Dobrze Wam i szczerze radzę. Warto czasem wyłożyć trochę na konsultację niż później tysiące na implanty.

Dorota

Wielu chwali czystość w

Wielu chwali czystość w gabinecie - to powinno być standardem!!! Inni nie mogą przestać pisać o bezbolesności zabiegów - cóż - teraz jak zaboli można śmiało w mordę lać :-). Niektórzy zwracają uwagę na miłą atmosferę - a pokażcie mi prywatny gabinet, w którym taka nie panuje. Co więc wyróżnia ten? KOMPLEKSOWOŚĆ!!!! I nie mam na myśli specjalistów z każdej dziedziny - chociaż jest to ważne. Mam na myśli to, że patrzą nie tylko na zęby i ich stan, ale także na stan m.in. stawów, na zgryz (jakoś to się nazywało), na komfort nie samej wizyty, ale komfort korzystania z zębów. I mnie to rusza :-)

Dr Czarnowska to jedyny

Dr Czarnowska to jedyny lekarz, którego mogę polecić nawet najbliższym. Jeszcze nikomu nikogo nie polecałem, ale właśnie w czardencie poznałem lekarza, który na stanowisku znalazł się chyba z powołania. Niektórzy zarzucają, ze powołanie takie liczy się w tysiącach - ale nawet jeżeli tak jest, w co w sumie nie wątpię, taką wiedzę, takie umiejętności jakimi dysponuje dr Czarnowska zasługują na odpowiednio przeliczoną wdzięczność. Ja nie żałuję ani jednej wydanej złotówki, chociaż musiałem zrezygnować z bardzo wielu, bardzo wielu, bardzo wielu rzeczy. Od dwóch 4 lat mam implanty i odbowaną górną szczękę przez Doktor (bez problemów), i teraz zamierzam zmienić dolną protezkę również na implanty i co tam Doktor wymyśli. Komfort jest nieporównywalnie lepszy. Dlatego traktuję to jako inwestycję, a nie jak wywalanie pieniędzy. Przesyłam pozdrowienia!

Leczyłam się u dr Ewy

Leczyłam się u dr Ewy Popławskiej Chańko...i po prostu jest wspaniała. Ogólnie bardzo wysoko oceniam centrum! polecam

Pierwszy raz w polskim

Pierwszy raz w polskim gabinecie znalazłem się z przymusu w 2013 roku. Los chciał, że był to akurat ten gabinet. teraz co roku wykorzystuję część urlopu na leczenie zębów w polsce. I nie dlatego, że ceny są kilkukrotnie wyższe niż w anglii (chociaż to też ma znaczenie), ale najważniejsze jest to, że tutaj robią zęby wyjątkowo dobrze i w warunkach znacznie lepszych niż w anglii. nie mówię, że jest to gabinet najlepszy na świecie, bo nie odwiedziłem wszystkich. Dla mnie jest super i na pewno tutaj będę leczył zęby. Chciałbym polecić go wszystkim

Trafiłem przypadkiem tutaj,

Trafiłem przypadkiem tutaj, ale już świadomie zostaję. Jest to gabinet na poziomie. I personel i leczenie. Są małe problemy z terminami, ale da się to przeboleć (uśmiech), bo w wypadku ostrego napadu dymskomfortu - są w stanie przyjąć niemal od razu.

Polecam
Jakub

Trzy razy podchodziłem do

Trzy razy podchodziłem do wizyty, na której musiałem wyrwać zęba. Za każdym razem znachodziłem powód, który zmuszał mnie do odwołania wizyty (a to dziecko chore, a to coś z samochodem, a to - w co sam nie wierzę - musiałem i chciałem ogromnie dobrowolnie zawieźć teściową do lekarza i z nią poczekać w kolejce). Pewwnie ciągnąłbym tą grę dalej, gdyby nie ból którejś nocy, który nie tylko nie pozwolił mi spać, ale przede wszystkim wytrącił wszelkie inne argumenty z dłoni.
Zadzwoniłem o 8.01 (dokładnie pamiętam), a o 9.15 byłem już po wszystkim. I co? Aż głupio się przyznać. Siadając na fotel byłem tak zdenerwowany, że lało się ze mnie strumieniem. Bałem się, że podczas rwania zsunę się niesiony własnym potem z fotela, a dentysta nie tylko wyrwie mi ząb, ale też zmasarkuje sąsiednie lub rozwali dziąsło. Ale nie! A jak wstałem z niepokojem i po kryjomu zerknąłem na fotel i podłogę szukając dowodów swojego strachu :-)
Teraz się można z tego śmiać - i przyznam, że się z tego śmieję. Opowiadając znajomym cały ten horror mam ubaw :-)
Tak czy inaczej - usunięto mi ząb podobno mądrości. Usunięto chururgicznie. Już nie muszę wozić teściowej, chociaż ją bardzo kocham (jak wszyscy). Jednego za to się nauczyłem - warto czasem zawieźć teściową do lekarza - można wiele się dowiedzieć o żonie!!! A tak poważnie - polecam CZAR-DENT!!!!

Polecam. Są świetnie

Polecam. Są świetnie przygotowani w tym gabinecie. Podczas zabiegu czułem się bardzo dobrze (oczywiście jak na gabinet dentystyczny). Jestem zadowolony i polecam

W gabinecie leczę się od

W gabinecie leczę się od niespełna dwóch miesięcy. Niestety poprzedni stomatolog ułamał narzędzie w zębie, na szczęście zamiast to maskować, osobiście zadzwonił do czar-dent i umówił mnie na wizytę. I tutaj zostałem na leczenie kanałowe - tak doradził mi mój dentysta. Nie wiem, czy będę chciał wrócić :-), aczkolwiek za odwagę i przyznanie się do błędu dziękuję dr Adamowi

A ja osobiście tam

A ja osobiście tam korzystałem z ich usług i nie polecam robią zle i długo ,chodzi im o kasę przede wszystkim .Jestem nie zadowolony z ich usług .

Nie mieszkam w Polsce od

Nie mieszkam w Polsce od kilku lat, ale dentysty swojego nie zmieniłem! Uważam, że Czar-Dent należy bezsprzecznie do grona najlepszych gabinetów na świecie! A, że ceny stomatologiczne w Polsce są jeszcze dużo niższe niż na zachodzie, postanowiłem być wierny czar-dentowi i regularnie bywać tu na wizytach! Polecam

są wspaniali

są wspaniali

Najlepsi! zdecydowanie!

Najlepsi! zdecydowanie!

Najważniejsze z mojego

Najważniejsze z mojego punktu widzenia jest to, że w centrum lekarze podeszli do mnie kompleksowo, wskazując wszystkie problemy, niedociągnięcia, itp., i że nałożyli od razu pewnego rodzaju gradację (tzn. to muszę zrobić już, ponieważ ...., a to można zrobić znacznie później, bo nie jest to pilne, ani nie zagraża zdrowiu). Fajne jest też to, że w tej klinice jeden doktor nie robi wszystkiego, bo już na poziomie całego planu leczenia wiem, że zajmie się mną dr Ponichera, dr Skobodziński, dr Czarnowska i higienistka - Teresa Szóstko (kolejność przypadkowa). Ktoś ze znajomych mi powiedział, że są trochę drodzy, ale swoją robotę robią świetnie...a więc wolę mieć raz drożej zrobione niż płacić za coś, co i tak może wrócić do poprawki.
I na koniec-to jest tylko subiektywne stwierdzenie. Każdy pewnie kieruje się swoimi priorytetami. Od siebie mogę polecić to centrum, ponieważ czuję się tam dobrze,

Najlepszy gabinet

Najlepszy gabinet stomatologiczny w Białymstoku. Bezboleśnie, szybko, komfortowo, miło, czysto, higienicznie, nowocześnie, bezpiecznie....IDEALNIE! Jetem pod ogromnym wrażniem.
z wyrazami uznania
Jadwiga Samunak.

wizyta u dentysty nie jest

wizyta u dentysty nie jest żadną przyjemnością a już na pewno nie u speca od rwania ósemek. Jednak, przyznaję, chociaż sama w to nie mogę uwierzyć, że nie było tak strasznie, jak mówili, a sam zabieg, mimo, że długi i dość męczący zakończył się pełnym powodzeniem. Nie mogę też powiedzieć, że bolało (a chciałabym, bo wtedy uzasadniony byłby mój lęk i panika), ale raczej byo to dziwne uczucie niż ból. Jeżeli miałabym kogoś namówić na rwanie, powiedziałabym, by pojawił się w czardencie u dr Skobodzińskiego.
P.S. przedtem byłam na czyszczeniu u higienistki (niestety nie pamiętam jak się nazywa). Baqrdzo sympatyczna osoba i bardzo delikatna. Jakbyście Państwo mieli ochotę na odświeżenie zębów, pytajcie o niewysoką blondynkę.

Moim skromnym zdaniem jest

Moim skromnym zdaniem jest to najlepszy gabinet stomatologiczny w Białymstoku. Pracują tu ludzie z pasją, z wyczuciem...słowem - lekarze z powołania. Gdy dodać do tego fakt, że korzystają umiejętnie z jakiś kosmicznych urządzeń, kórych nawet nazwy nie umiem wypowiedzieć. a także pomnożyć to wszystko przez iloraz inteligencji personelu, uzyskujemy poziom nieosiągalny, nieprzekraczalny....wręcz ponadrstrukturalny :-)
a tak poważnie...jestem w mocnej euforii, bo właśnie skończyłam leczenie implantologiczne w tej klinice. Na początku leczenia dr Czarnowska powiedziała mi, że ten cykl zabiegów zupełnie odmieni moje życie, że stanę się zupełnie inną osobą...na początku myślałam, że jest to po prostu takie gadanie, chwyt reklamowy, ale jak patrzę na siebie w lustrze, jak widzę reakcję moich przyjaciół, wiem, że bardzo dużo prawdy w tych słowach było. Nie twierdzę, że zabiegi należały do bardzo przyjemnych, ani też nie próbuję Wam wmówić, że jest to tania sztuka doskonalenia siebie...chcę tylko podzielić się z Wami tym, jak bardzo szczęśliwa jestem, jak bardzo dr Czarnowska mi pomogła.
Nie chcę Wam narzucać wizyty w tej klinice, chociaż osobiście nie wyobrażam sobie, bym mogła pójść kiedykolwiek do innego gabinetu...chcę Wam powiedzieć, że implanty to wspaniała rzecz, że jest to absolutnie różne (na wielki plus oczywiście) od zwyczajnej protezki i kremu corega.

Dobrze, że nie mogę

Dobrze, że nie mogę napisać, a nie muszę nic mówić...jestem właśnie po zabiegu ekstrakcji dwóch ósemek. Byłem przerażony tym zabiegiem, tym, co słyszałem z opowieści mojej babki czy matki (jak to się rwało zęby kiedyś). Gdy wyszedł po mnie lekarz (duuże zaskoczenie), myślałem, że nie wstanę z kanapy, a jak już mi się to udało, doceniłem to, że istnieją ściany....poważnie...o mały włos a nie osunąłbym się po jednej z nich. Ale udało się. Gdy dotarłem na fotel, zaczęło się...i nawet nie wiem, kiedy się skończyło. Zamknąłem mocno oczy, a gdy otworzyłem, lekarz oznajmił, że już po wszystkim. Autentycznie nic nie poczułem...teraz jest dziwnie, ale sam zabieg - świetne.

Strasznie boję się

Strasznie boję się dentysty i leczenia zębów. Do niedawna nie wyobrażałem sobie, że bez większych obaw będę mógł usiąść na fotel. Do Czar-Dent trafiłem bo zobaczyłem kiedyś na YT jakiś film o znieczulaniu w tym gabinecie. Spróbowałem. I proszę mi wierzyć, że po raz pierwszy, mimo, że dygotałemn ze strachu jak galareta, faktycznie nic nie bolało, po raz pierwszy lekarz zapewniający mnie o bezbolesnym zbiagu - nie skłamał. Co ciekawsze, nigdy nie siadałem na fotel bez znieczulenia...chociaż wkłucie igły także przyjmowałem jako pewnego rodzaju torturę. W tym przypadku nie poczułem ani wkłucia igły, ani podawania znieczulenia (nie czułem rozrwywania i wypychania od środka), nie czułem też zabiegu - a i po zabiegu nie miałem twarzy zmasakrowanej i totalnie odrętwiałej. Pierwszy raz spotkalem się z tego typu znieczuleniem i polecam każdemu, kto boi się dentysty.

P.S. W czar-dent nie widzi się też białych kitli, które kojarzyły mi się z dzieciństwem. Zupełnie inna jakość i zupełnie inna kultura.

Leczę się w CzarDencie od

Leczę się w CzarDencie od półtora roku, u samej Właścicielki, dr Bogusławy Czarnowskiej. Od kilku miesięcy cieszę się z dwóch implantów, które w końcu załatały dziury - efekt działań pewnej hajnowskiej stomatoloszki. Gdybym wiedziała znacznie wcześniej, że ekstrakcja zęba jest dosłownie ostatecznością i gdybym wiedziała, jakimi metodami i z jaką skutecznością działają lekarze w Czzr-Dent, na pewno skorzystałabym z ich pomocy. Piszę, ponieważ chciałabym Was przestrzec przed domorosłymi stomatologami, osobami, które zbudowały swoją wiedzę wieki temu i hołdują jej nieprzerwalnie do dziś. Przez kilka lat wstydziłam się braków, starałam się to ukryć...doszło nawet do tego,, że podświadomie, nawet jak ktoś mnie bardzo rozśmieszy i zacznę się śmiać, wykrzywiając odpowiednio wargę, zasłaniam brak. Zobaczyłam to dopiero na filmie (tak, w Czar-Dent pstrykają masę zdjęć i kręcą filmy do celów, jak to moja dr ładnie powiedziała - analizy estetycznej). Na zakończenie raz jeszcze podkreślę: jeżeli Wasz dentysta lubi rwać zęby - uważajcie. Nie twierdzę, że od razu powinniście zapisać się do Czar-Dent (to, że polecam tą jednostkę jest wynikiem moich doświadczeń), ale na pewno zmieńcie stomatologa.

W sumie o czar-Dent

W sumie o czar-Dent dowiedziałem się właśnie z tego serwisu. I muszę przyznać, że jest to prawda. Nawet jeżei te wpisy z podobnym IP są działaniami spamerskimi czy reklamowymi. Nie zawiodłem się, a przez te opinie, nastawiłem swoje oczekiwania na bardzo wysoki stopień. Udało się!! Pozdrawiam

Jestem stałym pacjentem

Jestem stałym pacjentem kliniki Czar-Dent. Przyjeżdżam z zagranicy specjalnie po to, by tutaj leczyć zęby. Mimo, że dużo jeżdzę po świecie, nieczęsto mam przyjemność być leczony przez tak fachowy personel, jaki wypełnia Czar-Dent. Są nie tylko fachowi, ale też bardzo mili. Każdy mój pobyt w kraju i na podlasiu związany jest z minimum wizytą kontrolną w Czar-Dentcie. Chwalę ich wszędzie, gdzie jestem...i wiem, że kilku moich przyjaciół zdecydowało się właśnie na leczenie w Polsce. Gdy pytam ich o opinię,w ponad 100% zgadzają się ze mną. Polecam więc z całegpo serca! Babcia zawsze mi powtarzała, że zęby są na całe życie,...a skoro tak, nie warto oddawać ich w ręce jakiś zimorodków czy innych, niezbyt doświadczonych lekarzy.

ha ha, rzeczywiście :-) z

ha ha, rzeczywiście :-) z tego samego IP. :-) jak to nie rodzina, to może fajna promocja. W każdym razie ja polecam....i chyba adres IP mam inny (nie wiem jak to sprawdzić). Zgadzam się z tym, że czar-dent to wyjątkowe miejsce! oczywiście na plus!!

Ciekawe, że dwie ostatnie

Ciekawe, że dwie ostatnie opinie napisano z tego samego IP.

Zdecydowanie najlepszy

Zdecydowanie najlepszy stomatolog w Białymstoku. Przyjeżdzam do rodzinnego miasta raz a kilka miesięcy przede wszystkim po to, by naprawić to, co rozwalił mój poprzedni dentysta. Gabinet nie należy do najtańszych, ale zdecydowanie do najlepszych. Warto jeszcze podkreślić, że zajmują się chyba wszystkim: robiłem u nich wybielanie i kilka licówek przed swoim ślubem, naprawili mi dziąsła (do niedawna krwawiły przy każdym myciu)...gdy ktoś mnie pyta, dlaczego tak daleko dojeżdzam do dentysty, odpowiadam krótko: bo ufam mu., Pozdrowienia dla dr Czarnowskiej!!!!!!!

Mariusz Szymczyk

Pierwszy raz byłem w tym

Pierwszy raz byłem w tym gabinecie (trafiłem tam z tego portalu) i zrobił na mnie wprost priorunujące wrażenie. Zarówno wystrój jak i obsługa w recepcji, ale najważniejsi są i tak lekarze...a Ci chyba biją na głowę wszystkich, do których chodziłem do niedawna. Pełen profesjonalizm....a do tego są bardzo sympatyczni i wydają się szczerze zatroskani (pewne jest to, że pozorują - jak wszyscy - ale jak się o tym zapomni - jest cholernie miło). W każdym razie kiedy pierwszy raz przekroczyłem próg gabinetu od razu wiedziałem, że tu właśnie zostanę

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).
Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.