Tomasz Arłukowicz - opinie - Olsztyn, Gastroenterolog, Lekarz rodzinny

specjalista chorób wewnętrznych
gastroenterolog

Telefon kontaktowy: 

89 533 58 85

Dane adresowe: 

ul.Konstytucji 3 Maja 3
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

wt.15:00-17:00
rejestracja telefoniczna od pn. do pt. w godzinach 8:00-18:00

U doktora leczę się już

U doktora leczę się już drugi rok i nigdy nie był ani opryskliwy , ani nie sympatyczny , fachowiec postawił mnie na nogi w ciągu 3 dni , a inni nie wiedzieli co mi jest . Dzięki niemu funkcjonuję , gdyby nie jego rozpoznanie dziś już bym nie pisała tych słów. Oczywiście z serca polecam. Bardzo też dziękuję za uratowanie mojego życia.

Pan Doktor Arłukowicz nawet

Pan Doktor Arłukowicz nawet przed badaniem nie ukrywał wściekłości. Zero empatii zero rozmowy z pacjentką przed i po badaniu.Trzeba było pytać co i jak a odpowiedź i tak była z łaski i że złością.Nie polecam usług tego pana.

Osobiście nie polecam.

Osobiście nie polecam. Byłem prywatnie. Koszt wizyty 250 zł. Od wejścia z pretensjami a na moje sugestie fala krytyki. Podczas gdy w pierwszym momencie miałem odruch wymiotny tylko miał pretensje że mu klientów odstrasze. A na koniec z ironią powiedzial: jak Pan się tak zachowuje (odruch wymiotny) to nie dziwię się że plujesz krwią. Zabieg wykonany bardzo szybko. Moim zdaniem to żaden z niego lekarz. Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy panie doktorze.

bo może miał racje...

bo może miał racje... wielu ludzi nie stosuje się do zaleceń, nie dbają o siebie, a potem jak trwoga to do lekarza. z opisu wnioskuję, że to jakieś krwawienie z żołądka, a żeby się takich "dochować" to trzeba było wcześniej wielu lat zaniedbań. może najpierw trzeba było trochę opisać, jak doszło do tego krwawienia, to może byśmy się dowiedzieli jakiś kwiatków, na które się zwyczajnie wkórwił, bo chciał dobrze prowadzić a pacjent po prostu to olewa a potem zły na lekarza, bo to niby wszystko od niego zależy
sam byłem u doktora kilka razy i uważam go za konkretnego lekarza (co ma mnie przytulać i mówić, że wszystko będzie dobrze?) ja od lekarze oczekuję kompetencji i jak na razie mnie w tej kwestii nie zawiódł, z czym miałem do czynienia wiele razy wśród głównie internistów. on ma mnie dobrze prowadzić i leczyć, a nie być dla mnie miłym kompanem. na mnie może i krzyczeć, aby tylko był dobry w swoim fachu.
nie będę bronił lekarzy, bo znam i ich nie kompetencje, ale u tego doktora jej nie zauważyłem, więc ci co piszą, że słaby lekarz, sami po prostu są tłukami, oczekującymi od lekarza cudów, że za nich wszystko załatwią, a sami żrą, nie uprawiają sportów, piją i palą, a potem chcą żyć po 90 lat. i to lekarz ma im zapewnić.

Byłam na kolonoskopii na

Byłam na kolonoskopii na NFZ. Badanie wykonywał owy doktor. Brak szacunku, ciągłe krzyki i pretensje. Jestem osobą młodą, zostałam skierowana na badanie przez chirurga - sama sobie nie wymyśliłam żeby tam pójść. Pan doktor miał pretensje po co ja w ogóle tam przyszłam. Podczas badania stwierdzał: przecież Pani ma tu czysto! albo Nawet nie mam niczego żeby pobrać wycinka! - NO TO CHYBA DOBRZE TAK? TOTALNA MASAKRA. Badanie wykonane bardzo boleśnie, bez znieczulenia jakiegokolwiek. Pewnie założył z góry że nic mi nie jest i chciał je zrobić jak najszybciej. Ból podczas badania plus ciągłe krzyki na mnie (gdy ja krzyczałam z bólu) typu: "cicho!" albo "niech Pani nie udaje że Panią boli" - wyszłam stamtąd cała w nerwach, do tej pory mam uraz psychiczny. Dodam, że badania nie zrobiłam do końca. Tyle w temacie. CHAM I PROSTAK nic więcej

może jak kiedyś w dawnych

może jak kiedyś w dawnych czasach felczerzy wiecznie za komuny mieli nerwówkę. PRL bis.

Doktor zwracał się do mnie

Doktor zwracał się do mnie bez szacunku. Wypominał brak skierowania. Gastroskopia była wykonana niedelikatnie, prawdopodobnie w pośpiechu, bo byłam ostatnią pacjentką doktora. Dodatkowo opis badania jest nieprawidłowy, gdyż doktor nie zauważył wady przełyku, którą posiadam od wielu lat(nie ma możliwości jej wyleczenia). Także bez szacunku, bez odpowiedniego podejścia do gastroskopii oraz niekompetentnie(zapewne przez pośpiech). Nie polecam.

Leczę się u doktora,robił

Leczę się u doktora,robił mi gastroskopię.Wrócił mnie do życia ,zastosował trafione leki , wizyta zawsze trwa ok godziny, rozmawia słucha interesuje się pacjentem.Jedyny lekarz któremu ufam

BARDZO DOBRY LEKARZ!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ!!! Słucha, pomaga, skupia się na pacjencie, każdy pacjent 30-40 min. przebywa w gabinecie. Nie wiem, skąd te negatywy!???

Ja, również byłam u

Ja, również byłam u doktora na gastroskopii (płatnej) absolutnie nie polecam. Zaznaczę, że to nie była moja pierwsza w życiu gastroskopia (oczywiście robili mi je inni lekarze, dlatego też w ogóle się nie bałam) ale po tej mam traumę i nie wiem jak to będzie jak będę musiała mieć kolejną. Nie polecam osobom, które muszą mieć to badanie pierwszy raz, a już absolutnie dzieciom. Doktor robił mi gastroskopię 5 min, a inne trwały około 20 min, ktoś by powiedział, że szybko to b.dobrze ale to tak nie jest. Było szybko i bardzo boleśnie. Panie doktorze pacjenci też czują ! Pan doktor powiedział, żebym przyszła do niego z wynikiem na dalsze leczenie ale ja już nigdy do niego nie pójdę !!!

Nie sympatyczny. Wogole nie

Nie sympatyczny. Wogole nie słuchał co mi jest co mi dolega. Odwalił tylko " swoją robotę. Nie poświęca czasu dla pacjenta. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii. Gdybym teraz mógł wybrać poszedł bym do innego. Same badanie wykonane poprawnie ale bez dodatkowych konsultacji. 250 zł skasowne.... Nie polecam

Polecam Bardzo

Polecam
Bardzo Miły,uprzejmy.Zrobił dokładny wywiad.Słucha pacjenta zadaje i odpowiada na pytania.Wizyta trwała 30minut.Przepisał leki,zalecenia,które bardzo pomogły.Miałam ciągle zaparcia albo biegunki,wzdęcia.Po tych lekach wszystko ustąpiło.Czuje się świetnie.
Byłam również na gastrskopi u Pana Doktora i przyznam bardzo mile przyprowadzona.
Dobry lekarz, który załatwia problem do końca

Super lekarz, oby więcej

Super lekarz, oby więcej takich było!Chodziłam nieraz do róznych lekarzy prywatnie równiez i nikt mu do pięt nie dorasta!Potrafi wysłuchac pacjęta, uspokoić i doradzić!Naprawdę polecam zreszto z tego co wiem to najlepszy specjalista w Olsztynie!

Byłam u dr. Arłukowicza na

Byłam u dr. Arłukowicza na gastroskopii(płatnie) - potraktował mnie 'na odczepnego', był bardzo nieuprzejmy i nie miał czasu nawet powiedzieć jaki jest wyniki, dopiero kiedy zapytałam się o wizytę prywatną w celu przedyskutowania wyników jego podejście się zmieniło.
Podczas następnej wizyty, muszę przyznać, że poświecił dużo czasu na wyjaśnienie moich dolegliwości i wytłumaczenie dalszego leczenia. Co do wyniku leczenia, niestety zapisane leki nie pomogły, ale nie zawsze można trafić z lekiem za pierwszym razem, ale już nie wróciłam na następną wizytę.
Ogólnie raczej nie polecam - lekarz powinien zawsze pamiętać, że pacjenta trzeba traktować jak człowieka.

Świetny Lekarz polecam

Świetny Lekarz
polecam

Leczę się u Pana doktora

Leczę się u Pana doktora trzeci rok.
Moja choroba wymaga częstych wizyt kontrolnych i nigdy nie zauważyłam
aby się spóźnił. Chyba ktoś tu przesadza.

Uważam, że Pan dr

Uważam, że Pan dr Arłukowicz jest bardzo dobrym lekarzem specjalistą i cieszę się, że do Niego trafiłam. Nie zauważyłam też, żeby kiedykolwiek spóźnił się do przychodni, chociaż, jak każdy człowiek, ma czasami do tego prawo.

iławianka.

wizyta kosztuje 100 zł,

wizyta kosztuje 100 zł, gastroskopia ok 250 na którą zresztą zawsze! sie spóźnia, mimo ze cala poczekalnia ludzi czeka.... za leki zapłacisz ok 150 zł.

Niestety, nie mogę

Niestety, nie mogę wystawić pozytywnej opini temu lekarzowi, nie wykazywał większego zainteresowania moją osobą. Na pytania odpowida z ironią żeby nie powiedzieć z drwiną. Moze mial akurat zły dzień i mialam pecha... Po rozmowie z pacjentami dowiedzialam sie, ze większośći przepisuje te same leki! mi akurat nie służyły, wręcz przeciwnie czułam sie po nich dużo gorzej. Przereklamowany lekarz od i tyle...Jest dużo tańszych i doświadczonych gastrologów w Olsztynie od Pana Doktora.

a ile kosztuje prywatna

a ile kosztuje prywatna wizyta u niego? dzwoniłam do przychodni, w której przyjmuje, żeby jakoś się finansowo nastawic, ale Pani w rejestracji nie miała zielonego pojęcia o finansowej stronie wizyty....

Hej, ja do doktora

Hej, ja do doktora umówiłam się w grudniu na styczeń, niestety takie są kolejki, jeśli chodzi o koszta to nie pytałam ale gdzieś mi przemknęło, że wizyta kosztuje 70zł. Warto nastawić się na więcej, ale do przesady,sama wizyta nie może kosztować przecież bagatela:-) Napiszę oczywiscie swoją opinię i odczucia po wizycie. Pozdrawiam wszystkich :-)

Po wizycie:-)Odczucia

Po wizycie:-)Odczucia ok.Koszt 100zł.Tak jak pisali inni lekarz wporządku, poświeca czas dla pacjenta,słucha,zadaje i odpowiada na pytania.Jestem bardzo zadowolona.Polecam.

Lekarz może i dobry, ale

Lekarz może i dobry, ale nie polecam. Niesympatyczny, potraktował mnie z góry i jakbym była głupia. Nawet po przedłużenie recepty musiałam się umawiać i płacić (odesłał mnie ze szpitala do gabinetu). Niemiły człowiek. Na koniec przepisał leki za blisko 200zł, które nie pomogły. Nie polecam.

nie mi oceniac jego

nie mi oceniac jego umiejetnosci bo sie na tym nie znam ale... mnie przebadal "gruntownie" i szybko rozwiklal moje problemy/dolegliwosci. Przsesympatyczny i konkretny...

Sympatyczny, konkretny, ale

Sympatyczny, konkretny, ale bynajmniej nie skąpy w wyjaśnieniach - wręcz przeciwnie, słucha pacjenta i odpowiada na każde pytanie, nie tylko związane z swoją specjalnością - czyli tak jak powinnien podchodzic do sprawy dobry lekarz - rozważyc problem całościowo i pomóc pacjentowi.

świetny lekarz, bardzo mi

świetny lekarz, bardzo mi pomógł, polecam

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Podobne gabinety

Wybrane opinie i komentarze

Używanie serwisu oznacza akceptację regulaminu. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt | Regulamin | Reklama | DobryLekarz.info & QL Wszelkie prawa zastrzeżone | Drupal powered website.