Królewska Stomatologia - opinie - Łódź, Ortodonta, Stomatolog, Zdrowie i uroda

Królewska Stomatologia powstała z pasji do leczenia i upiększania zębów oraz całych uśmiechów. Leczenie i doradzanie naszym pacjentom stanowi dla nas ogromną przyjemność. Ambicją naszej Przychodni, dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i umiejętności naszego personelu wraz nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości materiałom, jest zapewnienie Pacjentom skutecznych i trwałych efektów terapeutycznych w możliwie krótkim czasie, a dla naszych Małych Pacjentów, za odwagę, gwarantujemy nagrody . Gwarantujemy przyjemną i profesjonalną opiekę w kameralnych, intymnych warunkach, zapewniając opiekę lekarzy różnych specjalności.

Telefon kontaktowy: 

509 896 316

Dane adresowe: 

Królewska Stomatologia
NZOZ Przychodnia Stomatologiczna
ul. Królewska 7/11 lok.4
93-319 Łódź
www.krolewskastomatologia.pl

Dni i godziny przyjęć: 

Godziny otwarcia:
pn. - pt. 14:00 - 19.00
sob. 10:00 - 13.00

Koszt wizyty: 
30-200

Nie polecam, a nawet

Nie polecam, a nawet przestrzegam. Dla dzieci, które idą pierwszy raz i nie tylko może być to przykre przeżycie. Moja siedmioletnia córka, która miała już zakładane plomby bez problemu, z powodu macierzyńskiego naszej Pani stomatolog, trafiła na Królewską. Przez pierwsze 5 minut było dobrze, ale ząbek był robiony za szybko, nagrzał się i zaczął boleć. Naturalną reakcją było zamknięcie buzi. Pani bardzo szybko się zniecierpliwiła, co jeszcze bardziej zniechęciło dziecko. Pod koniec zaczęła straszyć, że dziecko nie dostanie nic słodkiego przez 2 tygodnie oraz nagrody za wizytę. Tu dziecko już się popłakało. Ja podziękowałam, nagrody nie było, za to skaleczone dziąsło, które ją bolało kilka dni. Dodatkowo Pani "doktor" uznała, że jest 11 zębów do zrobienia, więc oczywiście proponuje narkozę. Pomimo mojego stanowczego nie, trzy razy zagadywała. Efekt jest taki, że po tygodniu u nowej, bardzo przyjaznej Pani stomatolog, na dzień dobry zaczęła płakać, jak zobaczyła fotel. Nic nie udało się zrobić, ale po 20 min. zeszła z fotela rozśmieszona i mam nadzieję, że po paru wizytach otworzy buzię. Okazało się też, że do zrobienia są 4 zęby nie 11, a każdy można wyleczyć bez bólu i znieczulenia, tylko powoli i cierpliwie. Nie trzeba dziecku fundować traumy.

Nie polecam!!!! Szukam

Nie polecam!!!!
Szukam stomatologa dla dziecka, który wyleczy zęby pod narkozą. W królewskiej żeby się dowiedzieć ile kosztuje leczenie pod narkozą to trzeba zapłacić 80 zł. Wizyta adaptacyjna kosztuje 0 zł. Na niej dowiedziałem się, że syn ma 4 ubytki. Po wielkiej awanturze, że chcę poznać cenę leczenia pod narkozą otrzymałem informację o już 7 ubytkach!!!! (10 minut po wizycie adaptacyjnej od tego samego lekarza).
Reasumując: Naciągacze !!! Koszty leczenia w moim przypadku to :
narkoza: 700 zł.
ubytki: 7x120 zł.
I do tego doszło by 80 zł. za pogadankę przed narkozą.

Nie polecam!!!! Szukam

Nie polecam!!!!
Szukam stomatologa dla dziecka, który wyleczy zęby pod narkozą. W królewskiej żeby się dowiedzieć ile kosztuje leczenie pod narkozą to trzeba zapłacić 80 zł. Wizyta adaptacyjna kosztuje 0 zł. Na niej dowiedziałem się, że syn ma 4 ubytki. Po wielkiej awanturze, że chcę poznać cenę leczenia pod narkozą otrzymałem informację o już 7 ubytkach!!!! (10 minut po wizycie adaptacyjnej od tego samego lekarza).
Reasumując: Naciągacze !!! Koszty leczenia w moim przypadku to :
narkoza: 700 zł.
ubytki: 7x120 zł.
I do tego doszło by 80 zł. za pogadankę przed narkozą.

Witam,nie polecam

Witam,nie polecam nikomu!!!Namówiła Nas znajoma,a że mieszkamy 90 km od Łodzi umówiliśmy synka na zabieg.Dzień wcześniej tel potwierdzający.2 razy zaznaczalismy że jesteśmy z daleka i chcemy przyjechać na zabieg.Ja i mąż wzięliśmy urlop,zabraliśmy synka i do Łodzi.Niestety p dr sobie nie przyszła.Co więcej,wiedzieli o tym dzień wcześniej,ale kto tam by się przejmował.Oczywiście jakąś inną pani od razu proponowala usypianie,co jest dla Nas dziwne,ponieważ syn dobrze współpracuje.Mieliśmy wrażenie,jakby o usypianie najbardziej tej pani chodziło.Zero profesjonalizmu.Jechaliśmy prawie 200 km żeby pocałować klamkę.Dziękuję za takie usługi o to ,,prywatnie,,.NIE Polecamy!

Klinika bardzo dobrze

Klinika bardzo dobrze wyposażona. Jest czysto, przyjemnie, bez problemu można się telefonicznie umówić na wizytę wtedy, gdy pasuje. Akurat ja nie mam kłopotów stomatologicznych, ale moje dwie córki są regularnymi pacjentkami. Plus za to, że leczą dzieci pod narkozą – czasem niestety trzeba takie zabiegi przeprowadzać. Beata

Odradzam. Byliśmy na

Odradzam. Byliśmy na wizycie z 3 letnią córką powiedzieli że dziecko ma tak zniszczone zęby że konieczny będzie zabieg w narkozie. Cena bagatela 2000 zł. Postanowiliśmy skonsultować owe " dobre rady" u innych stomatologów i okazało się że nie ma potrzeby wykonywania takiego zabiegu bo ubytki są minimalne i wystarczyło je zrobić tradycyjnym sposobem- koszt 400zł. Jeśli ktoś lubi wyrzucać pieniądze to owszem ta klinika jest dla niego. Widać nastawienie tylko na zysk a pacjent jest chyba na końcu i jego dobro ale ważne żeby portfel miał gruby.

Do Królewskiej chodzę z

Do Królewskiej chodzę z moim synkiem już od 3 lat, zaczęło się od wizyty adaptacyjnej i tak zostaliśmy. Fajne i przyjazne podejście do małego pacjenta sprawia, że i rodzic nie obawia się o swoje dziecko :) Polecam!

Z pół roku temu miałam

Z pół roku temu miałam wypadek samochodowy i utraciłam trzy zęby. Zawsze bałam się lekarzy, dodatkowo doszedł stres z tym wypadkiem, miałam jeszcze kilka urazów, więc jak myślałam o tym, że muszę zrobić te zęby to już miałam dość. Poza tym boję się narkozy, nigdy jej nie miałam i nie wiedziałam jak ja zareaguję i jak zareaguje mój organizm. Moja siostra poleciła mi Królewską, żebym chociaż poszła i porozmawiała. Najpierw miałam spotkanie ze stomatologiem, który powiedział, że najlepsze będa implanty, a później spytałam o tę narkozę. Kiedy już doszło do dnia zabiegu to myślałam, że się wycofam, ale jakoś moja siostra mnie namówiła i poszła ze mną. Pan anestazjolog to złoty człowiek! Nie mogę powiedzieć o nim ani jednego złego słowa. Rozmawiał ze mną, uspokajał, wyjaśniał co się będzie działo i na czym to polega. Nie mogę zrozumieć złych komentarzy na jego temat, bo dla mnie był bardzo miły.. Teraz mam już ładny uśmiech i wiem, ze jakbym miała problemy to pójdę tylko i wyłącznie do Królewskiej.

yyyy… ale cenę przecież

yyyy… ale cenę przecież ustala się indywidualnie i zależy to od ilości zębów do wyleczenia i od tego co się z nimi robi, więc to nie jest jakaś cena z nieba. Jeżeli idzie się prywatnie, to należy brać poprawkę na to, że trzeba będzie zapłacić. I wolę zapłacić i być dobrze przyjętym, jak to jest w królewskiej, niż iść do lekarza z nfz i nie wiedzieć czy na pewno będzie wszystko ok.

Moja córka bardzo panicznie

Moja córka bardzo panicznie reaguje na lekarzy i jeżeli chodzi o leczenie ząbków to zawsze kończy się to narkozą. Wszystko było dobrze przeprowadzone. Lekarz bardzo miły, powiedział Ani co się wydarzy, że pójdzie na trochę spać, a jak się obudzi to ząbki będą wyleczone, a mama cały czas tutaj będzie. Ania trochę płakała, ale słuchała go uważnie i powoli się uspokajała. Też nie rozumiem złych opinii, bo uważam, że w królewskiej naprawdę panuje miła atmosfera.

Widzę, że chyba ktoś nie

Widzę, że chyba ktoś nie ma pojęcia o czym pisze, albo po prostu ja inaczej trafiłem. Kilka miesięcy temu byłem poddany narkozie w królewskiej i nie mogę złego słowa powiedzieć na to. Wywiad anestezjologiczny przeprowadzony skrupulatnie, profesjonalnie i dość szybko. Stomatolog przyjemny, a co do narzędzi to nie zauważyłem niczego złego. Jak Polak chce, to zauwazy każdy najmniejszy problem, żeby go rozdmuchać.

Muszę się nie zgodzić z

Muszę się nie zgodzić z opinią o znieczuleniu. Odniosłam zupełnie inne wrażenie. Anestezjolog cały czas monitoruje pacjenta i jakby to ująć… przeprowadza go przez wszystkie etapy zabiegu/leczenia. Lekarz był bardzo miły i serdeczny, nie odniosłam wrażenie, żeby był niemiły. Mam problemy z ósemkami i przy leczeniu jestem poddawana narkozie i w innych gabinetach uważam było o wiele gorzej, dlatego lubię chodzić do Królewskiej, bo czuję się tam pacjentem, który wie, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo i profesjonalnie.

I wtedy w internecie

I wtedy w internecie znalazłam stomatologie królewską której jestem bardzo wdzięczna bo w ciągu 2 dni zostało mi wytłumaczone na czym tak naprawdę polega leczenie ząbków w narkozie i wykonanie tego zabiegu u mojej córeczki. Bardzo się bałam chyba jak każda matka o swoje dziecko, na szczęście wszystko było zrobione bez komplikacji i moja córka ma śliczne zdrowe ząbki. Dodam jeszcze po przeczytaniu innych opinii że w instytucie koszt wynosiłby nas tyle samo co w stomatologii królewskiej, a podejście sto razy lepsze. Pani Olgę będziemy polecać każdemu. A ludziom którzy napisali o pieniądzach radzę zastanowić się co jest ważniejsze zdrowie czy pieniądze, ponieważ każdy chyba wie jakie powikłania mogą być przez nie wyleczone zęby. Jeszcze raz bardzo dziękujemy stomatologii królewskiej a w szczególności dziękuje nasza córeczka Wiktoria za zdrowe i nie bolące ząbki :}

witam. jestesmy przed

witam. jestesmy przed zabiegiem pod narkoza jesli chodzi o nasza dwuletnia córeczkę. mam mnóstwo obaw...strachu. ..czy moglabym prosić o kontakt na mejla madma6@wp.pl

Witam nie jest w moim

Witam nie jest w moim zwyczaju pisać jakichkolwiek opinii w internecie, lecz w tym wypadku muszę. Mam 5 letnią córeczkę która od 2 lat panicznie bała się jakiegokolwiek dentysty. Byłam z nią u 10 stomatologów i każdy powtarzał mi to samo, że musi być przeprowadzone leczenie w narkozie ogólnej. Na początku nie brałam tego pod uwagę i szukałam innego rozwiązania. Trafiłam w styczniu tego roku z malutką do instytutu stomatologicznego w łodzi i tam zrozumiałam że innego sposobu jak narkoza u mojej córeczki nie ma, ponieważ ona nie będzie współpracować z żadnym dentystą. Więc zapisałam ją na leczenie ząbków w narkozie i dostałam termin na marzec. Niestety w marcu córka się rozchorowała i byłam zmuszona przełożyć wizytę.Wizyta została przełożona na czerwiec. W czerwcu natomiast okazało się że nie zostanie przyjęta ponieważ morfologie ma już nie aktualną i może być zapisana na sierpień.

Naciągacze i nic poza

Naciągacze i nic poza tym.
Po wizycie u innego stomatologa dziecięcego (Instytut Stomatologii w Łodzi) okazało się, że proponowane przez lekarzy "Królewskiej" zabiegi u rocznego dziecka są zupełnie zbędne. Lekarze tej placówki wycenili usługę na ponad 1 000 zł i chcieli narazić tak malutkie dziecko na niepotrzebną w tym przypadku narkozę.
W Instytucje Stomatologii skończyło się na darmowym lakowaniu.
Poza tym zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami pierwsza wizyta miała być darmowa. Jak przyszło co do czego zażyczyli sobie 80 zł.
Szczerze nie polecam przychodni "Królewskiej". Trzymajcie się jak najdalej.

Cena z kosmosu...za

Cena z kosmosu...za 200zlotych za znieczulenie Pan Anestezjolog moglby zainwestowac w jalowe cewniki do nosa a nie myc je pod kranem i douczyc sie ze strzykawek z lekiem nie kladzie sie bez oslony na stoliku. Nie wspomne o jego antypatycznym podejsciu do pacje tow. Samo leczenie zadowalajace

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Umowiłam się z dzieckiem na wizyte, zaznaczając, że potrzebuje wiecej czasu, bo u mojego syna dłuzej trwa adaptacja. Na wizycie okazalo sie po 15 minutach, że czas się skonczył.Po mojej sugetsii, że inaczej się umawiałam przedlużono czas,ale nerwówka juz była. Moj syn plakał i wpadł w histerię. Pani mowiła podniesionym głosem "że ona w tym gabinecie rządzi", a pan, który przyszedł dodatkowo na wizyte oznajmił mi, że dziecko nadaje się do psychologa. Oprocz kiepskiego podejscia do dziecka, dostałam jeszcze pełną psychoanalizę dziecka, bo pan nie tylko jest stomatologiem ale i psychologiem. Dziwne tylko, że o wszystkicm mowił przy dziecku a potem w recepcji przy obcych ludziach. Cóż. Będę omjac to miejsce, bo na pewno nie jest przyjazne dziecku.

BARDZO DROGO i wyczuwa sie

BARDZO DROGO i wyczuwa sie atmosferę sztuczności pani doktor owszem bardzo mila az za bardzo na siłę.

Byłem już w kilku

Byłem już w kilku gabinetach stomatologicznych, ale jeszcze w żadnym nie zainkasowali 50zł za 3 minuty spędzone na fotelu. Nie wiem jak to nazwać... Obsługa może i ok, lekarz też miły, ale o kosztach wizyty uprzedza się PRZED a nie PO fakcie...

Stomatologia dziecięca na

Stomatologia dziecięca na 5+.
Przychodnie tą poleciły mi aż dwie znajome osoby, obie fakt faktem były w tej przychodni jako osoby dorosłe a ja miałam problem z moimi dziecmi.
Nie zawiodłam się i teraz mogę polecać ten gabinet każdemu.

Świetna przychodnia

Świetna przychodnia stomatologiczna. Znalazłam bardzo przychylne informacje w internecie na temat Królewskiej stomatologii i nie zawiodłam się. Fachowe wykonanie zabiegu (leczenie kanałowe) i w miarę przystępna cena.
Polecam z całego serca.

Agnieszka.

Polecam szczególnie dla

Polecam szczególnie dla dzieci.
Czytając opinie o Królewskiej Stomatologii na tym i innych forach i portalach skusiłam się zaprowadzić moje pociechy właśnie do tego gabinetuu.
Po wizycie potwierdzam wszystkie pozytywne opinie jakie przeczytacie o Królewskiej Stomatologi. Zostałam potraktowana jak Królowa a moje dzieci jak Książęta :) :)
Pozdrawiam i zachęcam!

Zdecydowanie najlepszy

Zdecydowanie najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim byłem w ciągu mojego 25cio letniego życia :)
Najbardziej spodobała mi się wyjątkowo przytulna, przyjazna atmosfera, którą wyczuwa się zaraz po przekroczeniu progu gabinetu. W przeciwieństwie do innych gabinetów nie odurza zapach środków dezynfekujących (od których zazwyczaj robi mi się niedobrze).
Gabinet położony może trochę na uboczu, ale warto dojechać choćby z przeciwnego krańca Łodzi.
Co do fachowości zabiegów też nie mam zastrzeżeń: bezboleśnie i wprawnie.

Czysty, przytulny i

Czysty, przytulny i nowoczesny gabinet dentystyczny.
Fachowa, przyjazna klientowi/pacjentowi kadra.
Zabiegi wykonywane szybko i pewnie, byłem umówiony na godzinę 19 - wszedłem do gabinetu o 19.01 więc także zdecydowany plus za trzymanie terminów i punktualność.
Jedynie drobne zastrzeżenie do troche wysokiej ceny .... ale cóż za jakość trzeba płacić.
Gabinet zdecydowanie polecam

Potwierdzam w zupełności

Potwierdzam w zupełności dotychczasowe opinie. Polecam jak najbardziej. Najlepsza stomatolog u jakiej kiedykolwiek byłam. Profesjonalna, dokładna i uprzejma.

Potwierdzam w zupełności

Potwierdzam w zupełności dotychczasowe opinie. Polecam jak najbardziej. Najlepsza stomatolog u jakiej kiedykolwiek byłam.
Profesjonalna, dokładna i uprzejma.

Wraz z żoną odwiedzamy

Wraz z żoną odwiedzamy regularnie Stomatologie Królewską i Panią Olgę. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Gabinet super, nowoczesny sprzęt. No i podejście do pacjenta. Aż chce się chodzić.

Witam. Trafiłam do tego

Witam.

Trafiłam do tego gabinetu, trochę przypadkiem bo za namową koleżanki, której niedawno wspominałam o moim bolącym zębie i problemach z dentystami. Trochę niechętnie i "z nutką nieśmiałości" dałam namówić się najpierw na wizytę kontrolną a później na zabieg. Całość przeprowadzona absolutnie bezboleśnie i w pełni profesjonalnie!!
Z rozbiegu umówiłam się na fluoryzację i piaskowanie :)
Choć zazwyczaj nie mam w zwyczaju dzielić się publicznie moimi odczuciami, jestem tak zadowolona z obsługi w Królewskiej Stomatologii że musiałam coś napisać.

Byłam na badaniu

Byłam na badaniu dentystycznym w tej przychodni z moim sześcioletnim Kubusiem. Jako matka chłopca naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości lekarzy pracujących w Królewskiej stomatologii. Przed zabiegiem wszystkie aspekty zostały wytłumaczone i mnie i mojemu synowi, przez co zamiast bać się dentysty z zainteresowaniem obserwował jego poczynania.
Ceny nie odbiegają od standardu wśród łódzkich przychodni a jakość obsługi ZDECYDOWANIE powyżej średniej.
Polecam!!

12>>>|

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.