dr nauk med. Spec. alergolog, pediatra Dorota Kardas-Sobantka
- Alergologia
- Pediatria
- Pogotowia / Wizyty domowe
mail: dorota@sobantka.pl
0 501 03 53 53
93-337, Łódź, al. Matek Polskich 29 lok. 1
woj. łódzkie
na telefon
Łukasz Babczyński de bilu | 30 Mar, 06:34 | |
Bardzo dobry | 17 Mar, 17:14 | |
Nie będziemy rozmawiać i | 17 Mar, 16:05 | |
Czy można prosić namiar na | 12 Mar, 23:13 | |
Bardzo dobry artykul. | 9 Mar, 07:24 | |
Bsrdzo dobry artylul. | 9 Mar, 07:23 | |
Bardzo nie polecam tego | 6 Mar, 13:28 | |
Chętnie coś z tym zrobię, | 14 Lut, 01:30 | |
Znam Panią Renatę od 1,5 | 11 Lut, 08:53 | |
Strasznie tragiczna sprawa | 2 Lut, 11:09 |
Pani Doktor jest lekarzem
Pani Doktor jest lekarzem moich dzieci od kilku już lat. Kilka razy stan zdrowia syna lub córeczki wymagał interwencji alergologa i w każdym przypadku pomoc Pani Dr była całkowicie adekwatna do sytuacji. Ogromne doświadczenie i wiedza , które posiada Dr Sobantka są niezwykle ważne i pomagają rozwiązać wiele problemów zdrowotnych . Jednak mnie i mojego męża szczególnie ujął doskonały kontakt Pani Dr z Naszymi dziećmi i Jej troskliwe podejście do Nich. Jeżeli szukasz alergologa -pediatrę to polecam Panią Doktor w 100% . Pozdrawiam, Asia.
Pani doktor to świetny
Pani doktor to świetny lekarz!! Nie wyobrażam sobie innego pediatry dla moich dzieci. Opieka lekarska na najwyższym poziomie- trafna diagnoza, skuteczne leczenie, rewelacyjne podejście do małych pacjentów. Życzliwa i kontaktowa. Z czystym sumieniem polecam:)
Mój syn Krzyś od lat jest
Mój syn Krzyś od lat jest pod opieką Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia mojego syna. Cieszę się, że polecono mi tak dobrego specjalistę w alergologii. Trafiłam na lekarza, który posiada nie tylko wiedzę, ale i ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
Pani doktor to bardzo dobry
Pani doktor to bardzo dobry lekarz i specjalista. Moje dzieci są od kilku lat pod jej opieką, leczenie daje efekty. Zawsze służy pomocą i radą, jest uśmiechnięta, przyjaźnie nastawiona do pacjenta.
Polecam każdemu!!
Napisz opinię