Ireneusz Wojciechowski - opinie - Olsztyn, Laryngolog

gabinet prywatny
zawarta umowa z NFZ

Telefon kontaktowy: 

0695 502 525, 089 542 32 54

Dane adresowe: 

ul.Żołnierska 18 pok.118 Ip.
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

pn.,wt.,czw.,pt. w godzinach 16:00-18:00
rejestracja telefoniczna codziennie

Dobry specjalista!!! Jestem

Dobry specjalista!!!
Jestem po zabiegach prostowania przegrody nosa i plastyce podniebienia w odstępie kilku miesięcy. Wszystko jest w porządku. Jedynym mankamentem niezależnym od lekarza jest czas oczekiwania wynikający z kolejki. Polecam i nie rozumiem sfrustrowanych negatywnych wypowiedzi, co do których trudno się merytorycznie odnieść.
Krzysztof Micielski

Nie polecam!!!krzyczy na

Nie polecam!!!krzyczy na dzieci przy badaniu słowa typu "zamknij sie","glucha jestes' a przeciez to tylko dzieci.lekarz z powołania-chyba raczej wielka pomylka.SZOK

Ponieważ jestem w ciaży i

Ponieważ jestem w ciaży i zaniepokoił mnie nawrót choroby po leczeniu antybiotykiem skontaktowałam sie z lekarzem w celu ustalenia wizyty. Opisałam dokładnie przebieg choroby oraz objawy, doktor początkowo był sceptyczny aby mnie przyjąć w niedzielę ale dodał, że też ma ciężarną żonę, i że chyba jest głupi ale się zgadza. Chciał tylko abym zadzwoniła do niego na zajutrz i ustalimy godzinę wizyty. Dzwoniąc jednak tak jak chciał na drugi dzień stwierdził, że on mnie jednak nie przyjmie. Odwidziało mu się mimo, że dzień wcześniej mówił co innego. Jak mu powiedziałam, że dodatkowo jestem zaniepokojona bo zauważyłam kamienie na migdałach to stwierdził, że to nie możliwe i nie ma czegoś takiego... Zostawiam bez komentarza. Poradził brać leki ogólnodostępne mimo, iż informowałam go, że nic to nie pomaga na moją dolegliwość. Wiem, że w ciąży za dużo leków nie można brać, a właściwie praktycznie żadnych ale nie oznacza to, że przy chorobie nie powinien nadzorować jej przebiegu lekarz. Tym bardziej, że trwa już 3 tygodnie. Ciekawe czy gdyby chodziło o jego ciężarną żonę też by się tak zachował lub był zadowolony gdyby jakiś inny lekarz tak ją potraktował. ODRADZAM!!!

Potwierdzam wszystkie

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tym "lekarzu"!!!!! Radzę omijać go szerokim łukiem - ten pan na pewno nikomu nie pomoże!!!!!

czytając poniższe opinie

czytając poniższe opinie zastanawiałam się bardzo nad pójściem do dr Wojciechowskiego. Na szczęście zupełnie niepotrzebnie. Opinie wyssane z palca. Dr Wojciechowski to bardzo miły i pomocny lekarz. Dostałam się do niego bez żadnych miesięcznych kolejek, na skierowanie od lekarza rodzinnego praktycznie natychmiast. W kolejce pod gabinetem spędziłam 30 min. - czy to aż taka tragedia? chyba nie, u rodzinnego rejestrując się na konkretną godzinę zwykle dłużej czekam pod gabinetem. Dr poświęcił mi odpowiednią ilość czasu, wyjaśnił wszystko dokładnie i naprawdę nie rozumiem niepochlebnych komentarzy poprzedników...

Ta osoba zasługuje co

Ta osoba zasługuje co najwyżej na miano "znachora". Podejście do pacjenta karygodne. Długi czas oczekiwania (na ostrym dyżurze), aż pan "znachor" uprzejmie skończy rozmawiać z kolegą, po czym przyjdzie i poinformuje, iż nie może udzielić pomocy i zaprasza w dniu następnym lub prywatnie. Zgroza, ze tacy ludzie zajmują tak poważne stanowiska.

Super lekarz...zawsze

Super lekarz...zawsze znalazł czas na pomoc, przyjmował w każdej wolnej chwili nawet w szpitalu w którym aktualnie miał dyzur. Nigdy nie odmowił pomocy.

Lekarz nie jest godny

Lekarz nie jest godny polecenia. Byłem gdyż potrzebowałem pomocy bo ledwo słyszałem i ta pomoc nie została mi udzielona. Co to za lekarz który nie udzieli pomocy tylko czeka na gotówkę ? Nie polecam.

Nieporozumienie.Przychodze

Nieporozumienie.Przychodze umówiony na konkretną godzinę a tu 30 osób przede mną.Pan dr bije kase na potęge na naszej chorej służbie zdrowia,a pacjent jest towarem.Nie ujmuje fachowości pana dr ale płacąc za wizyte nie chce stać w kolejkach i być obsłużonym z automatu bo za drzwiami czeka wielu pacjentów od których trzeba wyciągnąc jak najwięcej kasy w jak najkrótszym czasie.PORAŻKA!!!!

Dla mnie to lekarz jakich w

Dla mnie to lekarz jakich w naszym kraju jest na pęczki
Wyciąga kasę skąd się da
Za tą samą usługę bierze kasę od pac jęta i jeszcze dodatkowo od NFZ

Jaka jest cena wizyty

Jaka jest cena wizyty prywatnej u Doktora ?

To najlepszy lekarz, szybko

To najlepszy lekarz, szybko i sprawnie, bez zbędnych kolejek.

moim zdaniem to najlepszy

moim zdaniem to najlepszy laryngolog w olsztynie pod koniec listopada doktor wojciechowski wycial mi migdaly, po zabiegu nie wzialem ani jednego zastrzyku domiesniowego przeciwbolowego katanolu, wystarczylo przed posilkiem zjesc tabletke paracetamolu, polecam oddzial laryngologiczny uwm, dziekuje panu doktorowi i calemu personelowi oddzialu laryngologii kliniki UWM w olsztynie, po tym zabiegu odzyskalem sile, calkowicie pozbylem sie bezdechow sennych oraz chrapania,

sylwester czarnowski olsztyn

Dobry? Bzdura... Umówilem

Dobry? Bzdura... Umówilem się z nim na konkretna godzinę... Przyszedłem przed czasem,był w gabinecie z innym pacjentem, nawet się nie zapytał czemu siedzę w poczekalni ( to była niedziela i w zasadzie żadnych osób w poczekalni) gry wyszedł z pokoju pielęgniarka się zainteresowała po co Przyszedłem, powiedziałem jej o mojej wizycie- była miła i stwierdziła, ze lekarz właśnie wyszedł i trzeba było wcześniej powiedzieć, ale zaraz będzie znów... Czekałem i przyszedł rozmawiał z poprzednimpacjentem, nawet się nie zapytał po cO tam siedzę, choć tylko w jego gabinecie była pielęgniarka- a kilka dni wcześniej umawialem się z nim telefonicznie i sam wyznaczył mi termin... Ale najlepsze było pózniej, pacjent wręczył mu jakiś ciemny alkohol, oboje tłumaczyli sobie w jaki sposób go najlepiej pić, i ze do rze ze nie ma ju "Ziobry"bo wyszedlby w kajdankach po tym zdarzeniu.... W końcu odpuscilem sobie ta wizytę.... On chyba nie jest w stanie zapamiętać, ze ma umówionego pacjenta na konkretna godzinę... Straciłem ok 40 min mojego czasu, dla mnie to lekceważenie i te rozmowy z przyjmowanym pacjentem, żałosne i bez klasy... Zdecydowanie odradzam.

nie zgadzam się z

nie zgadzam się z pozytywnymi opiniami. Wg mnie Dr Wojciechowski jest bardzo nieprzyjemną osobą w kontakcie z pacjentem, traktuje ludzi jak g....., jest wyniosły i ma się wrażenie że każdego uważa za debila i głupszego od siebie,wiecznie trzeba na niego czekać, aż łaskawie skończy prywatne pogawędki i popijanie kawy na dyżurze. po ponownej wizycie u niego na drugi dzień wogóle nie pamiętał, że się u niego wczoraj było i trzeba wszystko tłumaczyć od nowa. tak się zachowuje nawet na prywatnych wizytach, zbywa pacjenta jak najszybciej, mimo że bieże za wizyty spore pieniądze.
mało tego, po operacji przez niego wykonanej wogóle nie widzę żadnej poprawy, więc oprócz tego że jest niemiłą osobą to w dodatku chyba nie jest do końca dobrym lekarzem. odradzam wizyty u niego (szczególnie prywatne), ponieważ jego praca i wątpliwe zaangażowanie nie są warte ciężko zarobionych pieniędzy, jakie trzeba wydać na wizytę.

Anonim, ktory napisał

Anonim, ktory napisał negatywną opinię z nr IP 89.228.65.217 zatytułowaną "nie zgadzam się z" jest lekarzem konkurentem dr Wojciechowskiego (to było łatwe do sprawdzenia :) ), ktory nie może przeżyć tego, że własnie pacjenci cenią dr Wojciechowskiego, a nie jego. przykre to bardzo, że w swoim środowisku zamiast się wspierać zwalcza się podłymi, prostackimi metodami, a wydawałoby się, ze powinni to być ludzie na odpowiednim poziomie. No cóż, zazdrość, zawiść, niedowarościowanie własnej osoby, a moze nawet problemy psychiczno-psychiatryczne spowodowały zdecydowanie się kolegi na taki nie fair desperacki krok. Osobiście znam dr Wojciechowskiego i juz nie raz skutecznie pomógł mi w sprawach zdrowotnych nawet do tego stopnia, że pośrednio zawdzięczać mogę mu życie. Pozdrawiam Pana doktora i wszystkich pacjentów wyrazających obiektywną opinię o jego niezaprzeczalnej fachowości i wrazliwym ludzkim podejsciu do kazdego chorego.

Ten Anonim z opinii "nie

Ten Anonim z opinii "nie zgadzam się" to JA, żaden lekarz tylko NIEZADOWOLONY pacjent.
Ja z kolei mógłbym powiedzieć, że autor wiadomości pochwalnej dla lekarza I. Wojciechowskiego pt "Anonim , który napisał" piszący z IP: 83.23.111.62 jest właśnie tym lekarzem wystawiającym sobie opinie samemu. więc nie wprowadxaj ludzi w błąd, że po numerze IP sprawdziłeś, że Anonim to konkurent dr Wojciechowskiego, bo piszesz bzdury.

Prawdziwy lekarz z

Prawdziwy lekarz z powołania, oby więcej takich ludzi zajmowało się praktyką lekarską- Pan Doktor przyjął mnie bardzo życzliwie i pomógł kiedy inni nie chcieli tej pomocy udzielić. Szczerze polecam tego specjalistę

jaka jest cena prywatnej

jaka jest cena prywatnej wizyty u doktora?

Zgadzam się ze wszystkimi

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Pana doktora, trafiłam do niego przez przypadek, ale jestem nim zachwycona. lekarz super, z dobrym sercem, miły. Wszystko super, a co najważniejsze wyleczył moją nosową dolegliwość. Polecam z czystym sumieniem.

Zgadam się, że Pan doktor

Zgadam się, że Pan doktor Wojciechowski jest lekarzem z powołania i nie zostawia pacjentów bez pomocy. Mam karty pacjenta założone niemal w każdej przychodni laryngologicznej w Olsztynie bo od lat nie mogę dostać się do laryngologa wtedy kiedy najbardziej potrzebuję pomocy. Wybierając najkrótszy czas oczekiwania trafiam do różnych lekarzy . W poprzednim 2010 roku na konsultacje laryngologiczną czekałam ponad miesiąc . W tym roku również najkrótszy proponowany mi w różnych gabinetach termin wynosił 3 tygodnie. Cudem trafiłam na Pana doktora Ireneusza Wojciechowskiego, który bez zapisów mnożenia problemów i czekania udzielił mi pomocy w trakcie choroby. Pierwszy raz od lat konsultuję się z lekarzem dokładnie wtedy kiedy jestem chora. Dlaczego tak normalnie nie może być w innych poradniach laryngologicznych?

14 grudnia miałem z

14 grudnia miałem z operowaną przegrodę nosową. Po zabiegu czuję się super, mogę spokojnie spać, nie mam duszności, bardzo dobrze mi się oddycha. Teraz wiem że żyję. Nie mam żadnych powikłań, dlatego na ramach tej strony pragnę podziękować Panu doktorowi za wspaniale wykonany zabieg, gratuluję wysokiej klasy profesjonalizmu i wspaniałej fachowości. Takiego fachowca mogę polecić każdemu kto ma problemy laryngologiczne. Pozdrawiam

jaki jest koszt wizyty u

jaki jest koszt wizyty u doktora .bardzo prosze o odpowiedz

Jesli ma się skierowanie do

Jesli ma się skierowanie do poradni laryngologicznej wizyta jest bezplatna.

zgadzam się. Doktor jest

zgadzam się. Doktor jest najlepszym lekarzem laryngologiem.. ma powołanie i wie co robi

Bardzo dobry lekarz, przed

Bardzo dobry lekarz, przed trafieniem do Niego byłam u 3 innych laryngologów i żaden nic nie widział na odczepnego dawali jakieś standardowe kropelki do uszu i tyle, dopiero Pan doktor Wojciechowski pomół mi. POLECAM !!!

Świetny lekarz, z

Świetny lekarz, z powołania. Leczył prawie całą moją rodzinę i kilkoro znajomych. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Myśle, że to najlepszy laryngolog w Olsztynie. Polecam.

lekarz pełen

lekarz pełen zaangażowania, co ważne słucha sugestii pacjenta i bierze ją pod uwagę, na pewno nie zostawi chorego bez pomocy, żeby wszyscy tacy byli..

według tego lekarza,

według tego lekarza, należy robić badania dopiero jak się pojawią guzy
itp. bo inaczej to po prostu nadgorliwość

Bardzo ceniony lekarz, mam

Bardzo ceniony lekarz, mam nadzieję, ze mi pomoże

12>>>|

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.